11 способів написати убойний заголовок

zagolovok_1Ніхто не буде читати Ваші статті, якщо у Вас немає привабливого, вражаючого, сексуального заголовка.

Не має значення, винайшли ви еліксир молодості, знайшли спосіб, як поліпшити пам’ять або написали cупер-статтю з маркетингу і хочете розповісти це на своєму блозі. Це абсолютно не має ніякого значення, якщо Ви не знаєте, як написати заголовок, який привертає людей.

Тема, яку не можна пропустити.
І прямо зараз я покажу вам 11 стратегій, як написати привабливий заголовок, який привертає трафік.

1. Використання непарних чисел

Це найпростіша концепція – використовувати числа і говорити людям саме те, що вони отримають в кінцевому підсумку від прочитання вашої статті.

Ось те, що ви, напевно, не знали: непарні числа в заголовку отримують на 23% більше кліків, ніж парні.

Приклад: 11 перевірених способів, як збільшити число клієнтів в 2 рази.

2. Питання

Який найкращий спосіб, щоб заманити читача з самого початку і не «відпускати» його до кінця статті?

Всі відомі копірайтери кажуть, що це задати питання, і вони мають рацію. Питання, як ніщо інше викликає у читача емоції і внутрішній діалог. Людям цікаво і вони хочуть дізнатися більше.

Приклад: Ви теж робите ці 7 помилок при роботі з клієнтами?

3. Використання «сильних» слів

Силові слова є ланцюжком, який з’єднує вас з вашими читачами на емоційному рівні. Вони штовхають людей на певні дії.

Ось кілька прикладів таких слів: обман, смертельний результат, обережно, новий, чудовий … Практика їх використання не обмежується лише заголовками, вони застосовуються в тілі статті.

Приклад: 11 фатальних помилок, які ви робите кожен день.

4. SEO-орієнтований заголовок

Не дивлячись на те, що всі сео-шники кажуть, що статті потрібно писати для людей і робити їх читабельними, але ключові слова – це інструмент, що дасть вам високий рейтинг в пошуковій видачі і більше трафіку.

Кожен раз, коли це можливо, зосередьтеся на написанні SEO-заголовка для своєї статті. Ось одна порада, як все це втілити в життя: ключові слова потрібно ставити на початку заголовка.

Приклад: Головні помилки бізнесу, які допускають 95% підприємців (ключовими словами: помилки бізнесу).

5. Інструкція

Одна з найжахливіших помилок, яку ви можете зробити як блогер – це припустити, що інтернет читачі знають, що вони роблять. Найчастіше, люди ліниві і якщо ви скажете їм, що потрібно робити на сторінках вашого сайту, вони будуть вам вдячні і більшість зробить те, що ви скажете без зайвих питань.

Не бійтеся бути наполегливими і навіть іноді грубими. Зрештою, Ви експерт!

Приклад: Прочитайте ці 7 популярних помилок, які робить кожен блогер.

6. Дайте привід прочитати статтю

Ця порада працює найкраще, якщо до попередніх 5 пунктів прив’язати команду до дії, а потім назвати причину, чому читачі повинні це зробити. Ви з легкістю можете зібрати пристойну кількість трафіку і не використовуючи цю пораду, але повірте мені – дайте людям привід, щоб читати ваші статті і ваш CTR буде рости, як «на дріжджах».

Ми блукаємо по Інтернету в пошуках потрібної нам інформації, в пошуках вигоди для себе. Ніхто не читає статті просто, щоб автору було приємно.

Приклад: Прочитайте цю статтю, щоб збільшити трафік на свій блог на 127%.

7. Створення інструкції на «складну» тему

Хоча це самий тимчасово витратний шлях, але він найефективніший з точки зору кількості отриманого трафіку і збільшення вашої популярності, як експерта.

Складається він з створення інструкції по темі, яка дуже затребувана в вашій ніші. Іншими словами, це хороший шматок контенту, який будуть читати всі. Це не тільки відмінний спосіб, щоб уникнути посередніх статей і постів на блозі, але ця тактика дозволяє також використовувати фрази типу: «Повне керівництво по .. / Повний курс … / Гід по …», які збільшують CTR в рази, в порівнянні з типовими постами в блозі.

Приклад: Повне керівництво з SEO просування Вашого сайту з 0 до 10 000 відвідувачів.

8. Відкрите прев’ю в заголовку

Не бачив, правда, що на україномовному ринку так роблять, але, можливо, після цієї статті ви зможете використовувати цю техніку, яка дуже добре зарекомендувала себе на західному ринку.

Суть в тому, щоб в заголовках, де використовуються списки (11 причин … / 5 помилок … / 27 правил …), в кінці робити розкриття деяких пунктів. Не зовсім зрозуміло, так? Краще буде показати на прикладі, дивіться нижче ..

Приклад: 11 помилок, які Ви робите при роботі з клієнтами. №5 повністю очевидний.

9. Спірні твердження

Спірні статті на блозі дають від 2-х до 10 разів більше коментарів, ніж звичайні. І не важливо, – негативні вони або позитивні, – це дає вам величезний поштовх в просуванні вашого сайту.

им більше коментарів, тим більше ключових слів, тим довше люди перебувають на на сторінці.
Люди ненавидять, коли ображають їх або їх ідеал … і саме тому вони будуть коментувати, сперечатися і заперечувати.

Приклад: 9 дурних причин, чому ви все ще бідні.

10. Як …?

Це старомодна, але все ще ефективна тактика. Люди шукають в Інтернеті дві речі: вирішення проблеми і задоволення бажань. І тут ми показуємо рішення проблем.

Приклад: Як не втрачати клієнтів – 5 кроків, які допоможуть вам зберегти клієнтів.

11. Ім’я особистості

З якоїсь невідомої причини, люди люблять читати про знаменитості. Особливо, якщо в темі розкривається скандал або особисті подробиці (це вміло використовують ЗМІ).

Як ми можемо це застосувати? – Напишіть ім’я відомої особи в заголовку і дивіться на тонни трафіку, які хлинуть на вашу статтю. Навіть, якщо ви не знайшли відомих експертів у своїй ніші, ви можете вписати в заголовок відомі бренди. Дивіться приклад.

Приклад: 11 правил, якими користується Білл Гейтс для досягнення успіху.

Висновки

Це не єдині тактики написання заголовків, які я використовую сьогодні, але це основа, з чого Вам слід почати писати заголовки для ваших постів на блозі.

А тепер, напишіть в коментарях нижче, яку з перерахованих вище тактик Ви використовуєте для наступної Вашої статті? Адаптовано і перекладено з джерела.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Як почати статтю: захоплюємо увагу читача за перші 5 секунд (на прикладах) | Best-skills - […] Так, але ви пам’ятаєте, що початок публікації – це другий крок. Насамперед вам потрібно викликати інтерес з допомогою заголовка.…

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This