7 симптомів, що ви в потоці

Минулого року кореспондентка з газети «Аудиторія» мене запитала, як так можна досягати успіху у багатьох сферах життя. Насправді, це дуже просто, тому мене трохи здивувало це питання. Почитавши, кілька блогів і статтей, я зрозумів, що дійсно багато людей цікавляться як встигати все і у всіх 7 сферах життя: гроші, спорт, здоров’я, кар’єра, навчання, сім’я, подорожі. Власне, брак інформації на цю тематику спонукало мене відкрити блог, щоб розкрити секрети, як ВСТИГНУТИ ВСЕ.

Ви встигаєте все, якщо перебуваєте «в потоці». Існують 7 симптомів, за якими ви можете розпізнати чи займаєтеся в житті своєю справою:

Симптом 1 – Захопленість.

Вертаючись, до історії з кореспонденткою, я відповів, що все просто. Просто потрібно любити те, що ти робиш. Потрібно бути в захваті, кайфувати, бути повністю поглибленим в свою справу. Неодмінно, істинне захоплення призводять до швидких результатів. Признакою того, що ви кайфуєте від своєї справи є зараження оточуючих своєю енергією, ідеєю, діями. Людина, яка займається своєю любимою справою, приречена на успіх.

Перегляньте мій любимий кліп відомої на весь світ групи Red Hot Chili Peppers.

Все просто, мужики кайфують, а люди підтягуються самі, їхня енергія заразна, вони, очевидно, в потоці!

Для успіху одразу в 7 сферах життя, необхідно просто любити все чим займаєшся. Починаючи, будь-який рід діяльності, я завжди собі говорю: «Я люблю свою справу, я отримую кайф і я буду в цьому найкращий». Скажіть зараз це собі, скажіть, що любите заробляти гроші, любите займатися спортом, любите свою сім’ю, дбати про своє здоров’я і любите вчитися. Впевнений, ви вже зараз відчуваєте ефект. Говоріть так частіше і дійсно захоплюйтеся кожною своєю клітинкою, щоб ви не робили. Отримуйте кайф від життя!

Симптом 2 – Заразність.

Логічно за любов’ю іде заразність, про яку вже згадував. Якщо ви відданні своїй справі, люди потягнуться самі. Мабуть у вас є свої приклади із власного життя, чи життя знайомих, коли без жодної реклами, навмисних приваблювань, додаткових зусиль люди самі приходять і приходять. Це і є заразність, коли ви зарядили своєю енергією людину, а вона вам приводить ще з десяток. Скажімо, починаєш шити собі одяг, а потім друзі хочуть у вас купити декілька речей; художник який малює портрет, а до нього вже десяток людей в чергу стають; танцюєш, а з тебе погляду не зводять тощо. Якщо ви робите для себе, а іншим людям це цікаво, ви в потоці.

Вірте, ви можете змінити світ!

Симптом 3 – Цілеспрямованість.

Цілеспрямованість, ще один симптом успіху. Ніщо не може відволікти від поставленої цілі, коли є перешкоди, але ви їх не бачите, щоб не сталося ви завжди рухаєтеся вперед. Одержимість ідеєю – це паливо для руху в перед. Люди, які знають чого хочуть, завжди досягають успіху. Тільки задумайтесь, скільки геніальних відкриттів було зроблено: літкаки, кораблі, світло, комп’ютери тощо, завдяки вірі в свої цілі. Будьте одержимі, цілеспрямовані, рухайтесь тільки вперед і вже дуже скоро світ дізнається про вас.

Симптом 4 – Індивідуальність.

Щоб зробити щось по істині геніальне, досі не бачене, оригінальне необхідно мати власний підхід. В школі нас вчать думати однаково: якщо говориш те, що думає вчитель – ти маєш найвищий бал, в іншому випадку – 2. Те саме в університеті, роботі, колективі. Ви погляньте як маленькі діти, які щойно навчилися говорити і ще не зажаті у своїх думках, генерують мільйони геніальних фраз. Власна манера – це ваш бренд до успіх. Кожен міліонер відстоює свою унікальність, кожен успішний актор відрізняється власним підходом, а письменник – індивідуальним почерком. Будьте креативними, робіть те, що ніхто до вас ще не зробив, сміливо думайте по-іншому – це зробить вас багатими. Копіювання ніколи не приносить такого щастя і достатку, як ваша індивідуальність. Картини Леонардо да Вінчі коштують мільйони доларів, тоді як підробки лише сотні. Якщо ви робите від душі, маєте власний стиль – ви в потоці.

Симптом 5 – Безкінечність.

Тим хто, займається своєю справою, конкуренти не страшні, їм байдуже чи копіюють їх, тому що вони володіють безкінечною кількістю ідей, вони завжди на крок попереду. Ідея – це те, що ніхто не може від вас відібрати. По-друге, під безкінечністю розуміється час.

Симптом 6 – Відданість.

Відданість і готовність до вкладання своїх зусиль безкінечно довго аж до отримання результату – це ще один симптом успіху. Якщо ви працюєте і не помічаєте як час минає, більше того ви готові вкладати і вкладати безмежно довго весь свій час аж до досягнення мети, ви безсумнівно досягнете свого.

Симптом 7 – Продуктивність.

Щоб не сталося, крок за кроком ви рухаєтеся вперед. Більше того, щоб налаштуватися на роботу, потрібна лише мить і ви вже в потоці ідей. Деякі композитори за час перебування в туалеті складають на весь світ відомі пісні, письменники лише за кілька днів пишуть бестселери, а художники малюють шедевр за кілька хвилин. Творіння чогось нового іде легко і невимушено.

Підсумок.

Всі симптоми набуваються під час праці, пошуку, спроб і експериментів, а уміння концентруватися на одній справі в певний момент часу дозволить добиватися успіху у всіх сферах життя. Більше того після деякого періоду часу 7 сфер діяльності будуть переплітатися, підсилюючи ваші симптоми.

Кайфуйте від життя !!!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This