7 кроків до бажаної реальності

визуализация-желаний1. Для того, щоб швидко втілити свої мрії потрібно чим більше оточити себе образами щастя, атмосферою, хорошими людьми і всіма своїми думками пропитатися омріяним життям. Візуалізуйте!

2. Візьміть за правило зустрічати новий день із маленької позитивної дрібнички. Найкраще підписатися в одну чи декілька соціальних груп чи блог, тематика якої пов’язана із успішним життям, мотивацією, цікавою інформацією. Смішні відео – добре, але якщо вони по-доброму веселі. Дивлячись зранку примітивні жарти, хоча і смішні, але часто базуючись на чужих невдачах, ви створюєте автоматично реальність невдач. Тому, уникайте відео, які несуть в собі примітивність, невдачі, песимізм. Тематичні соціальні групи оновлюються кожен день, тому ви завжди знайдете, щось нове і позитивне. Також переглядайте мотивуючі картинки у хвилини відпочинку, перечитуйте афірмації.

3. Подружіться із однодумцями, тоді вони будуть для вас підтримкою на першому найскладнішому етапі. Відвідайте семінар, там ви обов’язково зустрінете цікавих людей, можливо, навіть співфундатора вашої власної фірми. Слухайте вебінари, вони безкоштовні і часто розкривають найважливішу інформацію. Відео-конференції завжди несуть нову інформацію, нові думки, нові підходи, використовуйте цю можливість, навіть якщо ви вже перечитали сотні книг з тематики семінару.

4. Відтепер ви думаєте тільки позитивно і завжди шукаєте тільки хороші сторони у всьому. Це означає, що ви говорети тільки хороше про людей, підкреслюєте їх сильні сторони; будь-яку ситуацію сприймаєте як виклик і берете тільки хороші сторони. Якщо вас запитають ваш критичний погляд, неодмінно правдиво задумайтесь, що є позитивного і висловіть відверто свої думки, підкреслюючи найкращі сторони.

Man_1

Коли мій молодший брат ходив на бальні танці, до його групи часто приходили два тренера, щоб проводити семінари та індивідуальні постановки танців для пар. Рівень проведення занять був дуже високий у двох тренерів. Один тренер із Києва був дуже вимогливий і вважав говорити батькам після індивідуальних занять все, що думає. Його слова, без сумніву, були правильними, але занадто відвертими. Це цілком нормально, якщо дитина, яка тільки почала займатися танцями, не дотягує до рівня дітей, які вже танцюють рік. Київський тренер, тим не менше, вважав, що кожен повинен тягнутися до ідеалу, а тому всіх критикував, вказуючи на помилки. Другий тренер, з Харкова, також вимагав чіткого дотримання вказівок, але мав дещо іншу манеру висловлювання. Харківський тренер завжди починав із позитивних моментів і підкреслював сильні сторони танцювальної пари, а тоді рекомендував, що потрібно покращити. Батькам настільки подобалося слухати Харківського тренера, що готові були платити вдвічі дорожче за одне тренування та черга, щоб взяти індивідуальне заняття була у тричі більша ніж до Київського тренера.

Запам’ятайте,  позитивне мислення як мінімум у двічі підвищує вашу ціну.

5. Завжди підтримуйте хороший настрій, незалежно від обставин, погоди чи негативний вплив оточуючих людей. Якщо хтось хоче вам поскаржитися на когось, пожалітися, поплакатися, просто ввічливо перепросіть, що у вас немає часу і уникайте подібних спілкувань. Підберіть два альбоми улюблених пісень: перший з піснями, які вам покращують настрій, мотивують, а другий із розслаблюючою, спокійною музикою. Тепер, коли відчуваєте наплив негативних думок, емоцій, переживань, включайте свій збадьоруючий альбом. У випадку втоми, слухайте заспокійливу, повільну музику, щоб покращити ефективність відпочинку.

6. Виділяйте гроші, щоб купити собі якісні, дорогі речі. Привикайте виглядати дорого, тоді і ваш гаманець буде рости. Більше того речі служитимуть довше і додадуть вам впевненості. У Європі не прийнято обвішувати себе золотом (Україна єдина країна виняток), але одяг має бути комфортний, який підкреслює хороші риси фігури. Зовнішній вигляд впливає на самооцінку, внутрішній стан і оцінку сторонніх людей. Згадайте, як ви реагуєте на гарно одітих, доглянутих людей і навпаки – неохайних, потріпаних? Робіть висновок самі, як ви хочете, щоб до вас ставилися.

7. Найкраще джерело позитивного настрою – це спорт. Не обов’язково займатися професійно, щоб відчути приплив енергії. Достатньо кожен день приділяти 30 хвилин для легкої зарядки, пробіжки, танців. Вибирайте спортивний клуб з хорошою атмосферою з різноманітними новими тренажерами. Ви хочете бути багатими, я не сумніваюся, тому піднімайте свій рівень. Багаті люди вибирають тільки найкраще. Звичайно, віддати всю зарплату на спортзал не можна, але переходьте по мірі можливостей до якісного, комфортного життя.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This