6 причин прокидатися о 6 ранку

6prichin_6utra_01

Люди часто пов’язують раннє пробудження і життєвий успіх. Ця звичка змінить ваше життя.

Ось 6 причин, які мотивують вставати раніше.

1. У вас з’явиться час для того, щоб розібратися в собі.

Багато людей не досягають своїх цілей тільки тому, що їм не вистачає концентрації і фокусування на поставлених цілях. Якщо ви не подумаєте про свої великі цілі і на чому вам варто зосередитися в першу чергу, то навряд чи пригадаєте про свої цілі протягом дня.

Як відомо, саме в першій половині дня ваш мозок працює найбільш ефективно для пошуку шляхів виконання задуманого. Використовуйте цей час для того, щоб взяти своє життя під контроль розуму, а не емоцій.

2. У вас з’явиться час для того, щоб розпланувати свій день.

Жайворонки мають можливість розпланувати свій сьогоднішній день заздалегідь, до того, як піти на роботу. Чим раніше складений ваш план на день, тим ефективніше і продуктивно ви витратите свій час.

3. Ранок – відмінний час для того, щоб попрацювати над собою.

Хто сказав, що ви повинні мчати в офіс відразу після пробудження? У той же час багато хто з нас скаржаться на те, що їм постійно не вистачає часу на сім’ю, розваги або спортзал.

Якщо ви почнете прокидатися о 6 ранку, у вас буде ще кілька годин до початку робочого дня, щоб потрапити в спортзал. Коли ви займаєтеся спортом вранці, ваш організм насичується ендорфінами. Це гормони, які виділяються при активних фізичних навантаженнях і дають нам відчуття радості і ейфорії. Заряду ендорфінів, отриманого вранці, цілком може вистачити для того, щоб ви були енергійним і бадьорим весь робочий день.

4. Ви почнете снідати.

Ви все своє життя чуєте про те, що сніданок – це найважливіший прийом їжі за день. Якщо ви будете прокидатися за пару годин до початку робочого дня, то точно не зможете його пропустити.

Дослідження Школи громадського здоров’я Хопкінса-Блумберга показало, що звичка повноцінно снідати має надзвичайно важливе позитивне значення для вашого здоров’я. Так само, як ваш автомобіль потребує бензин, щоб їхати, ваше тіло потребує їжі, щоб функціонувати належним чином. Особливо вранці.

5. Так роблять багато успішних людей!

New York Magazine в своїй статті про Джека Дорсі, засновника Twitter, розповідала читачам, що той починає свій день о 5:30 ранку. Дорсі використовує час до початку робочого дня для медитації і 10-кілометрової пробіжки.

Тім Кук, генеральний директор Apple, починає відповідати на електронні листи партнерів щоранку о 4:30.

Річард Бренсон, засновник Virgin Group, теж великий прихильник того, щоб прокидатися раніше. В одному зі своїх інтерв’ю виданню Business Insider він зізнавався, що прокидається о 5:45 і тут же приймається за роботу. Спочатку він сидить за комп’ютером деякий час, а вже потім тільки снідає.

Особисто я використовую вільний час з ранку для того, щоб вивчити 10 нових англійських і французьких слів з допомогою програмки Polyglot.

6. Ви будете на два кроки попереду всіх.

Звичка рано прокидатися, як показують дослідження, може допомогти вам розкрити свій творчий потенціал. Плюс до всього, вона розвиває вашу впевненість у собі: ви починаєте працювати ще тоді, коли всі ваші конкуренти сплять.

Всі найнеприємніші робочі справи я навчився вирішувати до 8 ранку. Ця звичка дозволяє мені проживати весь наступний день з високим рівнем енергії і почуттям виконаного обов’язку. Звичка виконувати найнеприємніші справи рано вранці знижує мої рівні стресу і тривоги.

І ще. Якщо ви зможете навчити себе прокидатися на дві з половиною години раніше звичайного, то отримаєте перевагу в 150 робочих хвилин в день. Це 17 з половиною годин в тиждень, і більше 70 годин – в місяць. 840 годин на рік. Вибір за вами.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Позитивна психологія змінить ваше життя: 10 прикладів | Best-skills - […] мотивації для тих, хто ставить перед собою завдання вставати о 6 ранку, схуднути, або вивчити іноземну мову. Для того,…

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This