“Бойлерная” – Я мільйонер!

***

Я повторюю: ви заробите мільйон доларів протягом трьох років роботи в фірмі J.T.Marvin. І справа не в тому, заробите ви його чи ні. Питання в тому, скільки разів ви це зробите.

***

Нам потрібні переможці, а не сміттярі. Запам’ятайте це, добре? Нас запитують, скільки триває відпустка в перший рік роботи? Відпустка? Люди приходять сюди з однією метою – стати багатими, “чертовски” багатими! Ось так! Ми тут не заводимо друзів і не займаємося захистом природи. Вам потрібна відпустка? Ідіть погуляйте на вулиці.

***

Увага. Давайте поговоримо про зовнішній вигляд, добре? Багато з вас одягнені як придурки. Мені плювати що у вас зараз з грошима, хлопці. Але ви повинні мати один хороший костюм, тому що в нашій області є певні стандарти того, як треба одягатися. Через три місяці купите собі повний гардероб, але спочатку придбайте свій костюм.

***

Будь крутим! Ви розумієте сенс? Будь крутим як президент цієї фірми! Наче у тебе величезний член. Ясно? Будь крутим!

***

Пора починати працювати! Ворушіться! Рухайтеся! Рух створює настрій! .. Будьте агресивними! Тисніть! Задавайте питання! Будь-які питання.

***

Скажи, що ненавидиш мій голос. Але не говори, що у тебе немає 3 000 доларів. І немає такої речі, як невдалий дзвінок. Будь-який дзвінок – це продаж. Або ви продаєте клієнтові акції, або він вам продає причину відмови! У будь-якому випадку відбувається продаж. Важливо, хто її закриває – ви чи він? Будьте наполегливими!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This