5 Секретів швидких результатів

Основою швидкості є мотивація. Тільки мотивація може довести до остаточної цілі, тому важливо її підкидувати на своєму шляху. Думаю, це всім зрозуміло, але яким чином розпалити великий вогонь мало хто знає.

Sea_1

Секрет 1. Запишіть/добавте уже досягнуті цілі. Записуйте чим більше своїх результатів, навіть самі не значні. Згадайте і про незабутні позитивні моменти із життя.

У моменти, коли у вас опускаються руки, поганий настрій чи бракує сил для реалізації теперішніх цілей, перегляньте список уже досягнутих. Цей список допоможе вам відродитися, розпалити багаття бажань. Ви вже досягнули чимало результатів, тому зможете добитися і теперішніх.

Секрет 2. Візуалізуйте. Виділіть один день на тиждень, щоб переглядати фотографії, яскраві картинки цілей. Ви повинні добре бачите те, до чого прагнете. Цілком нормально, якщо з перших переглядів буде важко повірити у реальність цих мрій, але з кожним переглядом мозок буде сприймати краще картинки. Більше того прийде відчуття досяжності і прийняття за реальність.

Часто люди задають питання, чому вони досі не стали міліонерами. У 99,9% випадках по причині не сприйняття реальності радикальних змін. І навпаки, люди, які дійшли до стану відчуття мрій як реальності у 99,9% втілюють їх у життя.

Коли, ви досягаєте Великі цілі або Під-цілі, замінюйте фотографії реальними. Ви будете здивовані двома моментами. Перший – як мрія в яку ви не вірили стала реальністю. Другий – схожістю візуальних картинок до тепер реальних. Переглядайте частіше фотографії з цілями!

Sea_2

Секрет 3. Кожен день виконуйте прості кроки. Плануйте щоденний графік за принципом 3/7: до 3 часозатратних кроків на день (1-2 год) і до 7 – простих кроків (15-30 хв). Все що можна виконати швидше ніж 10 хв, виконуйте одразу, добавте до свого прогресу, але ці справи не додавайте до щоденного графіку.

Як ви тільки прокинулися одразу виконуйте один із простих кроків (15 хв) із найвищою важливістю, а тоді можете іти їсти. Після сніданку і ранішніх процедур виконайте ще один простий крок, а далі переходьте до виконання трудозатратного завдання з найвищим пріоритетом. Обов’язково зробіть перерву після якої виконайте ще один простий крок. Тепер приступайте до другого часозатратного завдання. Знов перерва і виконуйте простий пункт із щоденних справ за яким іде третій трудозатратний крок, але з низьким пріоритетом. Не затягуючи до кінця дня, завершуйте всі прості кроки, які залишилися.

Важливо! Як тільки виконали крок, відмітьте, що вже його виконали.

Будьте максимально строгими із собою. Кожен день ви робите кроки до успіху. Якщо наступає лінь вводьте в дію Секрет 2. Жодних поблажок нема, будьте категоричними у виконанні щоденного списку. Якщо залишається час ви можете його використати для Секрету 4.

Відпочинок_2

Секрет 4. Відпочивайте. Хто добре працює, той має добре відпочивати. Відпочинок є також кроком до успіху, тому плануйте час на день, тиждень, місяць, рік. Як вже було згадано, після кожної справи виділяйте час для релаксації. Визначте один день в тиждень, коли ви будете більше відпочивати і менше працювати. Цей день присвятіть для прогулянки із сім’єю, щоб відвідати оперу чи театр, для короткої поїздки на природу, сходіть в басе чи сауну. Раз в місяць, плануйте далеку поїздку на 2-3 дні (читайте як дешево подорожувати).  Раз в рік проводьте повноцінний тиждень, а краще два на відпочинковій базі, круїзі, санаторії.

Пам’ятайте! Хороший відпочинок, тільки після хорошої праці.

Секрет 5. Допомагайте оточуючим людям. Охоче діліться своїми успіхами і досягнете ще більших. Згадайте добрих людей, які допомогли у ваших прагненнях і тепер ви будьте безкорисно щедрими в очах ближніх. Це додасть вам енергії, впевненості, радість, ви отримаєте повагу і хороший авторитет у суспільстві. Поділіться фінансовими здобутками, знаннями, вкладайте зусилля для здійснення мрій бідніших за вас людей.

Важливо! Успіх приходе до того, хто використовує його на благо ближніх.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This