15 способів витратити гроші з максимальною користю

гроші_користьГроші можуть зробити вас сильнішими, але можуть і слабкішими.

Наприклад, ви можете довго плекати якусь мрію-покупку, а після її придбання ейфорія проходить через кілька днів. Було таке ?..

І ви розумієте, що те, що ви хотіли отримати – ви не отримали. І це робить вас слабшими. А якщо це ще й в кредит – то ви отримуєте подвійний удар.

Тому пропоную вам 15 способів витратити гроші з максимальною користю, які гарантовано будуть робити вас сильнішими.

А чим сильніші ви будете, тим більше грошей буде приходити у ваше життя.

1 – Інвестуйте гроші – нехай вони приносять ще більше грошей.

Гроші можуть працювати на вас і за вас. Причому без ваших додаткових зусиль і вічно, поки ви їх не витратите. Так що озирніться навколо і ви побачите кілька можливостей їх примноження.

2 – З’їсти щось дуже смачне і нове, що ви вже давно хотіли.

Новий смак, нові враження, нові емоції, нова обстановка – все це підніме ваш настрій на найближчий тиждень. А значить, ви зробите і досягнете набагато більшого.

3 – Пощупати свою мрію – з’їздити, подивитися, торкнутися.

Уявний образ це нормально, картинка з журналу вже краще. Але ніщо в світі не мотивує вас так сильно, як особиста зустріч з вашою мрією. Краще один раз пощупати, ніж 100 разів подивитися.

І, як знати, можливо ви, навпаки, зрозумієте, що це не ваша мрія …

4 – Подорожуйте і робіть щось нове хоча б раз на тиждень.

Яскравість і різноманітність життя будуть створювати у вашому житті моменти пам’яті, які будуть заряджати вас все подальше життя.

Адже з часом буденність стирається і залишається тільки те, що було яскравим і емоційним.

Впустіть різноманітність у своє життя. І воно стане набагато багатшим і цікавішим! Як це робити, ви можете дізнатися з фільму – Завжди говори ТАК!

5 – Вкладіть в своє здоров’я – залікуйте болячки.

Якщо у вас щось десь болить, то про великі звершення думати стає проблематично. Хвора людина схожа на друшляк з якого енергія витікає сама по собі.

Так що перевірте своє здоров’я якщо ви вже давно цього не робили і навіть якщо у вас нічого не болить.

6 – Навчання і саморозвиток

Вкладення в себе це найкраща ваша інвестиція в будь-який момент вашого життя. Можна втратити все, але тільки не знання і досвід. Так що визначте мету і вона допоможе вам зрозуміти, яких знань вам не вистачає.

7 – Полагодити те, що зламано або погано працює

Тече кран на кухні або холодильник почав барахлити … Погодьтеся, побутові проблеми можуть сильно зіпсувати життя і настрій. Так що позбавте себе від цього.

8 – Допомогти тому, хто потребує – Благодійність

Основний закон успіху – якщо хочеш щось отримати, почни віддавати. Хочете більше грошей – допоможіть тим, кому вони потрібніші. І всесвіт допоможе вам сторицею!

9 – Купити те, що зробить ваше життя простіше і комфортніше – технічні новинки, зручне ліжко …

Швидкодіючий комп’ютер, зручне ліжко з хорошими подушками … Подумайте, де і в чому ви відчуваєте дискомфорт і вирішіть це питання.

10 – Порадуйте себе класним відпочинком – відтягніться по повній!

Три дня класного відпочинку можуть замінити місяць лежання на березі теплого моря. Сходіть в тур агентство, а решта вже справа техніки.

11 – На зовнішній вигляд – гардероб, зачіска, манікюр

Коли ви виглядаєте добре, це піднімає вашу впевненість і самооцінку. Але не тільки в ваших очах, а й очах оточуючих.

Ви перетворюєтесь не тільки зовні, але і внутрішньо. А значить, починаєте притягувати до себе більш кращі можливості як магніт!

12 – На хобі – Улюблена справа!

Найкращий відпочинок – це заняття улюбленою справою. Коли у вас є своє хобі, своя віддушина – вам набагато простіше заряджатися енергією.

Тому не шкодуйте грошей на це, навіть якщо навколишні вас не розуміють! Головний контрольний фактор – якщо ви отримуєте від цього приплив енергії, значить все добре!

13 – Здорове харчування, вітаміни

Сьогодні більшість хвороб приходять до нас з їжею. Зайва вага, проблеми з травленням, різні консерванти і так далі.

Ти те, що ти їси – сьогодні ця приказка все більш актуальна.

14 – Створення особистої бібліотеки якісних книг

Поряд з залом слави, бібліотека книг – це ще один важливий фундамент вашого успіху. Вона сама по собі буде надавати вам впевненість.

Почніть робити це зараз – купуйте книги. Але і не забувайте впроваджувати знання.

Почати можна з цих книг.

15 – Порадувати своїх близьких подарунком

Не варто забувати, що ви живете не тільки для себе. Зробіть приємне своїм близьким і їх радість принесе вам, мабуть, найяскравіші і потужні емоції щастя і радості.

Що робити зараз? Все просто – кожен раз, коли перед вами постане питання витрати грошей, перечитайте цю статтю – 15 способів витратити гроші з максимальною користю – в ній всі способи викладені в короткій формі.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This