Борись до кінця !!!

***

Біль тимчасова. Вона може тривати хвилину, час, – може навіть рік, але в кінці кінців вона зникне і щось інше займе це місце. Але, якщо ти підеш – біль буде тривати вічно. Борись!

***

У тебе є мрія, ти повинен захищати її. Люди, які не можуть зробити щось самі будуть і тобі говорити, що ти також не зможеш. Хочеш щось? Піди і візьми це. Крапка.

***

Не бійся поразки. Ти не можеш постійно перемагати, але не бійся приймати рішення. Ти повинен повірити, що щось незвичайне може статися.

***

Не важливо як сильно ти б’єш… важливо який удар ти зможеш витримати і продовжувати рухатися дальше… скільки ударів ти зможеш отримати і продовжувати рухатися вперед. Ось як перемагають!

***

Наш найбільший страх полягає в тому, що у нас є сила для змін.

***

Ти повинен копати глибоко вниз, глибоко-глибоко вниз своєї душі і запитати себе: ким ти хочеш бути. Виріши для себе, що робить тебе щасливим. Немає значення, чи божевільним тебе вважають люди. Зроби вибір. Просто виріши. Що це буде, ким ти будеш, і як ти будеш робити це. Просто виріши.

***

Вставай і ніколи не здавайся. Ми можемо стояти на місці і очікувати доки це лайно викине нас або ми можемо боротися за наше світле майбутнє, ми можемо вибратися з пекла.

***

Якщо ти не робиш чиєсь життя кращим, тоді ти просто тратиш час

***

Кожен день – це новий день, кожен момент – це новий момент.

***

В 17 розділі Св. Луки написано, що Царство Боже є в кожній людині, – не якійсь окремій групі, а в кожному! Ви – люди маєте силу: силу створювати машини, силу створювати щастя, ви – люди маєте силу робити це життя неперевершеним, зробити це життя прекрасною пригодою.

А що ви тепер збираєтеся робити? Тому що обмеження, як і страх – просто ілюзія!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This