Щоденник успіху! Навіщо потрібно вести щоденник?

Хочете, щоб ваш дохід збільшився через 90 днів? Тоді заведіть Щоденник Успіху!

щоденник

Давайте подумаємо, навіщо ввести свій Щоденник успіху? Яка користь від нього? І чи потрібно його взагалі вести?

Я сподіваюся ви знаєте, хто такий Бодо Шефер? Він є фінансовим консультантом № 1 у всій Європі, талановитим письменником і хорошим бізнесменом, мільярдером, майстром своєї справи. Коли йому виповнилося 30 років, він уже жив на відсотки від свого капіталу!

Бажаєте і ви так жити? Тоді уважно читайте його рекомендації з приводу введення свого Щоденника успіху!

Хочу запропонувати вам дуже ефективну і корисну методику професійного та особистісного зростання, методика, за допомогою якої ви зможете легко управляти своїм успіхом, методика від самого Бодо Шефера – «Щоденник успіху».

Успішний фінансист і досвідчений тренер з питань: «Гроші», «Особистісний успіх», Бодо Шефер каже:

«Дорогі мої, якщо Ви щодня будете вести свій Щоденник успіху і не лінуватися – рівно через 90 днів, Ваш матеріальний дохід збільшитися мінімум на 20%, а то і більше! Гарантую! »

Що собою являє Щоденник успіху?

Щоденник успіху – це ваша корисна записна книжка, в яку ви повинні кожен день записувати всі свої досягнення за цілий день, а також позитивні оцінки і компліменти в вашу сторону.

Кожен день, не лінуючись, ви повинні взяти собі за звичку писати в свій Щоденник успіху не менше 5 речей, з якими ви чудово впоралися і то, чого ви змогли досягти за сьогодні.

Наприклад, ви зварили смачний український борщ і ваша любима половинка зробила вам комплімент – запишіть; ви змусили себе піднятися з дивана і покачати 50 разів прес, молодець – запишіть; сьогодні на роботі начальник похвалив вас за якісно виконане завдання – запишіть! І так ви повинні все записувати кожен день!

Механізм роботи методики «Щоденник успіху» за Бодо Шефером:

Запам’ятайте одну просту річ – так влаштовано, що наш мозок дуже легко запам’ятовує всі невдачі, помилки, неприємні ситуації, швидше ніж успіх і щасливі моменти! Через це ми починаємо себе недооцінювати, страждає наша впевненість в собі, ми подумки себе починаємо сприймати невдахами в прямому сенсі цього слова, а як ви знаєте думки матеріальні!

Правда життя № 1: на кожне «так» в нашому житті ми часто чуємо 18 раз «ні»;

Правда життя № 2: наш мозок в 11 разів довше і повільніше обробляє всі неприємні ситуації, які з нами трапляються …

А ось з приводу позитивних і приємних емоцій, то ми про них дуже швидко забуваємо, не вміємо на них концентруватися, не розтягуємо по довше ці радісні моменти, які володіють неймовірною силою і позитивною енергетикою.

З цього напрошується висновок – ми з самого дитинства програмуємо себе на невдачі. Ми постійно чуємо від своїх батьків фрази: «немає», «не можна», «сюди не ходи»! І тепер ці ж фрази ми повторюємо своїм дітям!

Успішні і незалежні люди, всі як один твердять одне й те саме, що введення власного Щоденника успіху допоможе вам досягти величезного успіху, як в професійному плані, так і на особистому … і зовсім не важливо, як ви свій щоденник назвете: «Журнал успіху» або «Протоколи досягнень» …

Як впровадити методику «Щоденник успіху» в реальність?

№ 1. – Сьогодні ж купіть собі Щоденник (це може бути: товстий зошит у клітинку, блокнот з закладками, блокнот на пружині – купуйте те, до чого душа лежить!)

№ 2. – Кожен день, записуйте в свій щоденник мінімум 5 речей, які Ви зробили ідеально і при цьому ви залишилися задоволені собою!

«Що писати?» – Запитаєте ви. Це ви повинні самі для себе вирішити! Будь-яка ситуація, будь-яка річ, що викликала у вас приємні емоції – повинна бути записана у вашому щоденнику!

Наприклад, ви допомогли сьогодні бабусі перейти дорогу – запишіть; ви вирішили пройтися по парку і подихати свіжим повітрям – запишіть; ви здали іспит – запишіть; ви для себе нарешті прийняли якесь важливе рішення – запишіть!

В Щоденник успіху записуйте 5 найважливіших речей за цілий день!

№ 3. – Писати потрібно в своєму щоденнику ручкою щодня! Це зовсім не складно виділити 15 хвилин і записати 5 пунктів!

№ 4. – Краще заповнюйте свій щоденник перед сном.

Чим корисний Щоденник успіху?

1) У вас підвищитися мотивація!

Коли ви ведете свій щоденник успіху, у вас народжується додаткове бажання чогось досягати! Можливо, це бажання і стимул з’являється від того, щоб вам в подальшому було що читати, щоб ви за себе пишалися, коли перегортав кожен свій день і розуміли що прожили його не дарма!

2) Забудьте про депресію!

В один прекрасний день на вас нападе депресія, опустяться руки … Що ви будете робити? Правильно! Ви візьмете свій Щоденник Успіху і будете його перечитувати, а потім зрозумієте, що сумувати то і нема чого, тому що ви все робите для того, щоб ваше життя кожен день ставало яскравішим і кращим!

3) Ви станете більш впевненим у собі! Ваша самооцінка підвищитися!

Ось подумайте: ви зараз тримаєте в руках свій товстий Щоденник успіху, на кожній станиці якого купа особистих успіхів і досягнень! Ви молодець! Як після такого не вірити в свої сили?

4) Власний контроль за досягненням цілей!

Ви зможете завжди тримати під контролем і аналізувати свій особистий шлях до успіху! Ви будете ставити конкретні оцінки самому собі, що робите правильно, а що ні – це корисна річ!

Коли ви будете вести свій Щоденник успіху, ви станете краще розбиратися в своїх сильних сторонах, поліпшите власну техніку виконання!

5) Ви будете концентрувати свою увагу на особисті досягнення! (Це головна звичка успішних людей).

Ось давайте згадаємо великих і багатих людей, після їх смерті завжди залишалися якісь записи … причому ці щоденникові записи вони починали писати до того, як стали успішними і отримали визнання!

А тепер сядьте, зосередьтеся і подумайте – що вам добре далося сьогодні, а що вчора ?!

Якщо Вам важко згадати свої щоденні перемоги – ви потребуєте ведення власного Щоденника успіху!

Методика Бодо Шефера «Щоденник успіху» – це одна з головних і діючих методик для досягнення своїх цілей, особистісного успіху і визнання!

Скажу особисто про себе: я застосовую цю методику зовсім недавно, але ті приємні зміни, які відбуваються зі мною кожен день – вражають мене!

Результат, як говориться, на обличчя! 😉

А тепер, обов’язково подивіться мотивуюче відео з самим Бодо Шефер!

Trackbacks/Pingbacks

  1. Формула 9ти: правила, за якими живуть успішні люди | Best-skills - […] людина бачить свою мету і завжди має план досягнення цієї мети. Але одночасно з цим він відкритий обставинам і…

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This