Впевненість в собі на 100%. Де її взяти?

впевненість_4Бути впевненим просто, бути сильним легко. До тих пір, поки все йде як треба. Але коли життя дає тріщину, вірити в себе все важче. І те, що ми думаємо під натиском невдач, є вся правда про нашу впевненості в собі.

Від наших думок залежить, утримаємося ми на плаву або загрузнемо в трясовині зневіри. Утриматися і не зірватися виходить не завжди. Таке життя. І кожен може впасти, але навіщо ж там валятися?

Або як би сказав Дональд Трамп: «Не треба сидіти на невдачі, як на згарищі. Отримали урок, засвоїли – і рухайтеся далі».

Трамп по праву вважається самим бойовим бізнес-лідером і знає, як зустрічати труднощі у всеозброєнні. А його книга «Думай по-крупному і не гальмуй!» – Дає хороші рекомендації, як розвинути впевненість в собі.

Наведені нижче цитати взяті з книги Дональда Трампа.

1. Звикайте діяти

Дії, фактично, є ключем до розвитку впевненості в собі. Бажання ніколи не дається без сил, необхідних для його здійснення. Але скільки ідей так і залишається ідеями тому, що хтось вирішив, що у нього недостатньо коштів, розуму або досвіду для реалізації задуманого. І замість того, щоб шукати можливість, ми шукаємо причину. Але не ризикнувши, ми не дізнаємося, на що здатні.

«Якнайшвидше перетворюйте ваші масштабні думки в масштабні дії. Не дозволяйте хибним відмовок загальмувати вас. Відмовки – симптоми страху.

Кидайтеся вперед з усіх сил і робіть те, що найбільше боялися зробити, – ваш страх зникне сам собою! Ніхто не народжується з повною впевненістю в собі. Це здобувається.

Звикнете діяти – і ваша впевненість в собі підскочить до стелі!»

2. Ви – той, яким себе уявляєте

Якщо світ влаштований як велике дзеркало і відображає наші думки і дії, то чи варто ображатися, коли нас не цінують? Чи не означає це, що ми самі творці думки про себе? Ми є тими, як про себе думаємо, і поки ми не подбаємо про підвищення рівня самооцінки, інші цього не помітять.

«Ви самі диктуєте людям, як їм слід думати про вас. Ваше ставлення до себе очевидне для всіх. Ведіть себе так, щоб всі розуміли: ви вартуєте дорого. Тоді люди так вас і будуть розцінювати.

Рухайтеся енергійно, цілеспрямовано, дивіться прямо вперед, як людина, яка знає, куди і навіщо вона йде.

Ми всі даємо визначення самим собі, тому не соромтеся в визначеннях. Ви – той, хто отримує підвищення, кому дістаються клієнти, у кого безліч друзів. Ви – той, хто піднімається по сходах життя, фонтан творчих ідей.

Ваше ставлення до життя, що демонструється навколишнім, важливіше, ніж ваш IQ».

3. Ваш страх – найгірший ворог

Страх хороший тим, що існує лише в наших думках, а значить ним можна управляти. І це завдання спрощується тим, що ми не можемо думати про дві речі одночасно. А тому, як тільки сумнів проникнув до вас в голову, міркуйте про мету, а не про проблему. Якщо ж хтось намагається вас залякати – відповідайте, як Трамп: «Я не хочу про це думати».

«Щоб взяти життя в свої руки і розвинути впевненість в собі, ви повинні позбавитися від страху. Знищуйте кожну негативну думку, відразу ж, як тільки вона висуне свою потворну голову. Припиняйте тривожний внутрішній діалог, як тільки він виникає. Страх – ваш найгірший ворог».

«Коли мене намагаються налякати, кажучи:« А що якщо ринок покотиться вниз? А якщо банки зажадають, щоб ти повернув всі позики? Якщо все піде не так?», Я просто відповідаю:« Я не хочу про це думати».

4. Найдіть спосіб перетворити «ні» на «так»

Варто лише націлитися щось досягти, як тут же з’явиться хтось, хто скаже: «Це неможливо, нічого не вийде». Але скільки цілей здавалося недосяжними, поки хто-небудь їх не досягав. А тому краще триматися подалі від тих, хто сіє сумніви і підриває нашу впевненість у собі. Зміна оточення єдиний правильний шлях, якщо таких людей більшість серед ваших знайомих.

«Якщо ви хочете добитися успіху і розвинути впевненість в собі, потрібно звикнути до того, що ви часто будете чути слово« ні » – і навчитися його ігнорувати.

Більшість людей, які говорять «ні», роблять це в своїх власних інтересах.

Не дозволяйте чийомусь примхливому або деспотичному «ні» зупинити вас. Знайдіть спосіб відстояти свою думку, перетворити «ні» в «так» або знайдіть хитрий спосіб обійти «ні».

5. Не сидіть на невдачі, як на згарищі

Те, що сьогодні нам здається невдачею, згодом може стати для нас благом. Так, Трамп згадує про те, як раптово зліг з грипом і упустив дуже важливий контракт. Але як з’ясувалося пізніше, уклав би він ту угоду, втратив би великі гроші.

Втім, як би не розвивалися події, потрібно вміти витягати з них досвід і йти вперед, не нарікаючи і не озираючись. Нічого не поробиш – хорошому вчаться не завжди на хорошому.

«Не треба бачити в кожній невдачі кінець світу. Отримали урок, засвоїли його – і рухайтеся далі. Не сидіть на невдачі, як на згарищі. Починайте знову мислити крупно.

І навчіться великому мистецтву – забувати. Рухайтеся далі і не замислюйтесь ні на секунду про все погане, що з вами колись траплялося. Розглядайте кожну невдачу як крок на шляху до остаточної перемоги».

6. Приймайте все, як воно є

У житті багато спільного з американськими гірками, в ньому трапляються і різкі спуски, і круті підйоми. Ми не можемо знати точно, що чекає нас за поворотом. І тільки готовність прийняти «все як є» дає нам ту гнучкість, яка не дає нам зламатися.

«Сувора правда життя така, що підсумки операції не завжди задовольняють вас, а люди, з якими ви ведете справи, не завжди чесні і порядні. Завжди були і будуть обставини, над якими у вас немає контролю.

Єдиний спосіб не дати обставинам похитнути вашу впевненість у власних силах – це прийняти реальність такою, яка вона є, і зрозуміти, що негативні події можуть і будуть траплятися. У цьому ви можете бути впевнені».

7. Звіряйтесь з своїми цілями, а не чужими

Кожен з нас унікальний і у кожного з нас свій шлях. Проблеми виникають тоді, коли ми збиваємось зі шляху або вибираємо чужий шлях. Рівняючись на чиїсь ідеали і слідуючи чиїмось прагненням, ми проживаємо не своє, а чиєсь життя.

«Якщо ваше життя не таке, яким вам хотілося б його бачити, не бійтеся запитати себе: чи робите ви те, що вам хотілося б? І що вам хотілося б робити? Не важливо, скільки вам років. Звіряйтеся зі своїми власними почуттями і цілями, а не з чужими. Може статися і так, що ви підете наперекір друзям, рідним і колегам. Підключайтеся до власного джерела живлення. І швидше за все через нову розетку струм піде куди краще».

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This