Трансерфінг – ключові ідеї

Трансерфінг

вступ

Не слід нав’язувати знайомим і близьким то знання, яке отримали, в силу того, що у кожного своя думка з того чи іншого питання. Стикаючись з незгодою, опором і нерозумінням з їх боку, але в свою чергу намагаючись донести до них своє розуміння моделі світу (у кожного своя модель світу і своя ступінь готовності до отримання певних знань), Ви витрачаєте купу енергії, але найгірше – Ви втрачаєте ту силу, яку отримали в процесі вивчення і використання отриманих знань.

Особливо слід побоюватися хвастощів перед знайомими та близькими. Якщо будете вголос заявляти, що досягнете свого, шанси на удачу сильно зменшаться. Це той випадок, коли впевненість в собі переростає в самовпевненість. Чи не вимовляючи вголос, а «знаючи про себе», що свого досягнете, ви не порушуєте рівноваги. Це знання знаходиться всередині вас, будучи річчю в собі. Але якщо іншим людям декларуєте, що отримаєте те, чого у вас поки немає, ви створюєте надлишковий потенціал. Тоді включаються рівноважні сили, спрямовані на усунення потенціалу. Звідси висновок: краще вести себе скромно і тримати язик за зубами. Звичайно, коли ви вже досягли своєї мети, можете гратися, тільки без телячого захвату і ейфорії, а інакше рівноважні сили відберуть у вас іграшку.

Кредо:

• Все, що не робиться, все на краще.
• Мій світ піклується про мене.
• Життя прекрасне, і з кожним днем ​​стає все кращим.
• Сьогодні у мене все чудово і з кожним днем ​​буде все краще і краще.
• Гроші є, а буде ще більше.
• Не виконуйте заклику «роби, як я».
• Дозвольте собі бути собою, а іншим іншими.

Примітки:

• Діяти, діяти і ще раз діяти. Під лежачий камінь вода не тече.
• Уникайте, як чуми, спроб зачепити почуття значущості людей. Нехай це стане для вас своєрідним табу.
• Реальність існує незалежно від нас. До тих пір, поки ви з цим згодні.
• Якщо ви не керуєте реальністю – вона починає керувати вами.
• Не будь, як усі, не порівнюй себе з іншими, не слідуй чужим успіхам, чужим стандартам, будь особистістю.
• Привчайте себе думати про те, чим займаєтеся в даний момент.

Простір варіантів

Багатоваріантність світу – його найперша фундаментальна властивість. По суті світ кожної людини являє собою систему координат (простір варіантів) з нескінченним різноманіттям сценаріїв життя. Простір варіантів – це поле інформації про те, що було, є і буде, його можна розбити на сектори, в кожному з яких свій варіант дійсності.

У свою чергу поле інформації містить потенційні варіанти будь-яких подій. Варіант складається з сценарію і декорацій. Чим більше відстань між секторами, тим сильніше відмінності в варіантах, а отже і в сценаріях і декораціях. Сектори з приблизно однорідними параметрами шикуються в лінії життя. Випромінювання уявної енергії індукує матеріальну реалізацію варіанту, кожен організм вносить свій внесок у формування матеріальної реалізації.

Коли ви змінюєте негативне ставлення, думки, емоції і негативне сприйняття навколишньої дійсності, на позитивне – але на превеликий жаль в більшості випадків, найчастіше буває зовсім навпаки. Тоді параметри випромінювання уявної енергії змінюються, і відбувається перехід на іншу лінію життя. А ось яка буде лінія для вас і з яким сектором, краща за попередню або гірше, залежить вже від того, яке у вас було ставлення в позитив чи негатив.

Ви не можете змінити сценарій, але ви здатні вибрати інший, і ще ось що, не потрібно боротися за щастя – можна просто вибирати собі варіант до душі.

Маятники

Групи людей, мислячих в одному напрямку, створюють енергоінформаційні структури – маятники. Ці структури починають розвиватися самостійно і підпорядковують людей своїми законами. Люди не віддають собі звіту в тому, що мимоволі діють в інтересах маятників. Як не піддатися їх впливу?

Одним з найулюбленіших способів маятника отримати доступ до вашої енергії є виведення вас з рівноваги. Відхилившись від рівноваги, ви починаєте «розгойдуватися» на частоті маятника і тим самим розгойдуєте його. Припустимо, ціни виросли. Ви реагуєте негативно – починаєте нагадувати, скаржитися, обмінюватися інформацією зі знайомими. Цілком нормальна і адекватна реакція. Але це якраз те, що маятник очікує. Ви випромінюєте негативну енергію в навколишній світ на частоті маятника, він отримує енергію і розгойдується ще сильніше – ситуація погіршується.

Найміцніша нитка, за яку може вас смикати маятник – це страх. Тривога і неспокій вже слабші, але все ще досить міцні речаги впливу.

Почуття провини так само є одним з найширших каналів, по яких маятник викачує з вас енергію, в загальному, всі негативні емоції, як наслідок неправильного ставлення (роздратування, ненависть, ревнощі, страх, заздрість і т.д.).

Звички служать стартовим важелем для запуску механізму захоплення. Наприклад, звичка дратуватися або турбуватися з незначних приводів, звичка відповідати на провокацію, в загальному, відповідати негативною реакцією на негативний подразник.

Особливо слід відзначити всілякі психологічні комплекси людей. Комплекс – це коли вас щось зачіпає за живе (в Трансерфінгу комплекси – це негативні слайди): Примітка: позбутися від комплексів можна з допомогою позитивних слайдів.

• Комплекс провини: я винен, все мене засуджують, я зобов’язаний нести свій хрест.
• Комплекс воїна: я повинен бути крутим, я оголошую війну собі і всім оточуючим, я буду боротися за місце під сонцем, буду брати своє силою.
• Комплекс правдолюба: я за всяку ціну доведу свою правоту і доведу іншим, що вони не праві.

Ви самі можете продовжити список ниток, за які маятники смикають своїх маріонеток: справедливість, гордість, марнославство, честь, любов, ненависть, жадібність, щедрість, цікавість, інтерес, голод, ну і інші почуття і потреби. Почуття і зацікавленість дозволяють зафіксувати потяг думок в певному напрямку. Якщо тема не викликає ні інтересу, ні емоцій, тоді на ній дуже важко зосередитися. Тому маятники виробляють захоплення потоку думок, зачіпаючи почуття і потреби людини.

Звільнившись від впливу деструктивних маятників, ви знаходите свободу. Але свобода без мети – це підвішений стан. Якщо ви захопилися провалом і гасінням оточуючих вас маятників, ви ризикуєте опинитися у вакуумі. Конфлікти, які були раніше кудись розчиняються; турботи, які мучили вас відступають, негаразди відбуваються все рідше, тривога і неспокій тихо зникають. Все це відбувається непомітно, як ніби буря поволі стихає.

Однак незабаром ви виявляєте, що в цьому є зворотна сторона медалі. Якщо раніше ви були в центрі подій, то зараз вони відбуваються в стороні від вас. Для оточуючих ви перестаєте мати колишнє значення, вони все менше звертають на вас увагу. Турботи зменшується, а нові бажання не приходять. Тиск зовнішнього світу слабшає, але особливих дивідендів це не приносить. У вас зменшується кількість проблем, але і досягнень теж не додається.

Що ж відбувається? Справа в тому, що все середовище існування людини побудоване на маятниках, тому якщо ви повністю ізолює себе від них, то самі опиняється в пустелі. Підвішений стан ненабагато кращий залежності від маятника. Наприклад, діти, у яких всього вдосталь, знемагають від того, що «їм нічого більше хотіти». Вони самі мучаться і мучать оточуючих своїми примхами. Людина так влаштована, що їй завжди потрібно до чогось прагнути.

 * * *

Свобода потрібна тільки від чужих вам маятників. Існують маятники, які будуть корисні саме вам. Це Ваші маятники. Іншими словами, необхідно звільнитися лише від нав’язаних вам цілей, в боротьбі за які ви все далі йдете від ліній вашого щасливого життя. Завдання полягає в тому, щоб, залишаючись вільними, вибрати собі лінії життя, на яких вас чекає справжній успіх і щастя особисто для вас. Складність полягає в тому, як серед безлічі маятників знайти свій. Але ця проблема теж вирішується (читати далі – Ваші цілі, Ваші двері, Єдність розуму і душі, Комфорт душі).

Абсолютна свобода від маятників це вміння управляти ними, використовувати в особистих цілях. Для цього необхідно вчасно його розпізнати і прийняти відповідні заходи (відповідно до принципів Трансерфінга), в цьому вам може допомогти постійний стан усвідомленості, користуйтеся своїм внутрішньому спостерігачем, нехай він вам не дозволяє засипати, стаючи керованим.

Всім здається, що стірй – це така реальність. Насправді необхідність перебувати в строю – це ілюзія. Справжня реальність полягає в тому, що можна вийти з строю і відправитися своєю дорогою. Але усвідомити це не так-то просто. Людина настільки звикла жити зі своїми ілюзіями, що її потрібно гарненько струснути, щоб вона зрозуміла, де реальність, а де ілюзія.

Будь-які шаблони поведінки зводяться до правила маятника «роби, як я» і маятник живе доти, поки виконується це правило.

Комусь може здатися, що маятники навмисно поневолюють людське суспільство своїм правилом. Дійсно, поневолюють, що не маятники встановлюють правило, вони існують завдяки йому. Правило породжує маятник, а потім цей маятник починає робити свою чорну справу. Головне, в чому полягає деструктивність маятника, полягає в тому, що він веде людину далеко від стежки, на якій вона могла би знайти справжнє щастя.

Ті, хто порушує правило маятника, стають або лідерами, або відщепенцями. Одні вибиваються в зірки, інші стають ізгоями. Різниця між тими і іншими в тому, що перші впевнені, що мають повне право порушити правило маятника, а другі сумніваються в цьому. Зірки народжуються самостійно, але запалюють їх маятники. Той, хто вийшов з ладу, створює новий еталон успіху. Маятники не терплять індивідуальності, вони бачать нову зірку, і їм нічого не залишається, як зробити її своїм фаворитом. Тоді встановлюється нове правило, стрій розгортається і приймається крокувати за новою зіркою. Розумієте, що відбувається?

Але для того щоб вийти з строю, необхідно знати, як це робити. Якщо ви будете боротися з людьми по чорному, то зазнаєте поразки. У битві з маятника ви будете повалені завжди. Весь секрет у тому, що з строю потрібно виходити без боротьби. Можна просто вийти і, спокійно посміхаючись, помахати людям в чорному на прощання ручкою. А потім відправитися своєю дорогою. Вони будуть лізти зі шкіри геть, щоб загнати вас в стрій, але нічого не зможуть зробити, якщо ви відмовляєтеся від боротьби з ними. Але, щоб зрозуміти цю просту істину, необхідно грунтовно переглянути свій світогляд. У нашому світі багато перевернуто з ніг на голову. Трансерфінг в цьому сенсі розставляє все на свої місця і допомагає відмовитися від правила маятника.

Правда, багатьом може не сподобатися навіть сама ідея про те, що вони втиснуті в матрицю. Тим, хто вважає за краще не прокидатися, Трансерфінг не потрібен. Ми всі отримуємо те, що вибираємо. Ілюзія – теж вибір, і кожен, коли так йому більше подобається, має на це право.

Я ж нікому нічого не нав’язую і доводити свої ідеї не збираюся. Ви самі все можете перевірити на власному досвіді. Я всього лише проходжу повз і кажу:

– Гей, а ви знаєте, є Трансерфінг реальності!
– Та НУ?!
– Ага! Я туди, а ви, як хочете.
От і все.

А ось ще що! Існує два способи вийти з під контролю маятників і навчитися ними керувати – це провал і гасіння.

 * * *

Провал маятника

Уявіть собі, як здоровенний чолов’яга замахується на вас кувалдою, і з усієї сили завдає удар. Ви нічого не маєте проти, чи не захищаєтеся і не нападаєте. У цей момент ви просто спокійно відступаєте в сторону, і хлопець разом з кувалдою летить в порожнечу. Це означає, маятник не може за вас зачепитися і провалюється. Такий принцип лежить в основі боротьби Айкідо. Там буквально відбувається наступне. Нападника беруть під ручку, йдуть разом з ним, як би проводжаючи, а потім легко відпускають і відправляють летіти в ту сторону, куди була направлена ​​його енергія. Весь секрет полягає в тому, що оборона не має нічого проти нападу. Він погоджується з лінією нападника, йде з ним разом деякий час, а потім відпускає. Техніка такого м’якого догляду полягає в тому, що на перший випад маятника ви відповідаєте згодою, а потім дипломатично відступаєте або ненав’язливо направляєте рух в потрібну вам сторону.

Якщо вас щось дратує, значить ви потрапили в петлю захоплення, маятник вас зачепив, зачепив за живе «паяц стрибає», щоб від нього позбутися необхідно впасти в байдужість, але це не завжди так просто зробити. Постарайтеся перемкнути увагу з того, що вас дратує на що-небудь інше (музика, фільм, читання, прогулянка, спорт і т.д.) не має значення на що, але бажано, щоб це приносило вам задоволення.

Коли маятник провокує, а ви не піддаєтеся, енергія маятника, яка пішла на провокацію, переходить до вас, робить сильнішими. Ось ця додаткова сила і буде проявлятися як приємне відчуття. Тепер ви зможете уявити, як шаленіє маятник, отримуючи вашу енергію. Не давайте йому такої можливості. Він буде приставати знову і знову, а ви не піддавайтеся. Нехай він сам витрачає на вас енергію.

Гасіння маятника

Бувають випадки, коли знахабнілий маятник провалити не вдається. Тобто, ні проігнорувати, ні піти від нього не можна тут допоможе гасіння маятника.

ПЕРШИЙ СПОСІБ грубий. Якщо ви потрапили в ситуацію, де вам відомий стандартний сценарій розвитку подій, зробіть що-небудь – не важливо що – не вкладається в цей сценарій. Тобто зухвала не звична поведінка, яка не вкладається в рамки звичайного обивателя. Або відповісти грубою силою на провокацію, не має значення фізичною або силою духу але цим треба користуватися акуратно коли загроза здоров’ю і життю мінімальна. Маятник буде погашений. Справа в тому, що поки ви дієте за сценарієм, ви граєте в гру маятника і віддаєте свою енергію на його частоті. Але якщо ваша частота сильно відрізняється, ви потрапляєте в дисонанс з маятником, і тим самим збиваєте його з ритму.

ДРУГИЙ СПОСІБ лояльний. В гасінні може допомогти почуття гумору і уяви. З почуттям гумору все зрозуміло. А використовуючи уяву ви можете звернути своє роздратування в гру. Звичайно, це може здатися важким, коли хочеться навпаки рвати і метати. Але якщо ви поставите собі за мету отримати звичку постійно пам’ятати про внутрішнього спостерігача, у вас з часом виробиться імунітет на провокації маятників.

Злом стереотипів

Незважаючи на те, що про маятники вже і так сказано досить багато, я хочу привести нові приклади того, як вони вміють збивати зі шляху. Запитайте, не нав’язую я вам маятник чужу мету під яким-небудь слушним приводом? Так ось, насправді це не «добра душа», а «добрий розум», до того ж зовсім не добрий, а просто бездушний. Цей розум забув про свою душу і кинувся, допомагати душам інших. Це все одно що своїх дітей у біді кинути, а чужих рятувати. «Добрий розум» загнав свою душу в футляр і залишився один на один зі своїми «розумними» думками. Утворилася внутрішня пустота, а її треба чимось заповнювати. Душевна порожнеча розуму компенсується турботою про інших, в той час як потреби його душі залишаються незадоволеними. Маятникам вигідно видавати турботу про інших за широту душі, все це їхні заклики.

А як же ваша власна душа? Невже ваш розум кине її заради інших? Тому я так настійно рекомендую відвернутися від маятників і випустити душу з футляра. Полюбив себе, ви знайдете свою мету. На шляху до неї ви створите масу воістину добрих і корисних справ. І, звичайно, допоможете багатьом бідним і нещасним, тому що у вас з’являться великі можливості.

Футляр в який вас садять маятники шляхом виведення з рівноваги, зроблений з вашої важливості, а способів зробити це, як ви знаєте безліч, але завжди пам’ятайте, щоб протистояти цьому принципу, не дати вивести себе і рівноваги, протистояти цьому можна прибуваючи в стані усвідомленості (цього допоможе ваш спостерігач).

Але поки мета не визначена, будьте дуже стримані по відношенню до будь-яких закликів. Ваша внутрішня і зовнішня важливість повинна бути на мінімальному рівні. Маятники особливо потребують додаткової енергії під час своїх битв.

Ніхто, крім вас, не може вказати вам на вашу мету. Існує тільки один спосіб знайти її: скинути важливість, відвернутися від маятників і звернутися до своєї душі. Любити насамперед себе і піклуватися в першу чергу про себе. Тільки так можна знайти дорогу до своєї мети.

Ми настільки звикли до усталених стереотипів, що приймаємо їх за цінний досвід, накопичений людством. Насправді стереотипи формують маятники, а люди лише вимушено погоджуються з ними.

Все зло, жорстокість і насильство в цьому світі відбуваються не від нібито низької натури людей, а від жадібної природи маятників. Душа людини не знає зла. Все зло зосереджено в розумі як наліт від деструктивного впливу маятників.

Не бійтеся зламувати стереотипи, сформовані маятниками. Вам відкриється справжня природа багатьох речей в цьому світі. Зламуючи стереотипи, ви відкриваєте замкнені двері.

Візуалізація слайдів кінцевої мети і Візуалізація процесу досягнення мети

Одним з загальних інструментів Трансерфінга є цільовий слайд – візуалізація картини, в якій мета вже досягнута.

Регулярність – це головна умова успіху і рух, а не сидіння на місці!

Спосіб візуалізації – коли ви не дивитеся кіно як глядач, а подумки граєте в ньому. Це вже набагато ефективніше. Граючи в свій образ, ви налаштовуєте параметри свого випромінювання на відповідні лінії життя. Наприклад, ваша мета мати новий будинок. Не треба дивитися на нього в думках, як на картину. Створіть собі свого роду віртуальний сон наяву. Зайдіть в будинок, пройдіться по кімнатах, помацайте всі речі навколо себе. Розваліться в кріслі навпроти каміна, відчуйте затишне тепло і запах диму, підкиньте дров. Пройдіть на кухню, загляньте в холодильник. Що там лежить? Покладіть себе спати в зручне ліжечко. Вам комфортно? Сядьте за стіл в колі своєї родини. Відсвяткуйте новосілля. Розставте меблі. Поторкайте руками травичку у дворі. Вона зелена і м’яка. Посадіть квіти. Які ви любите? Зірвіть яблуко з яблуні і з’їжте. Відчуйте себе вдома. Адже це ваш будинок. Не дивіться на нього очима стражденного мрійника, з благоговінням, як на щось недосяжне або як на віддалену перспективу. Ви вже маєте будинок, вдаючи, що це реально.

Як ви розумієте, дана візуалізація є слайд. Такий слайд розширить зону вашого комфорту і з часом обов’язково реалізується. Але коли це станеться, невідомо. Можливо, вам доведеться чекати довго. Все залежить від того, як ви працюєте з цим слайдом. Якщо трохи пограли і кинули, вам розраховувати нема на що. Чудес насправді не буває.

Працюючи зі слайдом, необхідно пам’ятати про наступне. По-перше, якщо ви охололи до своєї мети, він розчиниться, і вам доведеться змушувати себе з ним працювати, що дуже скоро набридне. Тоді варто подумати: а чи потрібен вам цей слайд насправді? По-друге, необхідно пам’ятати, що зовнішній намір реалізує слайд далеко не відразу, поступово наближаючи вас до цільових лініях життя. Потрібно спокійне терпіння і наполегливість.

Наполегливість необхідна тільки на початковому етапі. Потім візуалізація слайда увійде в звичку, і вам не доведеться себе змушувати. Ну і, нарешті, якщо мета не є вашою, а нав’язана маятника, вам не вдасться досягти єдності душі і розуму.

Якщо ж ви всією душею прагнете до мети, візуалізація слайда обов’язково принесе результати. Коли у вас буде справжня рішучість мати, зовнішнє намір знайде спосіб реалізувати вашу мету.

Якщо ви подумали, що слайд – це і є метод візуалізації в Трансерфинг, то ви помилилися. Навіть слайд найвищої якості може зажадати тривалий час для реалізації, особливо якщо мета лежить в досить віддаленому від вас секторі простору варіантів.

Процес досягнення мети можна прискорити за допомогою візуалізації Трансерфінга.

Визначимо головну принципову відмінність візуалізації Трансерфінга від звичайної візуалізації. Як вам відомо, концентрація уваги на цілі є бажання. Концентрація уваги на русі до мети є намір. В якості рушійної сили будь-якої дії виступає намір, а не бажання.

Тому до мети вас рухає не споглядання самої мети, а візуалізація процесу руху до мети. Реалізація намірів – це процес, а не фіксація на одному кадрі. Звичайно, сама мета теж є частиною представленої картини. Однак увага фокусується на процесі руху до мети, в той час як сама мета лежить лише на тлі руху.

У Трансерфингу виконується візуалізація процесу руху до мети – ось в цьому випадку працює намір, тому мета буде досягнута рано чи пізно. Рух до мети відбувається не так швидко, як уві сні, але рух є, і досить відчутний! Вивчивши останню главу, ви навіть навчитеся фактично бачити рух по лініях життя.

Якщо працюєте над бізнес-проектом, уявляйте собі, як вам в голову приходять все нові геніальні ідеї. Ви щодня вносите цікаві і нестандартні пропозиції. Спостерігайте за зростанням свого проекту і переконуйте себе в тому, що він поступово перетворюється в еталон професіоналізму. Якщо ви працюєте над своїм тілом – ростіть його, як мати дитину. Уявляйте собі, як ваше тіло поступово набуває досконалі форми. Доглядайте за ним, тренуйте його, а потім думайте, як м’язи десь ростуть, а десь підтягуються.

У будь-якому випадку візуалізуйте процес: яким чином ваша справа просувається до завершення. Просто споглядання кінцевого результату розширює зону комфорту, і це вже немало. Але, займаючись візуалізацією процесу руху до мети, ви помітно прискорюєте роботу зовнішнього наміри.

Не треба кидатися, судорожно шукати способи досягнення мети. Відкиньте важливість і довіртеся течією варіантів. Не дивіться на слайд, а живіть в ньому. Тоді ви мимоволі будете діяти в потрібному напрямку.

Якщо будете намагатися виконувати візуалізацію процесу руху до дуже віддаленої цілі, у вас виникне спокуса забігати вперед і квапити події. Це нічого не дасть, внаслідок чого ви отримаєте почуття розчарування і досади, що в свою чергу відновить проти вас рівноважні сили.

Безумовно, візуалізацією мети займатися абсолютно необхідно в будь-якій зручній вам формі. Мета тримається в голові у вигляді слайду, що розширює зону комфорту і налаштовує частоту випромінювання уявної енергії на цільові лінії життя. Це і є головна і єдина функція візуалізації третьої групи. Але власне перехід на цільові лінії здійснює все ж робоча конячка Трансерфінга – візуалізація процесу руху до мети. Займаючись візуалізацією процесу, ви поєднуєте свій внутрішній намір із зовнішнім.

«Спостерігач»

Ваш «Спостерігач» стежить за вашим ставленням до всього, що Вас стосується. Тому пам’ятаючи про Спостерігача Ви поступово поміняєте своє ставлення до всього, що в Вас, що Вас оточує і в кінці-кінців, до того що Ви з себе уявляєте. Змінюючи відношення Ви змінюєте похідне від відносини – думки і емоції (в результаті Ви стаєте більш стриманим і більш врівноваженим, інакше бачите ситуації, але не за рахунок того, що стримуєте свої емоції, а тому що змінили своє ставлення до об’єкта, ситуації, проблеми та т.д.). «Спостерігач» стежить за вашим ставленням, думками і емоціями, а відповідно сприяє усвідомленості і контролю над поганими думками. Простіше кажучи пам’ятати про Спостерігача – це контролювати свої думки і ставлення до подій, що відбувається з Вами.

В результаті Ви перетворюєтесь для всіх, також як всі і все змінюється для Вас.

Усвідомлені сни.

Усвідомлене сновидіння дійсно можна викликати навмисно. Для цього необхідно привчити розум шукати відповіді на запитання: «А чи відбувається це насправді?» Протягом дня потрібно як мінімум раз десять задавати собі вищенаведений питання. У цьому допоможе ваш внутрішній «Спостерігач». Скажіть йому постійно смикати вас: спите ви чи ні?

Якщо ви не пам’ятаєте, що вам снилося, визначте, в якому напрямку лежите. Спати краще всього головою на північ. На захід спати не можна, це шкідливо для здоров’я.

Не потрібно боятися сновидінь, але і не слід ставитися до них легковажно. Якщо ви при згадці про усвідомленому сновидінні відчуваєте душевний дискомфорт, значить, вам не слід цим займатися.

Якщо до вас ніяк не приходять усвідомлені сновидіння або взагалі немає бажання цим займатися, не турбуйтеся. Свідомий сон грають певну роль в техніці Трансерфінга, але можна цілком обійтися і без них.

Сенс життя в самому житті, просто жити. Мета життя полягає в тому, щоб керувати реальністю. Реальність існує незалежно від нас. До тих пір, поки ви з цим згодні. Якщо ви не керуєте реальністю – то вона управляє вами. Не бійтеся жити і радійте життю. Життя – це всього лише чергове сновидіння – Бога, в якому ви є часточкою Його. Не бійтеся вмирати ви це робили багато разів. Попереду вас чекає ще багато цікавих життів – сновидінь.

Усвідомленість

Набагато важливіше навчитися прокидатися в реальному житті, ніж в ірреальної.

У вашій свідомості сидить сценарій, як повинна відбуватися боротьба. Наприклад, якщо ви звикли програвати, ви програєте. Ваш сон буде переміщатися в просторі варіантів відповідно до цього сценарію. Уві сні ви дієте так само, як звикли діяти в реальності.

Усвідомленість є необхідною умовою для можливості змусити зовнішнє намір працювати на себе (згадайте про Спостерігача).

І уві сні, і під час неспання більшість вчинків людини несвідомі. Якщо ви дотримуєтеся такого погляду, на ваше життя зазвичай впливають інші люди або мінливості долі. Правила гри встановлюються не вами, а зовнішнім світом.

Щоб отримати контроль як над сновидінням, так і над реальним життям, необхідно переключитися з ролі учасника на роль спостерігача. При цьому не переставайте брати участь у рольовій грі і як і раніше будете виконувати свою роль. Але у вас постійно працює внутрішній «Спостерігач». Ви як би здаєте себе в оренду в якості актора і в той же час спостерігаєте за своєю і чужою грою відсторонено із залу для глядачів (див. В додатку Прийоми).

Схильність впливу людей і деструктивних маятників обернено пропорційна усвідомленості.

А що послужило початковою причиною? Важливість! Вас втягнули в гру, або приспали, тільки тому, що ви оцінили гру як важливу, саму по собі і для вас. Адже такі почуття, як страх, безвихідь, невдоволення, занепокоєння і стурбованість, опановують нами без праці. А тепер уявіть собі інший варіант розвитку подій. До вас підходить людина, що несе проблему. У цей момент встрепеніться і скажіть собі, що не спите і можете самі вирішити, перетвориться перший поштовх маятника в проблему для вас чи ні. Це перша умова контролю над ситуацією. Залишилося виконати другу умову: наміритися провалити цей маятник. Навіть не знаючи, що вас чекає, заздалегідь налаштуйтеся побачити в цьому лише дрібницю. Не слід робити наступальних кроків, не відмовляйтеся, не намагайтеся ухилитися і вже тим більше не гарячіться. Просто спокійно вислухайте, що від вас хочуть. Зовні бажано кивати головою і підтакувати, але внутрішньо необхідно бути стороннім спостерігачем, а не учасником.

Застосувавши цю техніку, ви будете приємно здивовані. Результати можуть бути самі неймовірні. Щонайменше, проблема буде дійсно вирішена дуже легко. А може, вона просто відпаде або її рішення буде доручено іншому.

Ви більше не маріонетка. Я повинен тільки застерегти вас від спокуси вважати себе ляльководом. Самі розумієте, це порушення рівноваги, і ви неодмінно отримаєте щиглик по носі при перших ознаках зазнайства, почуття власної переваги, зневаги або (не дай Бог!) презирства до людей. Абсолютно повний контроль над тим, що відбувається ви ніколи не отримаєте, навіть уві сні. Пам’ятайте, ви маєте право тільки вибирати, а не змінювати.

Помилкою було б інтерпретувати усвідомленість як прагнення встановити контроль над навколишнім світом. Усвідомленість – це не контроль, а спостереження. Контроль спрямований тільки на те, щоб не борсатися в негативі, а уявити собі сприятливий сценарій і пустити його в своє життя, прийняти його всім серцем.

Чи не нав’язувати світові свій сценарій, а допустити його можливість, дозволити варіанту реалізуватися, а собі дозволити його мати. Ви перестанете боротися зі світом і зможете дозволити собі вибирати тільки в тому випадку, якщо душа і розум прийдуть до єдності.

Трансерфинг господареві своєї долі в грі під назвою Життя відводить роль Спостерігача. Роль Спостерігача до того ж набагато більш захоплююча, ніж роль Виконавця.

Секрет так званих розумних людей полягає в усвідомленості. Ясність розуму визначається ступенем усвідомленості. Одні люди ясно мислять і ясно викладають, у інших плутанина в голові.

Чим міцніше ми спимо наяву, тим більше робимо помилок.

Неусвідомленість в тій чи іншій мірі настає, коли людина не хоче зустрітися з реальністю лицем до лиця.

* * *

У людини це проявляється в прагненні відгородитися від зовнішнього світу: «Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не хочу, дайте мені спокій!» Зовсім заритися з головою в ковдру і заснути немає можливості, і вона мимоволі прагне заблокувати своє сприйняття, знижуючи рівень усвідомленості.

Наприклад, неагресивна і нешкідлива людина намагається закритися від неминучого удару. Але він не може відбити удар, тому що усвідомленість заблокована страхом і реакція уповільнена – немов пелена повисла на очах. Лють застилає розуміння точно також. Людина з головою занурена у гру і нічого навколо не бачить і не чує. Звідси термін «сліпа лють». Страх і лють – це крайні прояви неусвідомленість.

Усвідомленість допомагає також витягнути з підсвідомості інтуїтивну інформацію. Це можна зробити, якщо ловити себе на думці: «А чому мені раптом захотілося це зробити?»

Треба виробити у себе звичку постійно прислухатися до шелесту ранкових зірок (свого внутрішнього голосу, своєї інтуїції, свою душу до чого у Вас лежить серце).

Максимальна усвідомленість досягається за умови, що у вашій свідомості постійно присутній «Спостерігач». Він об’єктивно оцінює те, що відбувається, в чиїх інтересах ведеться гра, і стежить за тим, щоб вас не втягнули в цю гру, як маріонетку. Необхідно кожну хвилину пам’ятати: «спите ви чи ні?» Можна займатися усвідомленими сновидіннями, якщо не страшно. Але сон пройде, і повернеться повсякденна дійсність. Чи не краще зайнятися усвідомленим життям? Як бачите, ця альтернатива дає можливість облаштувати шар світу на власний смак. Вибір за вами.

Навіть в бадьорому стані усвідомленість людини – внутрішній контролер – більшу частину часу перебуває в сплячці. Багато речей робляться машинально, думки витають десь в хмарах, свідомість знаходиться в петлі захоплення якогось маятника. Виходить саме натуральне сновидіння наяву, в якому людина потрапляє у владу обставин і не віддає тверезого звіту в своїх діях.

Для того щоб взяти ситуацію під контроль, необхідно прокинутися, включити внутрішнього Спостерігача, поглянути на себе і оточуючих з боку. Я не сплю, якщо віддаю собі звіт в тому, що, як і чому я роблю в даний момент. Виконую свою роль, і в цей же час спостерігаю за всім, що відбувається, як грає глядач.

Дуже важливий момент: контроль розуму повинен бути спрямований не на власний сценарій “розвитку подій”, а на дотримання принципу координації наміри, рух по течії і спостереження за станом душевного комфорту в момент прийняття рішень. Трансерфинг дає результат тільки при виконанні цих умов.

Зі стану усвідомленості ви поступово навчитеся чути «Шелест ранкових зірок».

Внутрішній діалог, простіше кажучи мислемешалка, дуже сильно заважають усвідомленості.

У вашій свідомості постійно повинен бути присутнім «Спостерігач».

* * *

Коли контроль розуму дає слабину, до свідомості прориваються інтуїтивні відчуття і знання. Це проявляється як невиразне передчуття, яке ще називають внутрішнім голосом. Розум відволікся і в цей момент ви відчули почуття або знання душі. Це і є шелест ранкових зірок – голос без слів, роздуми без думок, звук без гучності. Ви щось розумієте, але смутно. Чи не думаєте, а відчуваєте інтуїтивно. Кожен коли-небудь відчував на собі, що таке інтуїція.

Розум постійно зайнятий генерацією думок. Голос душі буквально чути цієї «мислемешалкой», тому інтуїтивні знання важкодоступні. Якщо зупинити біг думок і просто споглядати порожнечу, можна почути шелест ранкових зірок – внутрішній голос без слів. Душа може знайти відповіді на багато питань, якщо прислухатися до її голосу.

Душа має доступ до поля інформації. Якимось чином вона бачить те, що лежить попереду, в ще не реалізованих, але наближаючих секторах. Якщо вона налаштувалася на поки нереалізований сектор, вона знає, що її там чекає: приємне або неприємне. Ці почуття душі розум сприймає як невиразні відчуття душевного комфорту чи дискомфорту.

Душа дуже часто знає, що її чекає. І вона слабким голосом намагається заявити про це розуму. Однак він її майже не чує або не надає значення невиразним передчуттям. Розум захоплений маятником. Завдання полягає в тому, щоб навчитися визначати, що говорить душа розуму в момент прийняття рішення. Зробити це не так вже й складно. Необхідно всього лише попросити свого Спостерігача, щоб він звертав увагу на стан комфорту душі.

Ось ви приймаєте якесь рішення. Ваш розум цілком захоплений маятником або поглинений рішенням завдання. Для того щоб почути шелест ранкових зірок, досить просто вчасно згадати, що вам треба звернути увагу на ваш душевний стан.

Ось ви програєте в розумі один з варіантів вирішення. Вас щось насторожує, турбує, вселяє побоювання або не подобається? Ось ви прийняли рішення. Накажіть розуму на мить замовкнути і запитайте себе: «Добре вам чи погано?» Тепер схиліться до іншого варіанту рішення і знову запитаєте себе: «Добре вам чи погано?» Якщо вдалося отримати однозначну відповідь «так, мені добре» чи «ні, мені погано », значить, ви почули шелест ранкових зірок. Тепер ви знаєте відповідь. Це не означає, що ви зробите відповідно до веліннями душі. Ми не завжди вільні у своїх вчинках. Але, принаймні, ви будете знати, чого можна очікувати в нереалізований секторі.

Щоб почути «шелест ранкових зірок» необхідно перебувати в стані усвідомленості і бути вільним від мислемішалки, цього можна досягти за умови, що у вашій свідомості постійно присутній Спостерігач.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This