Грант Кардон

Грант КардонУ 21 рік я закінчив школу. І отримав роботу, за яку платили $ 3 тис. на місяць. Зараз мені 30, і мій місячний дохід перевищує $ 20 тис.

Ось 10 правил, дотримання яких дозволить вам сподіватися на мільйон до 30 років.

1. Слідуйте за грошима. Насамперед вам потрібно сконцентрувати увагу на збільшенні свого доходу, і підвищувати його крок за кроком. Якщо для цього треба змінити роботу, міняйте. Якщо потрібно обробляти замовлення на стороні вечорами, обробляйте. Сконцентрованість на постійному зростанні доходів привела мене до того, що в рік я заробляю більше $ 200 тис.

Як це зробити? Просто контролюйте свої витрати і доходи, і у вас вийде розглянути нові можливості.

2. Не купуйте дрібнички. Не купуйте на перші великі гроші розкішний автомобіль або дорогий годинник. Краще інвестуйте їх в що-небудь. Не можете придумати у що? Тоді вкладайте в нерухомість. Я мільйонер, але до сих пір вожу Toyota Camry.

3. Відкладайте гроші. Заведіть окремий ощадний рахунок, куди складайте надлишки грошей, зароблених в цьому місяці. І ні в якому разі не торкайтеся до них. Доходи цього місяця різко впали? Скорочуйте витрати, шукайте можливість заробляти більше, але не чіпайте гроші з цього «забороненого» рахунку до тих пір, поки не назбираєте суму, яку можна інвестувати, а не витратити.

4. Уникайте боргів і кредитів. Візьміть собі за правило: ніколи не брати кредит, навіть якщо він потрібний вам на розвиток бізнесу. Єдиний виняток — взяти гроші в борг, якщо ви на 101% впевнені, що вони допоможуть вам заробляти більше. Якщо є хоча б найменші сумнів, відмовтеся від ідеї.

5. Ставтеся до грошей як ревнивий коханець. Мільйони людей бажають фінансової свободи, але тільки ті, хто зробить цю мету своїм головним пріоритетом у житті, може розраховувати на мільйони. Щоб розбагатіти і залишитися багатим надовго, для цього, без сумніву, потрібно присвятити життя. Не готові? Не читайте далі!

6. Гроші не сплять. Якщо ви переживаєте про гроші, забудьте про годинник, графік роботи, свята і вихідні. Гроші не люблять людей, які паряться з приводу трудової етики. Коли мені було 26 років, я працював в роздрібному магазині, який закривався в 7:00 вечора. Але кожен день я стирчав там як мінімум до 11, тому що мені потрібно було звести звіт, проаналізувати його, скласти план роботи на наступний день і т.д. Ніколи не переживайте з приводу того, що хтось вас розумніший або щасливіший. Просто переконайтеся, що ви працюєте довше і швидше інших.

7. Тоді в цьому мільйоні немає сенсу? Я не згоден. Я був бідним, і це було кепсько. Мені було фізично погано, коли я розмірковував про те, як звести кінці з кінцями. Забудьте про те, що бути бідним — це теж нормально.

Білл Гейтс з цього приводу правильно сказав: «Якщо ви народилися бідним, це не ваша помилка. А якщо померли бідним, то це ваш особистий провал».

8. Знайдіть наставника. Бажано, щоб він був якраз мільйонером. Повірте, мільйон — це не страшно. Ви можете знайти людину, яку вважаєте авторитетним в бізнесі або в вашій галузі, і періодично зустрічатися з нею за кавою після закінчення його робочого дня. Такі люди, всупереч розхожій думці, не уникають зайвих 20-30 хвилин живого спілкування, коли не поспішають додому.

Ось що я дізнався про мільйонерів: більшість з них не проти поділитися з вами своїми знаннями, а деякі — навіть ресурсами. Вони хороші хлопці!

9. Доведеться багато читати. Інвестування — той самий Святий Грааль, який може зробити вас мільйонером. Рано чи пізно ви повинні звикнути до того, що повинні навчитися заробляти від своїх інвестицій більше, ніж від основного доходу. На перших порах намагайтеся мало витрачати і потихеньку вкладати. Це зажадає від вас великої наснаги і бажання кожен день дізнаватися нове. Знати, куди вкласти, — це ніякий не секрет, а точне знання, як розвивається ринок. Доведеться читати книги вечорами, а не валятися перед телевізором.

Друга компанія, яку я заснував, вимагала $ 500 тис. інвестицій. Але вона приносить мені зараз $ 50 тис. щомісяця. І так триватиме ще років десять. Але для того, щоб вигідно вкласти гроші у власний бізнес, доведеться знати галузь.

Моя третя інвестиція — в нерухомість. Вона вимагала $ 350 тис., і це були майже всі гроші, які були у мене на той момент в у вигляді заощаджень. Ці квартири досі приносять мені пасивний дохід.

Звичка постійного інвестування в кінці кінців зробить з вас «здорового» бізнесмена.

10. Майте на меті $ 10 млн, а не на $ 1 млн. Найбільша фінансова помилка, яку я зробив, — я мріяв про мале. Я закликаю вас мріяти не про мільйон, а хоча б про десять. Мільйон — це мало при нинішній інфляції. Якщо ви будете мислити широко і інвестувати виходячи з цих міркувань, то вам доведеться ще більше працювати, але в кінці кінців, це дасть вам можливості, яких немає у 99% людей на планеті.

Якщо хочете стати багатим, дотримуйтеся цих десяти порад. Тримайтеся подалі від людей, які пропонують вам «вигідні» угоди, керуючись жадібністю. Не сподівайтеся на те, що вам вийде розбагатіти «миттєво», стати знаменитим «за одну ніч». Це ніколи не працює. Гроші — це завжди велика праця.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This