Метт Ратледж

Метт РатледжНовий нестандартний підхід до електронної комерції придумав американець Метт Ратледж. Створений ним інтернет-магазин Woot продає лише одне найменування товару, що принципово відрізняється від інших подібних сайтів… Фокус в тому, що кожен день продається якась нова річ, причому за нечувано низькою ціною! Здавалося б який тут зиск, втім через деякий час американець став мільйонером.

Як же американцеві вдалося збагатитися?

Щодня опівночі оголошується товар дня. Це може бути абсолютно будь-який предмет — від бритвених верстатів до плазмових телевізорів, але ціна обов’язково буде демпінговою. Відвідуваність сайту — близько 10.000 чол на добу, тому буквально за кілька годин розпродається вся денна квота.
Метт Ратледж закуповує товар лише у тих постачальників / виробників, які готові запропонувати максимальну знижку — з причини великого опту, залежалості товару або особистих домовленостей. Загалом, що вдасться знайти «за недорого», то і буде продаватися. )) Тому складно вгадати, що саме в продаж надійде завтра.

Наприклад 09.12.2008 продавалися чоловічі годинники з нержавіючої сталі за $69.99, а 12.12.2008 домашній кінотеатр зі звуком 5.1 за $249.99. Якщо вважаєте, що зазначені товари можна купити ще дешевше, не забувайте, що мова йде про США. У середньому товари в Woot продаються на 40-60% дешевше звичної ціни. І від такої пропозиції, погодьтеся, важко відмовитися. Можна сказати, що принцип дискаунтера зведений максимум. І з урахуванням того, що на сайті не повідомляється розмір денної квоти (в будь-яку секунду може з’явитися оголошення «Вибачте, сьогодні весь товар розпроданий»), виникає певний ажіотаж. — «треба брати, поки не закінчилося!»

Метт Ратледж (Matt Rutledge) придумав це бізнес в 2004 р, коли йому було 33 роки. Модель заробила за принципом снігової лавини. Зараз на Woot більше півтора мільйонів зареєстрованих користувачів, а дохід за 2007 рік склав близько 117 млн доларів…

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This