7 способів займатися благодійністю

благодійність_3Створюючи своє життя успішним, не забувайте змінювати світ навколо вас, хоть трохи на краще. Існує безліч способів допомагати іншим, кому, можливо, не так пощастило, або чиї можливості в цьому світі обмежені. Займатися благодійністю можна різними способами. І поки благодійні організації збільшують фонди допомоги, вони не менше потребують інших видах підтримки. Крім того, в теперішній непростий час не кожен може дозволити собі віддавати свої гроші на потреби інших. Так як же допомагати? Ми розповімо про сім способів займатися благодійністю.

1. Віддавайте свій час

Один з найцінніших дарів благодійності – волонтерство. Більшість організацій по всьому світу постійно мають потребу в людях, які будуть допомагати здійснювати ту діяльність, заради якої вони об’єднані. Без волонтерів вони не зможуть існувати. Тому, якщо у вас є кілька вільних годин на тиждень або навіть раз на місяць – повірте, навколо вас безліч тих, хто чекає вашої допомоги.

2. Поширюйте інформацію

Деякі організації добре відомі в усьому світі, але є і маленькі, місцеві, яким потрібна підтримка в популяризації своєї роботи. У сучасному світі масових технологій рекламувати і розповісти набагато простіше, ніж раніше. Використовуй свої соціальні мережі для допомоги. Ти можеш рекламувати роботу організації, ділитися новими заходами та їх потребами. Коли твої друзі діляться і коментують ці пости – світ стає трохи краще.

3. Жертвуй те, що можна продати

Ви готові очистити свій будинок від старих речей або які не використовуєте? Тоді віддайте це в магазин, який існує при благодійному фонді, і ваші гроші підуть на потреби інших. Переконайся, що ви жертвуєте не зіпсоване, а просто те, що вже не використовуєте. Можливо, чергова пара брюк або плаття, що висять роками в шафі, допоможуть зберегти чиєсь життя.

4. Допомагайте тваринам

Ви любите тварин? Якщо у вас є місце в будинку, щоб врятувати тварину від загибелі або взяти тимчасово – це чудовий спосіб допомогти. Притулки для тварин мають потребу в людях, хто готовий брати тварин хоча б на деякий час, рятуючи їх від загибелі і допомагаючи знайти їм будинок. Приголомшливе видовище – бачити бездомну тварину, яка мала постійний будинок. А якщо у вас багато вільного часу, ви можете зайнятися дресируванням тварин для людей з обмеженими можливостями.

5. Організовуйте благодійні заходи

У вас є організаторські здібності? Чому б не зібрати кошти для благодійного фонду? Існує безліч ідей для благодійного події – вечірка, концерт, фешн-шоу. Все що завгодно, фантазія не обмежена. Вам знадобиться відповідний майданчик, власники якої будуть готові надати місце за залучення публіки і послуги бару.

6. Віддавате непотрібне

Благодійні організації мають потребу не тільки в тому, що можна продати. Фонди допомоги бездомним можуть мати потребу в ковдрах, пледах, одязі і їжі, яку кожен з нас здатен приготувати. Притулки для тварин завжди потребують старі рушники, ковдри, їжу, посуду та іграшки. Дитячі будинки приймають матеріали для творчості та виробів. Тому перед тим як відправити щось в сміттєвий ящик, згадай, можливо, комусь це може бути корисним.

7. Управління

Коли ми думаємо про волонтерство, виникає спонукання до прямої дії. Існує безліч робіт, які відбуваються «за шторами», де допомога волонтерів потрібна не менше. Якщо ви розбираєтесь в маркетингу, адмініструванні веб-сайту, бухгалтерському обліку – це прекрасна можливість зробити свій внесок.

Ти можеш віддати свій час, гроші, але існує безліч інших не менш цінних способів займатися благодійністю. Благодійні організації завжди мають потребу в підтримці кожного з нас, і існує безмежна кількість можливостей надати свою допомогу. Пам’ятайте, робити добрі справи можна як грошима, так і справою, а в теплі і підтримці потребує кожне створіння. Зробіть цей світ трохи кращим!

Джерело.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This