Зарплата – бідність, активи – багатство!

Актиіи банк гроші

Отримуючи гроші за працю, ви стаєте рабом своєї роботи і не зможете стати багатим. Замість зарплати треба будувати активи, які будуть приносити дохід без вашої участі.

Звідки гроші у олігархів? Їм видають зарплату в кілька мільйонів доларів щомісяця? Смішне питання, чи не так?

Ясно, що олігархи мають гроші від активів, які їм приносять пасивний дохід, а не від бухгалтера, який видає їм зарплату в $ 2 млн. Щомісяця. Але чомусь цей факт стає очевидним тільки тоді, коли ми представляємо як олігарх в бухгалтерії отримує валізу грошей, і коли усвідомлюємо всю абсурдність цієї картини.

Тема цієї статті полягає в тому, щоб розповісти читачам про те, що зарплата – вірний шлях до бідності, а актив – шлях до багатства та фінансової незалежності. Мета даної статті полягає в тому, щоб читачі на зарплати зрозуміли всю гіркоту сьогодення і як можна виправити ситуацію.

Термінологія

Нам знадобиться чітке розуміння декількох здавалося б очевидних термінів для того, щоб ви мене правильно зрозуміли:

зарплата – компенсація за працю працівника.
доходи – гроші, отримані в результаті якоїсь діяльності.
актив – об’єкт, який приносить дохід.

Отже, робота і актив дають доходи, але між цими джерелами доходів є істотна різниця.

Зарплата

Офісний працівник на зарплаті = раб. Працюючи і маючи дохід від зарплати ви продаєте свою працю; це випливає з визначення. Всі, хто числяться в будь-якій організації і щомісяця отримують заробітну плату, продають свою працю. Ключове слово в цих пропозиціях – саме праця. Тобто ви робите якусь роботу, використовуючи робочий ресурс свого тіла.
Будь то відвантаження хліба, будівельні роботи, або брокерська діяльність в фірмі – ви продаєте свою роботу. Виходячи з того, що робота ця обмежена ресурсами вашого тіла, стає очевидно, що ви залежні від працездатності. Іншими словами, якщо ви раптом не зможете (або не захочете) використовувати ресурс свого тіла для виконання роботи, то доходи від цієї роботи припиняться (ми зараз не беремо виплати за лікарняним).

Отже, при зарплаті, ваші доходи залежать від вашої працездатності та від фактично виконаної роботи. Тобто існує пряма залежність. Варто вам припинити виконувати роботу, припиняться і доходи. А зупинка доходів – це вже небезпечно як для вас, так і для ваших близьких.

Деякі з читачів можуть заперечити мої твердження тими фактами, що зарплати бувають дуже високими; настільки високими, що можуть зробити людину багатою. Дійсно, управлінці великих компаній, висококваліфіковані фахівці та інші працівники можуть отримувати дуже високі зарплати.

Але варто також пам’ятати, що всі ці люди, які отримують високі зарплати:

  • залежать від свого роботодавця
  • дуже малоймовірно будуть отримувати зарплату вище 3 тис. у.о.

З високою зарплатою залежність стає ще більшою, ніж залежність при низькій зарплаті. Тобто високооплачуваний працівник готовий міцно триматися за своє робоче місце і терпіти постійні відрядження, затримки на роботі, готовий жертвувати стосунками з близькими людьми, і робити ще багато всього іншого небажаного. І ніде правди діти, така людина, як і будь-який працівник, який не є вільним, тому що не може спонтанно поїхати подивитися на Великий Каньйон через режим дорогоцінної роботи.

Нехай, навіть, цей високооплачуваний чоловік має безліч матеріальних благ (машину, будинок, техніку), але більшість з цих благ будуть взяті в кредит, що ще раз робить його роботу для нього самого дуже коштовною, тому що від зарплати залежить його платоспроможність перед банками.

Стає ясно, що навіть самий високооплачуваний працівник – це по суті сучасний раб, який сам собі не належить. Його рабовласником є ​​його роботодавець, який диктує умови. А обставини часто не дають працівникові піти з цієї рабовласницької системи за власним бажанням.
Така реальність доходів від зарплати, як це не сумно.

Активи

Пасивний дохід від активів з визначення випливає, що активи – це ресурс, який дає дохід. Істотна різниця між доходом з праці (тобто зарплатою) і доходом з активів є той факт, що актив – це ресурс за межами роботи вашого тіла. Актив – це по суті той же самий ресурс, здатний виконувати якісь дії (еквівалент роботи) для принесення доходу. І тут починається найцікавіше.
Маючи актив, ви можете спонтанно поїхати глянути на Великий Каньйон, тому що актив може приносити дохід без вашої участі. Ви можете спати, гуляти, проводити час з дітьми, насолоджуватися природою або робити будь-які інші приємні речі, але актив все одно буде приносити дохід.

Звичайно, за активом треба доглядати: налагоджувати процеси, вносити кошти для подальшого розвитку, оптимізувати витрати, ремонтувати, нарешті. Але все це можна реалізувати і здійснимо.

Приклади активів можуть бути найрізноманітніші; ось кілька:

  • нерухомість (під оренду, а не та, в якій ви живете)
  • засоби виробництва (завод, комбінат)
  • торгова точка (продаж товарів у попиті)

Ці приклади досить абстрактні, і при цьому вимагають істотних вкладень і планування. Але є і приклади більш простих активів, які може дозволити собі практично кожен. Приміром, навіть сайт є активом, тому що приносить стабільний зростаючий дохід від кліків по рекламних посиланнях.

Нагадаю, мета статті – відкрити вам очі, а не розповісти як зробити актив. Якщо хочете, можете більш детально прочитати про те, як відкрити свою справу.

Але варто також пам’ятати, якщо ваша справа буде вимагати вашої безпосередньої участі, то ви все ще будете залежні, незважаючи на те, що доходи будуть від активу (вашої справи). Для того, щоб ваш бізнес сам почав приносити гроші без вашої участі, вам треба буде найняти людей, які будуть виконувати обов’язки, якщо такі потрібні.

Як приклад, даний сайт вимагає моєї участі для збільшення доходів, але не для їх наявності; навіть якщо я припиню оновлювати свій сайт, гроші все одно будуть капати, але для того, щоб їх капало більше, треба оновлювати.

Висновок

Працівники на зарплаті, схаменіться. Перестаньте продавати працю. Ви зобов’язані перед собою і своїми близькими протягом півроку від сьогоднішнього дня показати якийсь результат побудови свого активу. Зробіть собі позначку в календарі, починайте думати, будуйте реальні плани і зробіть майбутнє ваших близьких красивим і вільним. Геть зарплата, тому що зарплата – це шлях до бідності. Побудуйте актив і перетворите його в автоматизоване джерело доходу, який не вимагає вашої активної участі.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This