Ключ до чуда

Після розмови з Велерою сан я дуже надихнувся його неймовірними розповідями і вирішив перевірити чи дійсно його ключ до успіху працює. Для того, щоб ускладнити завдання я шукав свою давню мрію, яку вже відкинув у кошик до нездійсненних.

gymnast

З 6 років мене батьки записали на спортивну гімнастику, але довго займатися не вдалося з двох причин. Перша причина – це слова тренера, який не покладав надій на мене оскільки мій тато є високий. Як ви знаєте, ріст у гімнастиці має важливе значення для виконання складних спортивних елементів, тому тренер зовсім не зважав на мене. Друга причина – тренер через 5 місяців переїхав до Німеччини і спортивну секцію закрили. У місті була ще одна школа гімнастики, але дуже далеко від мого дому. Кількох місяців мені хватило, щоб полюбити цей вид спорту, але так і не вдалося досягти, навіть, мінімальних результатів.

Це була саме та мрія на якій вирішив перевірити таємничу дієвість вже вам відомих слів: «Якщо є сили сказати так, хто скаже ні». Візьміть до уваги, коли я повернувся до давно забутої мрії мені було близько 16 років, вік, коли спортсмени закінчують свою кар’єру. Тим не менше, я з вірою сказав чарівні слова.

Aerobic Gymnastics

 

За півроку мій старший брат поступив до університету, де з перших днів було потрібно йому записатися на одну із спортивних секцій, щоб здати залік з фізичної підготовки. Всіх першокурсників збирали в спортивному корпусі і розподіляли по секціям відповідно до вже здобутих спортивних титулів або вмінь. Оскільки мій брат ходив на брейк-данс він зацікавив тренера з спортивної аеробіки. Ми зовсім не мали поняття, що це таке. В інтернеті ми знайшли інформацію, що це один із видів спортивної гімнастики, який включає елементи гімнастики і складно-координаційними танцювальними рухами. Зацікавившись ще більше, як це виглядає, я вирішив подивитися як це виглядає в реальному житті.

Одразу ж наступного тренування я пішов разом з братом. Я був здивований, що тренер Марта Петрівна, заборонила дивитися, але дозволила приєднатися до колективу. Чесно, в мене було двояке враження: з одного боку, я був захоплений складними гімнастичними елементами, які виконували майстри спорту; з іншого боку спантеличений, як прості рухи руками і ногами, на перший погляд, важко виконувати. Якщо не враховувати смішну спортивну форму, обтягуючі короткі шорти, я був у захваті. Спортивна секція стала початком втіленням моєї старої мрії і підтвердженням сили простої фрази «Якщо є сили сказати так, хто скаже ні».

Пам’ятайте: шанс – не результат!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This