Про мене

Oleg and OksanaМене звати Олег (Oleg), хоча часто мене називають Олег Романович. Протягом багатьох років я хотів підтвердити собі теорію, що ми обмежені лише тим, на що спроможні уявити. А протягом останнік 5 років довести це й іншим. Власне, це і є метою створення блогу: помогти повірити у свої найнеймовірніші мрії; покзати, що людські можливості – безмежені. Межа наших можливостей лежить там, де закінчується наша уява, але ми можему цю лінію безкінченно віддаляти, розширяючи наш кругозір.

 

У блозі я буду описувати деякі власні історії життя, в які важко повірити та неймовірний досвід друзів, знайомих, відомих або маловідомих людей. Із спілкування з людьми, виявляється, що уявити собі ціль, яку ми, начебто, уже досягнули – досить важко. Тільки в окремих випадках мої друзі/колеги могли проникнути до глибини душі своїми бажаннями. Тільки вони і досягали поставлених цілей. Інші ж, не могли собі цього уявити або мозок їм просто не дозволяв повірити у це. Більше того, не правильна постановка цілей вела в нікуди. Тому я поставив пред собою мету допомогти людям у реалізації мрій. 

 

Ви отримуєте повну мою підтримку у постановці і досягненні цілей. Також рекомендую використовувати компютерну програму Reach Your Goal, в якe вже закладенj найефективніші методики та багато психологічних моментів, які вам допоможуть змінити своє життя на краще або на ще краще. Розуміючи, що більшість цілей вимагає грошей, тому як мінімум 10% отриманих від продаж прибутків віддаю на реалізацію мрій малозабезпечених людей. Купуючи, програму ви вже змінюєте своє життя і життя оточуючих.

 

Існує хибна думка: «Неможливо бути експертом в кількох областях». Підкреслю, ця думка – хибна, бо ми досягаємо повного щастя тоді, коли успішні у всіх сферах життя: сімя, здоровя, фінанси та робота.  Щоб підсилити слова пропоную глянути на деякі мої досягнення у спорті, музиці, мистецтві, кар’єрі, іноземних мовах, науці. Рекомендую тримати сім’ю для себе, бо це ваш самий кращий куток життя (з цих причин, буду уникати сімейні приклади).

 

Балансувати між усіма сферами мені досить важко, але в цьому мені допомагає ReachYourGoal. ReachYourGoal показує у яких сферах я витрачаю занадто багато часу, а про які взагалі забув.
До слова, колись  у інтервю для газети «Аудиторія» мені задали питання: «Як я усе встигаю?». Відповідь дуже проста: «Чим більше завдань на день, тим ефективніше я їх виконую, витрачаючи менше часу». Як показує мій досвід, коли поставлю на день тільки одне завдання, я його дуже довго виконую: відкладаю на пізніше, піду поїм, довго обмірковую, фільм подивлюся… і в результаті під кінець дня завдання не виконане. А коли поставлю багато завдань (3 важливі, 7-10 дрібних), то все ефективно виконую: дуже швидко і дуже якісно, бо розумію, що часу мало. Як результат, в кінці дня у мене ще є вільний час і на фільм і на прогулянку. Тому ставте перед собою більше цілей!

 

Стосовно моїх досягнень, пропоную переглянути ті, які вже знайшли свою аудиторію, тому сміливо їх виставляю для загального огляду. Більшість ще в процесі виконання і буду їх описувати після досягнення.

 

Якщо коротко:

Спорт: Майстер спорту з аеробної гімнастики;

 – Спорт – це найбільш важливий момент для розвитку успіху. Спорт вчить завжди іти вперед, дає шалену мотивацію, здоровя, впевненість, енергію і це ще далеко не все. Читайте детальніше в блозі.

 

Музика: диплом по класу флейти, вмію грати на гітарі (рівень –  пісні біля ватри 🙂 ), піаніно (рівень – довго вчу нову композицію, але граю із душею);
 – 10 хвилин музики = 4 годинам сну.
Мистецтво: малюю картини (деякі навіть хотіли купити).

 

Рекомендую всім малювати навіть на рівні мазюкання. Причин:
1 – розвиває візуалізацію,
2 – мозок краще працює,
3 – якщо станете відомими, продасьте «мазюкання» за хороші гроші.

 

Наука: Доктор наук (захистив у Франції), маю більше 30 статей у відомих журналах, розділ у Springer, виступав на міжнародного рівня конференціях.
Читайте у блозі про те, як візуалізація помогає досягти вагомих результатів.
 – Наукова робота вчить шукати нове і вірити в неіснуюче. Якраз те, що нам потрібно.

 

Подорожі: жив 3 роки у Франції, на даний момент проживаю в Польщі. Мій досвід подорожування і проживання закордоном читайте у блозі.

 – Подорожі збагачують наше життя, роблять його яскравим і насиченим.

Мови: Французька – вільно, Англійська – вільно, Японська – диплом 4 рівня (базовий), Польська. На цьому не зупиняюся.
 – Мови це ще один дуже важливий ключ до успіху.
 
Кар’єра: я спеціаліст з Інформаційної безпеки з досвідом у таких компаніях як: IBM, Volvo, ABB.

 

Інше: велика папка дипломів, грамот, подяк.

Все це завдяки силі візуалізації, вірі та праці.
Share This