Спорт

Я завжди любив спорт і хочу передати любов до праці над своїм тілом. Тіло повинно бути в змозі виконувати все, те що хоче розум, тому потребує тренувань.

З дитинства я мріяв займатися спортивною гімнастикою, але на те не було можливості, не враховуючи одного тренування. В цей день, коли тренер побачив мого високого тата, сказав, що гімнастом мені ніколи не бути. Від тоді спортивна гімнастика залишалася лише в мріях.

Тим не менше я займався дзю-до, отримав 1 розряд, перемігши кілька обласних і всеукраїнських змагань. Пізніше ходив на секції карате, кендо, рукопашного бою, але не так довго.

В 5 класі мені дуже почав подобатися брейк-данс, тому вдома старався повторювати рухи за танцорами по youtube. Одного разу я невдало поставив палець і зламав його. Звичайно, я не здався, а продовжував тренуватися в гіпсі. Нижній брейк-данс я не міг, в той час, танцювати, тому вчився popping самостійно перед дзеркалом. Ось як це виглядає:

Це відео зняте через 10 років від раніше згаданих подій. На ньому я (вищий 🙂 ) і мій молодший, на 11 років, брат. До слова, зараз він набагато вищий за мене.

В 16 років, коли я був дерев’яний (не гнучкий), мені випав шанс займатися спортивною аеробікою, вид спортивної гімнастики, як секція в НУ “Львівська політехніка”. За рік мені вдалося сісти на шпагат, тоді як всі говорили, що це неможливо в такому віці. Всі, окрім мого тренера, Марти Петрівни.

Пропоную переглянути мої перемоги: над тілом і змаганнях на наступному відео, складене з кращих моментів за 4 роки.

Так я здійснив свою давню мрію – стати майстром спорту з спортивної аеробіки (гімнастики).

Пам’ятайте, що коли є ціль, досягнення стає питанням часу, а не віку.

Будучи фіналістом декількох міжнародних змагань, я готувався до чемпіонату Європи і Світу. На жаль, на одному із тренувань отримав серйозну травму, через яку довелося піти з професійного спорту.

Сидіти і їсти булочки – це не мій шлях, тому почав підготовлювати спортсменів до чемпіонатів України та до збірної України.

Протягом двох років був тренером з фітнесу та аеробіки в спорт-клубі Рондо:

Також проводив спортивні збори, та майстер-класи для спортсменів різних видів спорту, від бальних танців до карате.

Тренерство в Україні я припинив, поїхавши на навчання у Францію. Але і там добився успіху, даючи індивідуальні і групові тренінги:

Сьогодні успішно проводжу тренування через Skype для дорослих і дітей, для любителів і професійних спортсменів. Детальніше тут.

Share This