Шанс – не результат !

Будьте освідомленні, що отримавши шанс – це не означає успіх, це означає багато праці. Повертаючись до історії як я отримав шанс здійснити дитячу мрію, хочу підкреслити, що це була лише можливість реалізувати давно забуту ціль. Звичайно, вхопити свій щасливий шанс також треба вміти, але, щоб досягти бажаного потрібно багато працювати. Чудо фрази, психологічна підготовка та візуалізація, всього на всього відкривають двері, а чи ви скористаєтеся можливістю, залежить тільки від вас.

Салон_2

На першому тренуванні я відчув, що гнучкий, як дерево; заслабкий, хоча з самого дитинства займався різними видами спорту; дуже низько стрибав, до того ж мав погану рухову пам’ять. Тому в цей час я навіть уявити не міг про великі досягнення у спорті. Все, що у мене було – це велике бажання стати кращим, ніж я був.

Перший рік тренувань був найважчим, бо вимагав неймовірних зусиль, щоб, перш за все, сісти на шпагат, підкачатися, покращити пам’ять. За рік я отримував, десятки ушибів, синяків, незначних травм, тренувався так, що з ранку наступного дня не міг піднятися з ліжка через крепатуру (біль у м’язах). Часто з мене підсміювалися однокласники, що я ледве ходжу. Тим не менше, я продовжував тренуватися. Всупереч усім думкам, що в такому віці сісти на шпагат вже не можливо, рівно через 8 місяців на змаганнях у Донецьку я отримав бажаний результат. Менше ніж за рік я повністю сів на шпагат – це для мене був неймовірний показник того, що головне бажання і праця.

Тренування

Запам’ятайте, коли вам випав шанс:

  1. одразу хапайте його «руками і ногами»;
  2. починайте важко трудитися аж до досягнення результатів;
  3. не слухайте тих, хто каже, що це не реально.

Читайте, як мій друг Степан зловив шанс, але випустив його із рук.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Чудо чи ключ – Best-skills - […] Одразу ж наступного тренування я пішов разом з братом. Я був здивований, що тренер Марта Петрівна, заборонила дивитися, але…

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This