Eфективний метод досягнення мети

Love_9

Існує пряма залежність між ясним баченням, всередині себе, вже досягнутої мети і швидкістю, з якою вона матеріалізується в зовнішньому світі. 12-крокова система переносить вас від абстрактної невизначеності до абсолютної ясності. Вона дає вам бігову доріжку, що дозволяє потрапити з того місця, де ви перебуваєте зараз, туди, де ви хочете опинитися.

1. Викличте сильне, пекуче бажання. Сильне бажання досягти певної мети дозволяє піднятися над страхами і рухатися вперед, долаючи будь-які перешкоди. Це повинна бути ваша власна мета. Необхідно абсолютно ясно усвідомлювати, що це таке, що ви хочете мати, робити, ким стати.

2. Виробіть переконання. Необхідно зміцнювати свою впевненість і переконання у досяжності мети, до тих пір, поки вони не складуться в абсолютну віру.

3. Запишіть ціль. Один з найбільш потужних методів вмонтування мети у вашу підсвідомість – це виклад її в письмовій формі: ясно, чітко, детально, в точності так, як ви б хотіли здійснити її в реальності.

4. Складіть список всіх переваг, що випливають з досягнення вашої мети. Ваша мотивація залежить, перш за все, від причин, що спонукають вас до дії, і чим більше у вас причин, тим вища ваша мотивація.

5. Зберігайте свою позицію, своє початкове положення. Неможливо переоцінити серйозність розуміння про початкове положення і визначення напрямоку руху. Чим краще розуміння, тим з більшою ймовірністю ви дійдете туди, куди хочете.

6. Встановіть граничний термін.  Ставлячи граничний термін для досягнення мети, ви програмуєте її досягнення в своїй свідомості і активізуєте вашу підсвідому “систему прискорення”, що забезпечує здійснення вашої мети точно в строк.

7. Складіть список всіх перешкод, що стоять між вами і досягненням мети. Перерахувавши всі перешкоди, які приходять до голови, розсортуйте їх список в порядку важливості. Обов’язково знайдеться головна перешкода, що лежить поперек дороги, блокуючу просування. Саме на усунення цього каменю і слід зосередитися, перш за все.

8. Визначте, яка додаткова інформація вам буде потрібна для досягнення мети. Складіть список талантів, навичок, здібностей і досвіду, який вам необхідний. Виробіть план освоєння, покупки, оренди або запозичення цієї інформації або навички так швидко, як тільки можливо.

9. Складіть список людей, допомогу і співробітництво яких, ви потребуєте. Для здійснення чогось суттєвого вам буде потрібна допомога і співробітництво багатьох. Розподіліть список імен в порядку пріоритетності.

10. Складіть план. Запишіть у всіх подробицях, чого ви хочете, коли і чому ви цього хочете і звідки ви починаєте рух. Проробивши кроки 1-9, ви будете мати у своєму розпорядженні усі складові повного особистого геніального плану досягнення будь-якої мети.

11. Користуйтеся візуалізацією. Створіть ясну уявну картину своєї мети так, як ніби вона вже досягнута в реальності. Програвайте цю картинку знову і знову на екрані свого розуму. Кожен раз при візуалізації вашої мети як уже досягнутої ви підсилюєте своє бажання і зміцнюєте віру в її досяжності. В кінці кінців ви отримаєте те, чого бажаєте.

12. Заздалегідь прийміть рішення про те, що ніколи не відступете. Підкріпіте свої цілі і плани наполегливістю і рішучістю. Ніколи не думайте про можливу невдачу. Чим довше ви проявляєте наполегливість, тим загартованішим ви стаєте. Нарешті, ви досягнете стану, коли вас вже ніщо не може зупинити.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This