Не кажи “Оп”

Америка_3

Ще вам розкажу історію, як мій друг, Степан, виграв шанс поїхати в Америку по грін-карті. Ви, мабуть, знаєте про безкоштовну лотерею, яка дозволяє легально виїхати в США на постійне місце проживання, Green Card. Лотерея відбувається раз на рік, якою може скористатися кожен. Так, цей шанс зловив Степан і з сім’єю виїхав до Америки. Але не все було так просто, як він собі думав. Перш за все, його рівень володіння англійською мовою був середній, що виявилося не достатньо, щоб швидко знайти роботу. Лише через кілька місяців Степан отримав роботу, але не таку, яку б хотів. Його дружина зовсім не знала мови, бо перед поїздкою їй радили родичі не ходити на підготовчі курси. Родичі так радили, бо думали, що мову легко і швидко вчити вже перебуваючи в країні-носії мови.

Як виявилося, без базових знань, було дуже важко зробити швидкий прогрес. Таким чином, дружина Степана завжди нудьгувала у дома. Вони рідко спілкувалися з оточуючими через низький рівень володіння мови, не подорожували через брак грошей, не отримали «золотих гір», бо не хватало мотивації. З кожним місяцем їм ставало лише гірше фізично, матеріально і психологічно. Степан впав у важку депресію. Через півтора року Степан із дружиною повернулися на батьківщину. Тепер вони не добре відгукуються про програму, бо потратили багато грошей, погіршили нерви і в сім’ї почастішали непорозуміння та взаємні звинувачення.

Я розказав цю історію, щоб ще раз підкреслити важливість важкого труду, коли вам відкриваються двері. Тільки щоденною працею ви досягнете результатів. І ще раз, не слухайте порад від людей, які не компетентні у ваших питаннях.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Шанс – не результат – Best-skills - […] Читайте, як мій друг Степан зловив шанс, але випустив його із рук. […]

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This