Які ж вони, мільйонери?

Man_520 фактів про мільйонерів:

Наймані працівники мільйонерами не бувають.

Виявляється, бізнес, на якому можна заробити багато – дуже нудний. В Америці, наприклад, це мережа автостоянок, виробництво зварювального обладнання та інше в тому ж дусі. Якщо ви геніальний програміст – забудьте про мільйони. Наймані працівники мільйонерами не бувають.

Ні в одному клубі мільйонерів у вас не запитають диплом про вищу освіту.

Більшість багатіїв не радять іншим довго сидіти в інститутах. Мільйонери, які «зробили самі себе» без батьківської спадщини, як правило, не просунулися далі 2 курсу ВНЗ.

Краще одружуватися на одній жінці

Розумні мільйонери вважають за краще одружуватися на одній жінці і жити з нею все життя. Тому що тимчасові захоплення вимотують морально і фінансово, і боронь боже, новій дамі серця що-небудь не сподобається – вона може подати в суд і відсудити частину капіталу.

Китайський круїз

У Китаї все більше стає мільйонерів, яким нема коли шукати собі супутницю життя. Саме для таких зайнятих багатіїв організований спеціальний круїз, де вони шукають собі відповідну подругу. На борт круїзного лайнера піднімається близько 50 осіб, причому більше половини з них мають статки більше $ 20 млн. На теплоході мільйонерів очікують наречені: ретельно відібрані дівчата, які мріють про щасливе і багате сімейне життя.

Трудолюбство

Згідно з статистикою: більше 35% мільйонерів старанно трудяться – приблизно 45 – 55 годин на тиждень (для порівняння: звичайний роботяга трудиться близько 40 годин в тиждень).

Хто який мільйонер?

Найбільш економічними і ефективними серед мільйонерів вважаються шотландці, причому ніхто не може пояснити чому. Ну, а найвідомішими розтринькувачами-мільйонерами вважаються російські олігархи.

Де живуть мільйонери

Вихідці з Росії становлять всього 6% від загального числа американських мільйонерів. Зате в середньому росіяни в шість разів частіше стають мільйонерами, ніж американці.

Фінансовий план

Як з’ясувало дослідження, мільйонерами стають голови тих сімей, де є не тільки строгий сімейний бюджет, але і ведеться жорсткий контроль витрат. Більшість мільйонерів заявили, що, плануючи своє фінансове майбутнє, вони витрачають багато часу.

Відношення до мільйонерів

У Росії, США і Європі до мільйонерів ставляться по-різному. У нас головним джерелом інформації про мільйонерів залишаються анекдоти, усілякий компромат, а також красиві історії про те, як можна з шиком витратити невідомо звідки взяті гроші.

Дружба з мільйонерами

В Америці головним є принцип: «Якщо знаєш когось з грошима, не заздри і не конфліктуй з ним. А ще краще сам спробуй заробити, наприклад, що-небудь продавши багатієві ».

Ставлення до дітей

Справжні мільйонери ніколи не панькаються зі своїми дітьми. Єдине, на що не скупляться багатії щодо своїх чад – це освіта. Ніяких супердорогих іграшок, виконання капризів і іншого – діти повинні стати гідними продовжувачами сімейного бізнесу.

Квартирне питання

Мільйонери воліють не купувати занадто великих будинків. Вважається, що великий будинок, це, по-перше, моторошні витрати на комунальні послуги, по-друге, доведеться багато платити прислузі за прибирання і, по-третє, в Європі це просто непристойно.

Дешеві машини

50% американських мільйонерів купують машини не дорожче ніж за 25 тис. Доларів. 20% мільйонерів взагалі ніколи не купували машину дорожче, ніж за 20 тисяч доларів. А більше третини американських мільйонерів відчуває стійку тягу до старих машин.

Аристократичні клуби

Успішні мільйонери рідко прагнуть потрапити в коло високої аристократії. Вони вважають за краще взагалі не вступати ні в які клуби, тому що там скрізь треба платити членські внески і розщедрюватися на благодійність.

Шанс зроби мільйон самому

У нашій країні абсолютно всі нинішні мільйонери сколотили стан самі. У світі ця категорія мільйонерів становить 80% і лише близько 20% багатіїв отримали мільйони в спадок.

Найдорожчий помічник мільйонерів

На Заході найдорожчий помічник мільйонерів – психоаналітик. Звичайно, гонорари психоаналітиків тримаються в таємниці, але відомо, наприклад, що психоаналітик Роберта де Ніро і декількох відомих олігархів, нещодавно купила восьмий будинок.

Портрет мільйонера

Портрет середньостатистичного мільйонера виявився ось яким. Це чоловік 57 років. Він одружений і має трьох дітей. Близько половини дружин мільйонерів у всьому світі працюють. Причому найпопулярніша професія серед них – учитель.

Освіта мільйонерів

До 20% мільйонерів ніколи не вчилися в університеті, всього 6% мають ступінь доктора наук, 8% – освіту юриста, ще 6% – медичну освіту.

Не довіряйте своїх грошей нікому

Одного разу було проведено опитування серед мільйонерів, їх запитували як заробити свій перший мільйон? Найпопулярніший відповідь зводився до цього: Завжди працюйте! Все повинно бути під вашим повним і всеосяжним контролем, не довіряйте своїх грошей нікому.

Інвестиції роблять з людини мільйонера

Зазвичай мільйонери в усьому світі живуть відносно скромно. Замість того, щоб витрачати гроші на самих себе, люди, що стали мільйонерами, інвестують. В середньому щороку мільйонер інвестує близько 20% свого доходу.

 

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This