7 простих кроків до багатства

Гроші

Всі хочуть знати, як стати багатим, але реально успішними стають лише одиниці. Багатство є досяжним, але мало хто здатний піднятися з нуля, без грошей і гарної спадщини. Гарна новина полягає в тому, що абсолютно кожна людина може змінити своє життя!

З статті ви дізнаєтесь:

  • Як думають багаті люди і які переконання блокують шлях до добробуту?
  • Як стати багатою людиною з нуля та домогтися фінансової свободи?
  • Які книги обов’язково потрібно вивчити, щоб змінити свій спосіб мислення і почати заробляти багато в найближчий час?

Найголовніше, варто розуміти, що багатство і бідність – аж ніяк не вроджені людські якості.

Як мислять багаті – основи психології

Давайте спочатку відповімо на головне питання, що таке багатство і хто така багата людина.

Адже кожен розуміє це по-своєму.
Для одного багатство – це своя квартира, машина і можливість відпочивати за кордоном 2 рази в рік, а комусь-то і мільйони доларів в місяць буде мало.

Напевно, найточніше визначення багатства дав Роберт Кіосакі, американський мільйонер і письменник. На його думку:

Багатство – це кількість часу, який ви можете не працювати, підтримуючи комфортний для себе рівень життя.

Багата людина – це громадянин, який має можливість не працювати за гроші, а володіє активами і отримує з них пасивний дохід в достатній для себе кількості. Тобто дохід, який не залежить від його трудових зусиль.

Виходить, що багатство вимірюється не грошима, а ЧАСОМ, так як всім людям потрібна різна кількість грошей, а ось час життя обмежений і не доцільно витрачати його на те, що не приносить задоволення. У більшості людей весь час забирає ненависна робота, але ж важливо займатися улюбленою справою, адже тільки так можна зрозуміти, як стати багатим і вільним від зовнішніх обставин.

Задумайтесь над наступними питаннями:

  • Чому в одних людей виходить заробляти гроші, а в інших ні?
  • Чому одні працюють з ранку до ночі і отримують гроші, а іншим вдається не тільки працювати, займаючись улюбленою справою, але ще й активно відпочивати?
  • Чому одним вдається заманити грошову удачу, а інші живуть від зарплати до зарплати або зовсім в борг?

Ці питання цікавлять кожну людину, але більшості представляються риторичними. Однак психологи скажуть, що тієї самої риторики в даних питаннях практично немає.

Бідність і багатство – питання не тільки удачі, скільки підходу до життя і способу мислення.

Це не означає, що змінивши свої думки, ви відразу станете мільйонером, проте це безперечно допоможе вам почати робити правильні кроки в даному напрямку.

Як бачите, будь-які посібники по досягненню багатства наполягають на зміні мислення. Думайте, як багаті люди, і ви обов’язково ними станете. Але що це означає на практиці? Змінити спосіб мислення непросто – мало просто поміняти думки, потрібно трансформувати ще й власну поведінку.

13 відмінностей в мисленні багатих і бідних людей:

1. Багаті і заможні люди впевнені, що саме вони – творці своєї долі, в той час як бідні люди вважають, що в них в генах закладено бути бідняками. Такі люди продовжують пливти за течією, навіть не намагаючись що-небудь змінити.

2. Багаті люди працюють для збільшення доходу, бідні – щоб звести кінці з кінцями.

3. Багаті люди менше мріють і більше роблять, хоча позитивні і чітко позначені цілі зовсім не чужі заможним людям.

4. Багаті люди завжди відкриті для нових ідей і можливостей, тоді як бідні зациклені на своїх проблемах і оточуючих обставинах.

5. Багаті вчаться у успішних людей, переймаючи у них моделі поведінки і спілкуючись з ними. Бідні частіше спілкуються з невдахами і ще біднішими людьми для підвищення власної самооцінки.

6. Заможні і щасливі не заздрять чужим успіхам, а намагаються витягти з чужих досягнень корисний досвід, бідних обурюють удачі інших.

7. Багаті люди впевнені в собі і відкрито заявляють про свої успіхи.

8. Багаті не бояться тимчасових труднощів, вважаючи за краще в складних ситуаціях не панікувати, а вирішувати задачу прагматично.

9. Багаті розглядають свої доходи як результат власної праці, бідні підраховують кількість годин, витрачених на роботу.

10. Багаті можуть швидко поміняти тактику, стратегію, навіть загальний напрямок діяльності і всього життя. Бідні скаржаться, але продовжують йти по шляху, який часто вибирають навіть не вони, а життєві обставини.

11. Заможні і успішні люди продовжують вчитися все своє життя, розвиваючись і вдосконалюючись, бідні вважають, що вже достатньо розумні, «просто їм не пощастило».

12. Успішні бізнесмени ніколи не зупиняються, досягнувши конкретного рівня – вони продовжують розвиватися і вдосконалюватися, втілюючи в життя найсміливіші плани і мрії.

13. Багаті люди думають про гроші прагматично і логічно, а не емоційно. Середньостатистична людина продовжує мати низький рівень доходу, розмірковуючи про гроші і багатство на рівні емоцій, а успішний бізнесмен дивиться на фінанси як на інструмент, який відкриває перед ним певні перспективи.

І найголовніше – багаті завжди працюють на себе. Навіть якщо вони не є власниками фірми або компанії, вони завжди займають посаду, яка дозволяє їм діяти самостійно і приймати власні рішення, а не займатися втіленням в життя чужих ідей.

Звички багатих людей

1. Багаті люди завжди знають, що вони будуть робити сьогодні. Навіть якщо мільйонери не ходять на роботу, вони використовують різні сервіси для планування власного дня, що допомагає більш ефективно розподілити час, а значить, і фінанси.

2. Багатії рідко витрачають час на марні розваги. Вони не дивляться телевізор, а якщо читають, то чи не белетристику, а ту літературу, яка допомагає їм стати ще більш розвиненими, заробити мільйони і стати мільйонерами.

3. Заможні люди здатні повністю віддаватися роботі. Успішні люди оточують себе однодумцями – позитивними і успішними бізнесменами, представниками незалежних і творчих професій.

4. Багаті стежать за своїм здоров’ям і харчуванням: їм важливо, як вони виглядають і відчувають себе.

5. Заможні громадяни більше вірять у власні сили, ніж в абстрактну удачу: з цієї причини багатії рідко грають в лотерею. Якщо вони і займаються азартними іграми, то виключно на професійному рівні.

Не думайте, що стати мільйонером легко і що багатим бути просто і весело. Життя заможної людини – щоденна праця і значна кількість витраченого часу. Інша справа, що більшість багатих людей займаються своєю улюбленою справою.

Пам’ятайте про те, що жадібність і скупість – це якості людини, які блокують шлях до багатства. Якщо ви хочете багато отримувати, ви, повинні вміти багато віддавати.

Щедрість душі – якість, яким володіє кожен істинно багата людина. При цьому віддавати потрібно вміти не тільки гроші, але і час.

Як стати багатим і успішним з нуля – 7 кроків до багатства і процвітання.

А тепер перейдемо до практики і почнемо багатіти вже з сьогоднішнього дня. Уважно вивчіть 7 кроків, які допоможуть вам досягти багатства не в віддаленій туманну перспективу, а в самому найближчому майбутньому.

Крок 1. Прийміть рішення стати багатим і поставте ціль

Приймаючи рішення стати багатим, ви вибираєте інший спосіб життя і особливий спосіб мислення. Відтепер ви не повинні витрачати час даремно: кожен ваш крок буде підпорядкований певної мети. Це не означає, що ваше життя перетвориться на каторгу: навпаки, воно стане повне творчості і оригінальних способів поведінки. Привернути до себе гроші – значить, стати професіоналом відразу в декількох областях людської діяльності, таких як: фінанси, маркетинг і міжособистісні відносини.

Прийнявши рішення стати заможною і успішною людиною, ви робите вибір свого подальшого життєвого шляху – тепер у вас вже не буде часу скаржитися на долю і шукати причини невдач в оточуючих людях. Відтепер вам доведеться покладатися тільки на себе і вчитися виключно на власних помилках. Але зате ваш добробут буде залежати не від примх начальства, а від власних умінь і навичок.

Успішні люди багато і продуктивно розмірковують про власні цілі. Таким чином, вони беруть участь в процесі безперервного руху до цих цілей: в той же час цілі починають самі поступово рухатися до них. Якщо ви будете візуалізувати свої мрії і частіше говорити про них, ймовірність, що ви досягнете в житті більшого, ніж середньостатистична людина, збільшиться.

Крок 2. Знайдіть наставника

Другий крок – знайти наставника. Самостійно йти до мети – це благородно, але часом дуже втомлює і довго. Адже у кожного видатного спортсмена є тренер, ось і вам слід знайти такого тренера.

Обізнана людина допоможе вам уникнути типових помилок новачків і скоротить їх кількість. Робити помилки, звичайно, корисно, але краще зробити це на самому початку свого «творчого» шляху, коли їх наслідки будуть не так руйнівні, якими вони можуть бути в подальшому.

Крок 3. Виробіть звички багатих людей

Можна просто виписати рекомендації по пунктам і намагатися втілювати їх в життя при кожному зручному випадку.

Наприклад: перестаньте дивитися розважальні передачі по телевізору з сьогоднішнього дня або грати в комп’ютерні ігри. Почніть інвестувати час в освіту, але не в те, що дають в школах і інститутах. Адже саме така освіта привела більшість людей до роботи до пенсії за «копійки».

Читайте, дивіться відео і вивчайте таких авторів як Наполі Хілл, Брайан Трейсі, Роберт Кіосакі, Володимир Довгань, Алекс Яновський, Бодо Шефер, Ентоні Роббінс, Джим Рон, Робін Шарма, Дональд Трамп.

Крок 4. Змініть оточення і спосіб життя

Створюючи своє оточення, ви створюєте самих себе. Почніть спілкуватися з успішними і фінансово незалежними людьми, змініть своє коло спілкування.
Адже ми перетворюємося в тих з ким спілкуємося.

Перестаньте скаржитися на життя і говорити з друзями про невезіння, кризи різного віку і проблеми з кредитами.

Більше спілкуйтеся: чим ширше коло ваших знайомих, тим більше шансів домогтися фінансового та життєвого благополуччя.

Звичайно, у кожної багатої людини завжди знайдеться купа бідних родичів і знайомих, яким треба терміново допомогти або «виручити»: потрібно вміти відбиватися від таких знайомих вже зараз, інакше в майбутньому вони позбавлять вас ваших грошей.

Крок 5. Стати фінансово грамотним

Почніть читати книги з фінансів і складіть особистий фінансовий план.

Скласти фінансовий план вам допоможе особистий фінансовий консультант. Це людина, яка вже змогла самостійно досягти свої фінансові цілі шляхом грамотного планування і систематичного руху до них.

Увага!
Якщо ви витрачаєте більше, ніж отримуєте, ви перебуваєте на шляху до банкрутства. Починаючи шлях успішного бізнесмена, мобілізуйте сили і позбудьтеся від боргів – особливо тих, які мають високі відсотки. Позичати гроші під успішні проекти теж потрібно з розумом: багато бізнесменів збанкрутувало через зайву тягу до кредитів.

Кожен бізнесмен має бюджет: вам теж необхідно створити бюджет, але зробити це потрібно грамотно. Ведіть облік доходів і витрат.
Реальний бюджет створюється на основі статистики витрат за певний часовий період.

Крок 6. Почніть інвестувати

Якщо у вас немає грошей: час – це прекрасний ресурс для перших інвестицій.
Вкладайте час в знання, які допоможуть вам зрозуміти, як стати багатим. Так з нуля через деякий час ви зможете заробляти більше з кожним роком і знайти в результаті фінансову свободу.

Заробивши початковий капітал, спробуйте розпорядитися ним з розумом – почніть інвестувати кошти в успішні проекти, краще власні. Вкладаючи в майбутнє, не забувайте про сьогодення: пам’ятайте, що скупість, жадібність і економія на власному здоров’ї неприпустимі речі.

Крок 7. Наберіться терпіння

Не намагайтеся отримати «все і відразу» прямо зараз. Навчіться витрачати по доходах сьогодні, але не забувайте ставити перед собою більш перспективні в грошовому плані завдання.

Шлях до свободи – річ непроста, саме тому бажаного благополуччя досягають менше 3% населення землі.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This