10 Ідей на мільйон

million_1Сайт для одружених людей, які бажають завести інтрижку

Ashleymadison.com – сайт знайомств, який відрізняється від традиційних тим, що його користувачами є одружені люди, або ті, хто бажає зустрічатися з одруженими людьми. Слоган сайту: «Життя – коротке. Заведіть інтрижку ».
Творець проекту – колишній адвокат Ноель Бідерман, який сам, як не дивно, одружений. Можливо, з точки зору моралі його бізнес не дуже правильний. Проте, на сайті зареєстровано 3,2 млн учасників.

Бізнес на собачих фекаліях

Найбільш помітний бізнесмен на цьому незвичайному ринку – Метью Осборн, що запустив сайт Pooper-Scooper.com. Він навіть не уявляв, що цей бізнес зробить його мільйонером. Все почалося в 1987 році в Огайо. У той час Осборн працював на двох роботах і заробляв менше 6 $ за годину на кожній з них.

У нього була дружина і двоє дітей, і він відчайдушно намагався заробити деякі додаткові гроші. Він з’ясував, що в межах 15 миль навколо його будинку живе приблизно 100 тис собак. І він вирішив, що за гроші буде прибирати за ними. Поступово його бізнес набрав обертів, і, не дивлячись на брудну роботу, Осборн каже, що любив проводити час на свіжому повітрі і задовольняти клієнтів. В кінцевому рахунку, Осборн найняв сім чоловік і обзавівся парком з шести вантажівок. Тепер його фірма обслуговує приблизно 700 постійних клієнтів.

Підліток зробив мільйони на продажу джему за рецептом своєї бабусі

У той час як більшість успішних підприємців зараз робить гроші на створення популярних веб-сайтів, Фрейзер Доерті побудував свою «імперію», пішовши по більш традиційному шляху. Фрейзер почав варити джеми у віці 14 років за рецептами своєї бабусі, на кухні в будинку своїх батьків в Шотландії. У 16 років він кинув школу, щоб зайнятися своїм бізнесом SuperJam. Зараз SuperJam продає близько 500 тис. банок джему в рік і займає приблизно 10% британського ринку джему.

Компанія, яка зробила стан, продаючи окуляри для собак

Захисні окуляри для собаки, звучить досить дивно. Але дехто, почавши робити їх, перетворив це в бізнес на мільйон доларів. Про нього розповідали CNN, National Geographic і Animal Planet. Спочатку його творці зустрічали здивовані погляди, а тепер змогли навіть розширити свій бізнес, почавши випускати масу інших речей для тварин, включаючи рюкзаки, надувні плавальні жилети, футболки та іграшки.

Чоловік став мільйонером завдяки виробництву пластикових кісточок бажань

Кен Ахроні створив компанію LuckyBreak, яка виробляє пластмасові кісточки індички і робить їх дуже схожими на справжні. Вони продаються до Дня подяки. Продажі становлять понад $ 2,5 млн щорічно.

Бізнес на подушках-напівфабрикатах

Кім Левін, домогосподарка з Алабами, винайшла подушку Wuvit – зашила кукурудзяні зерна в тканину, а потім поклала отриману річ в мікрохвильовку. Подушка зберігає тепло і, завдяки цьому, допомагає розслабитися і заспокоїтися. Спочатку Левін вважала, що Wuvit будуть користуватися тільки її власні діти і діти сусідів. Але коли ночами їй почали телефонувати батьки і просити нову подушку, тому що діти не можуть без неї заснути, Левін зрозуміла, що у винаходи великий потенціал. Тепер вона мільйонерка, і навіть написала книгу про свою історію успіху.

Бізнес на продаж пікселів

У 2005 році 21-річний студент з Англії на ім’я Алекс Тью запустив The Million Dollar Homepage. Картинку розміром 1000 × 1000 він продавав по одному пікселю, кожен коштував 1 долар. Цей проект привернув увагу преси і приніс своєму власникові $ 1,037,100 за кілька місяців. Останній піксель був проданий за $ 38,100. У проекту з’явилося незліченне число наслідувачів, але всі вони виявилися не такими успішними – ідея була вже не нова.

Компанія, що продає листи з вибаченнями за прогул на роботі

Американець, житель штату Оклахома, створив компанію Excused Absence Network, яка продає листи з вибаченнями за прогул на роботі чи навчанні. Листи замовникам компанія відправляє по email, один лист коштує $ 25. Зараз у Excused Absence Network 15 тис. клієнтів в місяць, але всю роботу до сих пір виконує сам автор проекту.

Священик зробив бізнес на картриджах

Священик Бернард Маккой – засновник і CEO LaserMonks.com, інтернет-магазину, який продає картриджі для принтерів і інші канцелярські товари. Серед клієнтів компанії люди, церкви і навіть такі бізнес-гіганти як Morgan Stanley. Це – прибутковий бізнес. Продажі зросли з $ 2000. в 2002 році (перший рік роботи) до $ 2,5 млн в 2005 році.

Ідея LaserMonks.com прийшла в голову батькові Маккей одного разу, коли в його принтері закінчилися чорнило. Він знайшов підходящий варіант нового картриджа, але не міг знайти той, який влаштовував би його за ціною. Спочатку штат LaserMonks.com складався з кількох монахів, які сиділи, практично, без діла, заправляючи по кілька картриджів в день. На сьогоднішній день монахи обслужили понад 50 тис. клієнтів, вони обробляють 200-300 замовлень щодня.

Продаж квитків онлайн

У 2005 році 18-річний Джошуа Дзябяк продав свою першу хостінговую компанію Mediacatch трохи більше ніж за $ 1 млн. Він купив «мерседес» і телевізор з плоским екраном, а решту суми інвестував в нові підприємства. У тому числі Showclix – веб-сайт, який дозволяє культурним центрам, коледжам, концертним залам і іншим майданчикам продавати квитки онлайн, по телефону і в касах. У 2009 році він залучив близько $ 1 млн інвестицій, а його компанія була оцінена в $ 2,75 млн. Збори з квитків (Showclix бере з кожного продажу 7-15%) принесли йому $ 9 млн за минулий рік.

Джерело

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This