Уроки життя від 80 успішних людей

ТMan_12ут зібрано найважливіше з того, що більшість з 80 успішних лодей почерпнули із власного досвіду. Не важливо хто саме висловив ту чи іншу думку, а важливо те, що кожен з тих 80 говорить про одне й те ж, коли мова йде про шлях досягнення ними успіху.

Ось лише деякі з їхніх ідей:

 

Життя вимірюється десятиліттями

Занадто багато людей хочуть щастя, любові, грошей, зв’язків – всього і відразу. Я теж. Я називаю це «хворобою». Мені часто здається, що я можу позбутися від порожнечі на душі, якби … ах, якби тільки у мене було X. Але гарне життя подібне полум’ю багаття: вона тече плавно. І так як життя плавне і тепле, вона пестить і гріє серце, а не розбиває його.

Життя вимірюється тим, що ви зробили сьогодні, навіть зараз

Це суперечить попередньому пункту і одночасно доповнює його. Ви досягаєте успіху десятиліттями, намагаючись досягти його вже зараз. Питання не в тому, чи отримаєте ви гроші прямо зараз, а в тому, чи робите ви зараз все, що в ваших силах.

Кожен з них докладав всі можливі зусилля, намагаючись поліпшити взаємини з іншими, придумуввали щось нове, були вдячними. Кожен день. В іншому випадку вони одразу захворювали, засмучувалися, відчували занепокоєння, страх. Їм доводилося щось міняти у своєму житті, і коли це відбувалося, то всі як один говорили мені: «Саме тоді все і почалося».

Важлива не зосередженість, а рішучість

Лише деякі займаються лише однією справою. І в будь-якій роботі немає місця прямолінійності. Коли ви зосереджені на чомусь одному, ви як би говорите: «Я просто буду займатися все життя тільки однією справою». Але рішучість – це здатність щодня вставати з ліжка, виходити з тіні і досягати всього того, що дозволить вам спокійно заснути.

Навіть якщо для цього доведеться змінити 10 професій або кардинально змінити своє життя; потрібно просто примушувати себе надавати своєму життю трохи більше сенсу. Незвичайне життя набагато крутіше одного незвичайного захоплення.

Віддавайте, не думаючи про те, що отримаєте взамін

Не думаю, що зустрічав хоча б одну людину, яка вірить в необхідність встановлювати свої власні цілі. Але 100% тих, з ким я говорив, хотіли вирішити проблему багатьох людей.

Неважливо, яким чином ви вносите свій вклад. Неважливо навіть, скільки ви вкладаєте. Але кожен з 80 успішних людей хотів щось віддати і в результаті отримував щось натомість.

Вирішення складних проблем набагато важливіше уникнення помилок

Навколишній світ є відображенням вашого внутрішнього світу. Якби Томас Едісон вважав провалом кожну зі своїх 999 спроб створити електричну лампочку, він би кинув цю справу. Однак він по своїй натурі був цікавий. Його внутрішнє Я вважало його «спроби» експериментами. Тоді він провів експеримент №1000, і тепер ми можемо бачити в темряві.

Ден Аріелі отримав опіки всієї поверхні тіла і використовував цей досвід для вивчення психологічних аспектів болю, а потім і психології поведінки і нашої здатності приймати більш раціональні рішення.

Тоні Роббінс втратив все після розлучення, але вирішив взятися за навчання кількох тисяч людей.

Ваш особистий погляд на життя формує навколишній світ. Кожен день.

І майстерність, і успіх, і любов полягають в об’єднанні всіх аспектів в єдине ціле

Ось деякі з цих аспектів: ваша печаль, то, чому ви вчитеся, про що читаєте, що вам подобається. Зберіть все воєдино, поділіться цим з ким-небудь.

Так ви залишаєте спадок, який буде продовжувати існувати після вас.

Це особисте, ніякого бізнесу

Ніхто не досяг успіху тільки завдяки чудовій ідеї. Кожен процвітав тому, що сформував відносини в системі своїх взаємин з друзями, колегами – усіма, хто прагнув до досягнення особистих цілей, довіряв один одному і працював разом з іншими, допомагаючи їм досягти успіху.

Таке відбувається тільки з плином часу. Саме тому, віддаючи, ми змінюємо світ на краще, так як ніколи не знаєш, що станеться через кілька років.

Біз Маркі допомагає писати тексти пісень. Колишні службовці Пітера Тіля заробили десятки мільярдів доларів на тому, що допомагають у створенні компаній. Маркус Лемоніс щотижня рятує компанії від банкрутства на своєму шоу «The Profit». Досягнення успіху відбувається не за рахунок регулювання бухгалтерського обліку, а за рахунок налагодження відносин з партнерами, клієнтами та інвесторами.

Кращий спосіб створення процвітаючого з плином часу бізнесу – це посилати кожен день один лист з подякою кому-небудь з минулого. Люди часто говорять, що не можна озиратися в минуле. Однак це – єдиний випадок, коли так робити можна. Ви створюєте майбутнє, віддаючи належне минулому.

Не можна передбачити результат, можна лише намагатися з усіх сил

Х’ю Хауи думав, що буде писати розповіді, які могла б читати тільки його сім’я. Тому він написав всього десять книг. А потім він написав оповідання «Очищення» [англ. Wool], яке він видав за свій рахунок і були продані мільйони його копій. Тепер Рідлі Скотт знімає по книзі фільм.

Клейтон Андерсон 15 разів поспіль подавав заявку на політ у космос і завжди отримував відмову, поки не спробував в 16 раз. Куліо писав тексти пісень протягом 17 років, поки не вийшов його хіт. Ной Каган був звільнений з Facebook і Mint, не заробивши ні цента, перш ніж почати свій бізнес. Уейн Дайер покинув посаду штатного професора, склав купку своїх книг в машину і став їздити по всій країні, продаючи їх в кожній книгарні. На даний момент він продав 100 000 000 книг.

Іноді під час розмови з такими людьми всім не терпиться перейти до найбільш успішної частини їх історії, але я їх зупиняю і прошу розповісти про найважчі моменти – моменти, коли їм доводилося робити все, на що вони здатні – і про те, що цьому передувало.

Філософія життя повинна бути однаково корисною як для імператора, так і для раба

Райан Холідей розповідав мені, що і імператор Марк Аврелій, і раб на ім’я Епіктет дотримувалися ідей стоїцизму. Неможливо передбачити радість чи біль. Можна лише прагнути до знань, великодушності, чесності та добробуту щодня.

Багато хто говорить мені, що зараз легко говорити, що він багатий. Але більшість успішних людей починали з самих низів, а то й гірше. Звичайно, не останню роль відіграє і везіння, але, як кажуть шахісти: «Забавно, що завжди здається, ніби кращим гравцям везе».

Єдиний правильний шлях – шлях, вірний для вас

Скотт Адамс пробував себе в 20 різних професіях, до того як зупинився на створенні образу Ділберта. Сьогодні його можна знайти у 2000 газетах. Про Ділберта було написано кілька книг, знято кілька шоу і багато чого ще. Всі були шоковані, коли Джуді Джу кинула кар’єру на Уолл-Стріт і повернулася в кулінарну школу. Зараз вона працює на кулінарному каналі, і її називають «Залізним шефом».

Не дозволяйте іншим вибирати вашу кар’єру. Не попадайтеся в пастки, розставлені іншими спеціально для вас. Особиста свобода народжується в вас самих, і, в кінцевому рахунку, перетворює вас в велетня, що звільняється з ланцюгів, якими вас перетинали звичайні люди.

Безліч незначних позитивних моментів при спілкуванні з людьми дозволяють побудувати неймовірну кар’єру

Найчастіше люди думають, що на шляху до вершини доводиться боротися. Але для кожного, з ким я говорив, успіх досягався завдяки незначним добрим справам протягом тривалого періоду часу. Звучить, як щось само собою зрозуміле, але тільки тому, що так воно і є.

В першу чергу подбайте про себе

Камал Равікант знаходився на межі самогубства, але оговтався від цього, постійно кажучи самому собі: «Я тебе люблю». Чарлі Хоен позбувся тривожного стану, використовуючи кожен момент для того, щоб грати свої улюблені мелодії. За статистикою діти в середньому сміються по 300 раз в день, в той час як дорослі лише 5.

Ми якимось чином втрачаємо свою здатність посміхатися. Робіть все можливе, щоб посміятися і змусити сміятися інших – тоді кожен день буде здаватися трохи кращим. Тому я намагаюся спілкуватися з комедійними акторами і письменниками: вони змушують мене сміятися. Я – справжній егоїст.

Остаточну відповідь на питання: «Чи починають люди любити те, в чому вони процвітають, або ж люди досягають успіху в тому, що люблять?»

Марк Кьюбан говорив: «Я дуже сильно хотів розбагатіти!» Але я йому не вірю. Насправді, йому подобалося працювати з комп’ютерами, тому він заснував IT-компанію. Потім він захотів відстежувати баскетбольні матчі штату Огайо з Піттсбурга, тому створив Broadcast.com. У 1997 році мені довелося трохи попрацювати з співробітниками Broadcast.com. Вони намагалися зробити все можливе, щоб ми могли дивитися відео через Інтернет.

Безсумнівно, він хотів використовувати це для того, щоб розбагатіти, тому що в той час він знав краще за всіх, як хороша ідея може привести до успіху. Але глибоко в душі він залишався хлопчиськом, який хотів стежити за баскетбольними іграми. І що тепер? Тепер він є власником баскетбольної команди.

Все це правдиво для кожного, незалежно від віку

Вік моїх співрозмовників змінювався від 20 до 75 років. Проте, кожен щодня бере участь в «глобальному обговоренні». Я запитав Діка Янглінга з компанії Yuengling, чому він вирішив поговорити зі мною. Йому 75 років, і він керує найбільшою в США пивоварною компанією, вартість якої оцінюється в 2 мільярди доларів. Він засміявся і відповів: «Тому що ви мене попросили».

Я недавно зрозумів, що цей список можна доповнити ще сотнею пунктів: особливості успіху; як долати труднощі; як кожен може принести користь суспільству. Аж навіть до того, який час дня є найбільш продуктивним, що має першочергове значення при досягненні успіху, чого можна очікувати від наступного століття і багато іншого.

 

Раджу спробувати запросити до себе кого-небудь з успішних людей без особливої ​​причини. Така практика багато чому вас навчить.

Перекладено і адаптовано з джерела.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This