12 Правил любові

Love_11. Коли двоє людей вступають в любовні відносини, життя кожного з них повинно покращитися. Якщо життя погіршується, або якщо ви тягнете один одного вниз, врешті-решт, хтось захоче піти.

2. Не можна купити любов. Якщо ви робите це, не розраховуйте на те, що ваші витрати окупляться сторицею.

3. Провокуючи ревнощі, ви граєте з вогнем. Хтось обов’язково обпечеться. Жінки і без того схильні до ревнощів, їм часто не вистачає впевненості в собі, тому не слід свідомо викликати це почуття.

4. Жінці подобається уявляти, як ви ризикуєте заради неї життям, везете її на божевільній швидкості в лікарню після нещасного випадку. Але це лише гра уяви. Насправді, вона не хоче пережити таке. Люблячій жінці приємно усвідомлювати, що вона приручила дику тварину, а не що була змушена завжди жити з ним.

5. При здорових любовних відносинах обидва партнери залежать один від одного в однаковій мірі.

6. Істинно любляча людина не вимагає від партнера доказів почуття у відповідь. Партнер сам доводить йому свою любов.

7. Якщо ви перетворюєте жінку в іншу людину, пам’ятайте про те, що, можливо, ця нова людина не захоче залишитися з вами.

8. Людей, схильних до депресії, важко любити. Любов повинна зробити вас щасливим, але присутність вашого обранця ще не гарантує вам щастя. Тільки ви самі здатні робити себе щасливим або сумним.

9. Жінка хоче думати, що її любить недоступний принц, а не страждає псих.

10. Любов, яка стрімко спалахнула швидко вичерпує себе.

11. Якщо жінка засвоїла, що вона може погано поводитися з вами, переконати її в зворотному дуже важко.

12. Якщо ви сумніваєтеся в доцільності задуманого вами вчинку, утримайтеся від нього. Дочекайтеся моменту, коли вам прийде в голову краще рішення. Не робіть дій, які вимагають занадто великих зусиль або витрат і видають вашу надмірну зацікавленість.

Також пам’ятайте про наступні принципи:

Довіра – одна з найбільш важливих складових частин любові. Відображення – простий, але ефективний метод, який допоможе вам завоювати довіру жінки. Ми зазвичай довіряємо людям, які схожі на нас, і відчуваємо недовіра до тих, хто не схожий на нас.

На жаль, саме цим пояснюється безліч існуючих у світі упереджень. Ми з підозрою ставимося до людей, які мають інший колір шкіри або говорить з іншим акцентом. Постарайтеся зрозуміти, як важко жінці перейнятися довірою до чоловіка – представника іншої статі.

Чоловіки здаються жінкам загадковими істотами, вселяють їм страх. Багато жінок бояться чоловіків, тому що колись пережили пов’язані з ними неприємності.

До числа найбільш потужних методів завоювання довіри відноситься відображення.

Чи помічали ви, як схожі один на одного закохані? Подружжя, між якими існує ідеальна гармонія, мають вражаючою схожістю. Вони не тільки носять одяг одного стилю. Вони сидять в однакових позах. Кажуть однаково. У них подібні рухи тіла і жести. Вони мають однакові звички – наприклад, покусують нігті або похитують ногою. Здається, ніби вони крокують під дріб одного барабана.

Справжня причина цієї подібності полягає в тому, що партнери налаштовані на одну хвилю. Люблячі дружини надходять подібним чином, не думаючи про це. Закоханий чоловік завжди захоплюється своїм обранцем або обраницею.

Ці люди намагаються радувати один одного і тому несвідомо наслідують один одного.

Спостерігаючи за подружжям, у багатьох випадках можна визначити, які стосунки пов’язують їх в даний момент. Сидять вони в одній позі? Чи є між ними зовнішню схожість? Чи є схожість в їх манері мови?

Якщо вони знаходяться на межі розриву, ви можете визначити це раніше їх самих. Подружжя, між якими немає справжньої близькості, зберігають фізичну дистанцію. Вони сидять і одягаються по-різному, майже не торкаються один до одного.

Це правило відноситься не тільки до закоханих. Ймовірно, ви помічаєте, що ваші друзі багато в чому схожі на вас. Вони мають однаковий рівень інтелекту і освіти, подібними інтересами, можливо, працюють в одній області.

Ви відчуваєте себе найбільш комфортно з людьми, подібними вам. Всі ми прагнемо до спілкування з людьми, які поділяють наші смаки і цінності.

Фіксація відчуття щастя. Торкаючись певним чином до вашої обраниці – погладжуючи її обличчя або волосся, потискуючи їй руку, – ви можете зафіксувати відчуття щастя, яке вона відчуває в даний момент. Згодом вам вдасться за допомогою такого ж дотику відродити це відчуття щастя.

Ось як це відбувається. Кожен раз, коли жінка відчуває себе чудово – наприклад, вона тільки що зазнала оргазм або насолодилася чудовим обідом, – ви торкаєтеся певним чином до одного й того ж місця на її тілі.

Це може бути м’яке натискання, ніжне погладжування, несильний хлопок – що вам більше подобається. Регулярно повторюючи це дотик, ви фіксуєте приємні відчуття.

(Брайн Трейсі)

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This