Таблетка до позитивних змін

 

У студентські роки мені пощастило працювати із спортивною командою в найкращому спортивно-танцювальному клубі Львова. Перед мною ставили ціль підготовки витривалості, гнучкості і сили спортсменів. Однак виділяли на це все лише одну годину на тиждень, а всі інші дні вони працювали над постановкою спортивного танцю з їхнім головним тренером.

Хто займається спортом, той знає, що одна година в тиждень це як одна крапля в морі – великих результатів досягти досить важко. Я звик працювати на результат! Тому просто прийти на тренування і безрезультатно піти, було для мене суперечливим кроком до життєвих принципів. Тоді я вирішив наситити цю годину занять найскладнішим комплексом вправ і в дуже високому темпі.

На першому ж занятті я почав використовувати заплановану програму тренувань. Однак, складена програма може і була хорошим рішенням, але як ви думаєте, скільки хлопців і дівчат витримували цей темп? Якщо ви сказали ніхто або тільки тренер 🙂 – вітаю, це правильна відповідь.

Стрибок

Спортсмени перед мною оправдовувалися, що вони вже мали дві години втомливих тренувань, що вони тільки прийшли після довгих, нудних уроків в школі чи лекцій в університеті. В когось нога болить, інший не поїв, зайва вага заважає, хтось сумнівався в ефективності тренувань, а ще хтось займається бо батьки примушують … так сотні інших оправдань сипалися на мене. Тоді це для мене стало викликом. Їх результат – це мій результат! Залишати все як є, не міг собі дозволити.

Отож, в результаті першого нашого тренування перед мною виникли дві великі цілі:

  1. Викликати бажання до змін.
  2. Показати, що їх фізичні і розумові можливості є безмежні.

Викликати бажання до змін було не важко, оскільки більшість хотіли стати великими чемпіонами, вигравши найсерйозніший чемпіонат світу в Blackpool (Велика Британія). Також сильною мотивацією для хлопців було накачати м’язи, а дівчатам покращити фігуру. Проблемою залишалося заставити робити весь комплекс вправ, який я давав і який, власне був спрямований на досягнення другої цілі – довести, що людські можливості є безмежні. Коли людина розуміє свій безмежний потенціал, жодне завдання не може викликати страх чи оправдання перед викликом, який стоїть перед нею. Все не можливе стає можливим. Сам шлях до розуміння не такий складний, як складний перший крок. Перший крок вимагає відповідальності, готовності до постійної праці над собою і розуміння для чого це потрібно.

Дозвольте я поясню чому ви зараз читаєте цей блог. Ви зрозуміли, що хочете змін у житті, вам, мабуть, важко чітко виразити це словами, але ви відчуваєте потребу у цьому. Ви відчуваєте, що щось не так і ця думка постійно переслідує вас, не дає спокою. Швидше за все, ви хочете стати багатими, визнання своєї особистості у суспільстві, стати відомим чи успішним у своїй сфері діяльності, знайти своє кохання, знайти кращий куток для життя, знайти значення свого життя. Знайте, сама доля вас привала сюди.

Насправді, щастя постійно оточує нас і, навіть, зараз воно поряд з нами. Ви бачите щастя, коли виглядаєте у вікно. Ви відчуваєте його коли працюєте чи ідете в церкву. Кожний народжений для щастя і успіху, але чомусь призма суспільства притуплює і ув’язнює наш природжений дар. Шкода, не можливо пояснити, що таке щастя. Ви повинні відчути це самі.

Мабуть, перед вами постають перешкоди як: страх до змін, лінь, оправдання, заклопотаність, брак мотивації, здоров’я, сумніви чи дійсно зміни будуть на краще.

У випадку, якщо вас немає яскравої мрії, ви її знайдете, ви навчитеся правильно поставити перед собою ціль, ви встанете на дорогу, яка веде до успіху. Якщо вам заважають раніше згадані перешкоди – це також не страшно, бо з кожним кроком ви повірите у безмежні свої можливості. Ніщо вас не зможе зупинити бути щасливою людиною!

В даному випадку для вас, як і для спортсменів яких я тренував, відділяє один крок до змін. Як було згадано раніше цей крок є найважливішим і дуже відповідальним, який веде до всіх подальших наслідків і змін у житті. Для спортсменів я виділив аж цілий урок тільки на те, щоб вони розуміли важливість їх життєвого вибору, який вони повинні були зробити. Щоб краще усвідомити важливість вибору, я розказав уривок із всім відомого фільму «Матриця».

Думаю, ви добре пам’ятаєте момент, коли Нео повинне був прийняти рішення стосовно свого шляху і випити одну таблетку. Зараз вибір стоїть перед вами! Яку таблетку вибираєте ви?

  • Виберіть синю таблетку і залишайте все без змін, все залишиться так як є. Прийміть синю таблетку і насолоджуйтесь силою ліні і оправдань.
  • Червона таблетка веде до кардинальних змін. Приймете червону таблетку – увійдете у світ чудес. Я покажу безмежність ваших можливостей.

Ще є можливість відмовитися, але дороги назад нема. Не думайте хитрувати, бо всесвітній ключ до успіху не обдуриш.

Пам’ятайте, я пропоную лише показати правду!

Таблетка успіху

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This