100% Вперед

Sport_1Бувають моменти, коли сили вичерпуються і їх не хватає для повноцінного виконання денних кроків, хоча і є бажання робити. Це цілком нормальний стан кожної людини, навіть найсильнішої і витривалої. Більше того, це дуже хороший стан, тим, що після нього іде величезна хвиля енергії. У спортсменів існує практика перед змаганнями входити в подібний стан. Він полягає в тому, що перед змаганнями спортсмен інтенсивно тренується з над навантаженнями. Пам’ятаю в часи професійного заняття спортом, я мав настільки інтенсивну підготовку до змагань, що після кожного тренування не міг дійти до дому. Ще гірше було зранку, коли м’язи мене не слухали і боліли так, що було важко підняти ложку борщу. Тим не менше у ввечері знову тренування. З кожним наступним тренуванням було важко підтримувати однаковий якісний рівень, але я працював на максимум своїх можливостей, не залишаючи сил, щоб дійти до дому.

Пам’ятайте, якщо вас залишають сили, робіть хоч, що-небудь.

Завжди краще робити маленький крок ніж нічого. Якщо зробити перерву, збивається режим. Більше того, одноденний перерив – це втрата семиденної роботи до досягнення цілі. Якщо спортсмен пропускає одне тренування йому потрібно потім тиждень для повернення своєї форми до рівня перед пропуском. Успішний спортсмен ніколи не пропускає тренувань. Тренування –  це святе. У нашому випадку виконання кроків – це святе правило. Не виконання правила веде до втрати семи днів роботи.

Можливо, ви помічали, що діти після кількох днів канікул, а особливо літніх дуже важко починають вливатися в учбовий процес. Діти, які приділяють навчанню хоча б кілька хвилин в день, набагато швидше схоплюють нову програму на початку навчального року. Саме тому, дітям задають читати книжки протягом літа, щоб підтримувати рівень активності.

Speed

Вертаючись до виснажливих тренувань, я розкажу вам секрет, яким користуються усі успішні спортсмени. І так, перед змаганнями іде над-інтенсивна підготовка, без жодних пропусків і відпочинку. Особливо напруженими є 2 останні тижні перед змаганнями. Організм дуже виснажується, але спортсмен працює на максимум. А тоді за один –  два дні робить фізичний відпочинок. Протягом цих максимум двох днів спортсмен не виконує жодних фізичних навантажень, але візуально уявляє свою перемогу на змаганнях у найдрібніших деталях. Таким чином спортсмен отримує подвійний ефект. По-перше, за два дні організм відновлює свою енергію у двічі-тричі більшу ніж до початку тренувань. Це допомагає досягти над-неймовірних результатів під час змагань і протягом наступних кількох тижнів. По-друге, візуалізація підготовлює спортсмена до бойового настрою, підвищує віру у свої сили,  наближає до реалізації цілі.

Пам’ятайте, якщо сили залишають вас, значит наступного дня до вас прийде цунамі енергії. Візуалізація – це також активні дії до досягнення цілі.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This