10 причин займатися аеробікою

aerobika_1Для початку давайте з’ясуємо, що ж таке аеробіка. Висловлюючись людською мовою, можна пояснити так аеробіка це певний комплекс різноманітних вправ: біг, ходьба, підскоки і різні стрибки, а також включає в себе і силові вправи, спрямовані на зміцнення м’язів, розвиток сили, гнучкості, пластичності.

Всі вправи виконуються під ритмічну музику. Користь аеробіки при регулярних заняттях очевидна – значно поліпшується фізична форма, загальний стан організму, розвивається витривалість. Головним достоїнством занять фітнес-аеробікою є їх доступність людям різного віку, ваги або рівня фізичної підготовки.

Коли ваше тіло адаптується до регулярних занять аеробікою, ви станете більш сильними і ефективність вашої діяльності підвищиться.

Розглянемо 10 пунктів, як аеробіка може допомогти вам почувати себе краще і насолоджуватися життям в повному обсязі.

Заняття аеробікою допоможуть вам:

1. Позбавитися від зайвої ваги. У поєднанні зі здоровою дієтою, аеробіка допомагає скинути зайву вагу і зберегти себе в хорошій формі.

2. Підвищити тонус. Займаючись аеробікою, ви можете втомитися в короткостроковій перспективі, однак в довгостроковій – у вас збільшиться витривалість і знизиться стомлення.

3. Запобігти вірусним захворюванням. Заняття аеробікою активізують вашу імунну систему. Це допомагає організму бути менш сприйнятливим до основних вірусних хвороб, таким як застуда або грип.

4. Зменшити ризики для здоров’я. Заняття аеробікою зменшують ризик багатьох проблем з організмом, включаючи ожиріння, хвороби серця, високий кров’яний тиск, діабет і навіть деякі види раку. Такі вправи, як біг і ходьба пішки, знижують ризик остеопорозу.

5. Справлятися з хронічними захворюваннями. Аеробіка допомагає знизити високий кров’яний тиск і контролювати кількість цукру в крові. Якщо у вас був серцевий напад, аеробіка може допомогти запобігти подальшим ускладненням.

6. Зміцнити ваше серце. Сильнішому серцю не потрібно битися швидше. Сильніше серце качає кров ефективніше, що покращує приплив крові до всіх частини вашого тіла.

7. Очистити ваші артерії. Заняття аеробікою збільшують вміст ліпопротеїнів високої щільності (HDL), і знижує вміст холестерину в крові. Це сприяє очищенню ваших артерій.

8. Покращити ваш настрій. Заняття аеробікою можуть полегшити депресію, послабити почуття тривоги і сприяти релаксації організму, дарують відмінне самопочуття, сприяють розвитку сили і витривалості організму.

9. Залишатися активним і незалежним, не дивлячись на те, що ви стаєте старшими. Заняття аеробікою дозволяють зберігати силу ваших м’язів, що в загальному зберігає ваш тонус, не дивлячись на вік. Також аеробіка допомагає зберігати вам гостроту розуму. 30 хвилин заняття аеробікою три рази в тиждень допомагають підтримувати тонус в зрілому віці.

10. Жити довше. Люди які постійно займаються аеробікою живуть довше, ніж ті, хто нехтує фізичними навантаженнями.

Почніть займатися вже сьогодні

Заняття аеробікою безпечні для більшості людей, але іноді потрібно проконсультуватися у лікаря, якщо у вас є хронічні захворювання. Якщо ви готові почати вправи, починайте з малого навантаження.

Займатися аеробікою можна в спеціалізованому спортивному центрі, а можна і вдома, перед монітором комп’ютера або екраном телевізора.

У мережі Інтернет можна знайти безліч навчальних курсів, заняття онлайн з досвідченими тренерами. Ви зможете підібрати програму на свій смак – силову аеробіку, танцювальну, степ або будь-яку іншу.

Переваги занять аеробікою в будинку полягає у виборі зручного часу, адже Ви зможете тренуватися тоді, коли це Вам зручно, не витрачати час на дорогу в спортивний центр. Але заняття з тренером теж мають свої переваги – досвідчений тренер поправить Вас, якщо Ви неправильно робите ту чи іншу вправу, дасть слушну пораду, рекомендації по підбору щоденних вправ, підкаже на що конкретно у Вашому випадку слід звернути увагу.

Також ви можете прогулятися пішки п’ять хвилин вранці і п’ять хвилин ввечері. На наступний день додати по кілька хвилин до кожної прогулянці і прискорити темп. Незабаром ви зможете без праці проходити швидким темпом по 30 хвилин в день і відчути всі переваги заняття аеробікою.

Аеробіка – це можливість завжди залишатися у формі!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This