Як пройти співбесіду англійською мовою

Commission having a Job interview.Безсумнівно, хороші гроші – в іноземних компаніях. І звичайно, щоб стати на поріг процвітаючої компанії потрібно успішно пройти співбесіду на іноземній мові і ми вам допоможемо!

Сьогодні без знання англійської мови важко розраховувати на високооплачувану роботу, закордонні відрядження та успішну кар’єру.

Навіть деякі державні організації, наприклад, великі музеї вимагають від своїх співробітників знання іноземної мови на розмовному рівні.

Що вже говорити про міжнародних корпораціях, де вільна англійська – одна з ключових вимог.

Якщо ви націлилися отримати роботу в такій компанії, то не дарма турбуєтеся, як пройти співбесіду англійською мовою, тому що саме інтерв’ю вирішує вашу подальшу кар’єру.

Провальний досвід

По-перше, провальних інтерв’ю не буває, якщо робити правильні висновки. По-друге, якщо це одна з перших співбесід на роботу, то цілком нормально, якщо деякі питання будуть несподіваними та важко зрозуміти акцент співрозмовника. Все це досвід, який ви будете використовувати для подачі на ще кращі позиції.

Моя однокурсниця, Наталя, була амбітна (до слова, її амбіції підкріплювалися червоним дипломом, гострим розумом, привабливою зовнішністю, працездатністю і відмінним набором корисних якостей, які так цінують роботодавці) з відмінними знаннями англійської мови.

Першу роботу вона знайшла у місцевій фірмі, працювала в офісі, але мріяла Наталя про роботу в іноземній фірмі з частими відрядженнями за кордон і імміграцією в подальшому в якусь розвинену європейську країну.

Через 4 роки після закінчення університету їй підвернувся шанс здійснити свою мрію.

Враховуючи хороший рівень володіння англійською мовою, вона навіть не сумнівалася в тому, що зможе пройти інтерв’ю.

І поплатилася за свою самовпевненість: вона не змогла впоратися ні з британським англійським свого майбутнього шефа, ні з нервами, ні зі складними питаннями, до яких вона була не готова.

Подруга скаржилася мені на невдачу, називаючи причини, через які вона не змогла пройти співбесіду.

Наталя зробила правильні висновки і до наступної співбесіди готувалася вже більш ретельно, як результат, домоглася успіху і ось уже 3 роки живе в США

Головні моменти і висновки ми розкриємо нижче.

3 ключові моменти при проходженні інтерв’ю за кордон

Припустимо, ви теж маєте чудову освіту, непогано володієте англійською і володієте необхідним набором якостей для просування по кар’єрних сходах. Ви довго шукали посаду, на якій могли б повністю реалізувати себе, і ось вас запросили на співбесіду в велику іноземну фірму, яка, звичайно, буде проходити англійською.

Що ж потрібно робити:

1. Не панікувати.

Заспокоюйте, як хочете, свою нервову систему (медитацією, валеріанкою, дихальними вправами, самоконтролем), але нервувати під час співбесіди ви не повинні, інакше через стрес все провалите.

2. Знати англійську на належному рівні.

Якщо ваші знання обмежуються шкільною програмою, то не потрібно брехати в резюме, що ви вільно володієте англійською мовою. Все одно це стане явним під час співбесіди. Вдосконалюйте свою англійську і тільки потім поспішайте на інтерв’ю.

3. Продумати свій зовнішній вигляд, позу, манеру поведінки, посмішку і т.д.

А ще підрахуйте, скільки часу вам буде потрібно на дорогу від вашого будинку до офісу.
Вийдіть з дому на 15 хвилин раніше цього часу, щоб не запізнитися через затори на дорогах.
Якщо приїдете раніше, прогуляєтеся і заспокоїтеся.

Якщо співбесіда проходе через Skype чи іншу програму для відео-конференції, підключіться за 15 хв раніше, а також можна написати, що ви вже готові до розмови.

11 корисних порад, як пройти співбесіду англійською

 1. Вивчіть список найбільш поширених питань, які зазвичай задають на інтерв’ю і продумайте на них письмово відповіді.
 2. Візьміть перед співбесідою кілька уроків англійської, бажано з носієм мови.
 3. Не бійтеся задавати питання, коли інтерв’юер попросить вас про це. Краще підготовити список питань заздалегідь. Так ви проявите ініціативу, а іноземні роботодавці цінують це в своїх співробітниках.
 4. Ведіть себе на співбесіді впевнено, але не самовпевнено. Посміхайтеся!
 5. Якщо ви не зрозуміли якесь слово в реченні, але зрозуміли суть питання, не перепитуйте «А що це значить?». Демонструйте, що ви прекрасно розумієте свого майбутнього роботодавця. Якщо ж ви не зрозуміли суть питання, то краще перепити, щоб не ставити себе в дурне становище.
 6. Не дозволяйте на себе тиснути, навчіться відповідати на «агресивні» питання, за допомогою яких перевіряють стійкість до стресів майбутнього співробітника.
 7. Не давайте обіцянок, які не зможете виконати, і не брешіть про свій досвід, наявності у вас певних знань і умінь. З міжнародних компаній брехунів виганяють з таким же тріском, як і з вітчизняних.
 8. Вивчіть попередньо, що це за компанія, чим вона займається, щоб на інтерв’ю ви зуміли відповісти, чим саме ви можете зробити для компанії.
 9. Демонструйте бажання працювати саме в цій компанії.
 10. Дайте зрозуміти своєму майбутньому босові, що, якщо він візьме саме вас, то ніколи про це не пошкодує.
 11. Наперед візуалізуйте успішне проходження співбесіди, до найменших деталей.

Якщо ви дійсно мрієте про роботу в міжнародній компанії, то ніколи не опускайте руки, розсилати резюме на сотні вакансій.

Якщо ви проявите настирливість, то рано чи пізно удача вам посміхнеться, і ви зможете пройти співбесіду англійською та отримати роботу своєї мрії.

Скористайтеся нашою допомогою для правильної підготовки CV, пробного інтерв’ю, ми надамо персональні поради як підвищити свої шанси та як говорити про зарплату.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This