Мрія, Ціль чи Реальність?

dreaming

Часто ви могли чути від батьків, вчителів чи знайомих слова на зразок: не мрій; хватить у хмарах літати; спустися на землю; це тобі не загрожує; будь реалістом; не вигадуй… Тим самим позбавляючи нас великих звершень у житті, успіху і щастя. Мріяти – це прекрасно, більше того життєво необхідно. Коли журналісти запитали американського мультимільйонера Д. Томсона чи є у нього мрія, він відповів, що так він мріє купити Порше. Здивовані кореспонденти одразу ж поцікавилися, чому мультимільйонер не може собі дозволити купити машину. Томсон злегка посміхнувся і відповів, що в такому випадку він позбудеться мрії.

Такі звичні сьогодні речі як: лампочка, машина, літак, комп’ютер та багато-багато інших речей були винайдені мрійниками. Мрія є основним топливом нашого двигуна, який веде нас до реалізації цілей. Мрійте кожен день, як мінімум 15 хвилин перед сном, щоб підживлювати вашу енергію.

Зауважте, мрія – це лише паливо, як бензин до машини, тому якщо нема напрямку руху, ви нікуди не приїдете. Як скерувати отриману енергію в правильному напрямі? Коли мрії перестають бути мріями або як мрії стають реальністю? Зараз я вам відкрию секрет, яким ви зможете одразу користуватися. Цей секрет, насправді, вже давно не є секретом, просто йому ніхто не надає цінності, а хто користується вже відчув на собі його силу.

алмаз_2

Людська психіка побудована так, щоб не акцентувати увагу на відомі нам предмет, що дозволяє швидко опрацьовувати інформацію. Якщо ми бачимо, скажімо, камінь, ми просто пройдемо, тому що це простий камінь з відомими нам характеристиками. Але буває так, що камінь виявляється алмазом. Закономірно діти роблять цінні знахідки, бо їх психіка все сприймає як нове. На додаток дитяча допитливість веде до ощупування, дослідження всіх предметів, які їм трапляються на шляху. Таким чином діти отримують нову інформацію. Більше того, отриманні знання одразу використовують для дослідження знайдених предметів. Зараз ви отримаєте секрет, який треба сприйняти як дитина. Потрібно дослідити, пощупати так як, наче, ви дізнаєтеся вперше. Секрет важливо сприйняти як нову інформацію, інакше його заблокує ваша психіка. Ви ризикуєте не помітити алмаз, який лежить прямо перед вами, який завжди там і був. Підійдіть і дослідіть його вже зараз.

Ціль

Секрет полягає в тому, щоб з мрії зробити ціль. Ви не повірите, як це просто зробити, потрібно просто записати вашу мрію на листку паперу, блокноті чи комп’ютерній програмі.

Так дійсно, щоб мрія стала ціллю потрібно просто її записати. Записана ціль має кращу потужність, якщо вказати дату її досягнення, яскраво зобразити та додати опис важливості цілі для вас. Більш детально як отримати максимум енергії від правильно поствленої цілі читайте тут.

Ціль – це тільки кінцевий пункт призначення, але це не означає, що ви до неї дійдете. Поки ви стоїте на місці, ціль залишається не більше  ніж кінцевою крапкою на карті. Ви маєте мрію – вітаю, ви заправили ваш двигун. Ви поставили пункт призначення – вітаю, ви готові вирушати.

У червні місяці минулого року мій сусід зібрався їхати зі сім’єю в гори на кілька днів. Він спакував всі необхідні речі для подорожі, заправив машину на повний бак і вже був готовий вирушати, як побачив насуваючі грозові хмари. Сусід вирішив перенести подорож на наступний день. Так до сих пір, на скільки мені відомо, він в назначену поїздку не вирушив.

З життєвою ціллю відбувається ідентично до історії з сусідом. Ваша готовність ще нічого не означає. Особливо підкреслю відтермінування на наступний день, тиждень, рік може назавжди позбавити реалізації назначеної цілі.

Ціль починає перетворюватися в реальність тільки тоді, коли ви починаєте рух в її сторону. З кожним наступним кроком ціль стає на один крок більш реальною. Коли ви зробите усі необхідні кроки, ваша ціль стане реальністю.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Принципи саморозвитку | Best-skills - […] Перше, що вам допоможе – легко і вільно описати все те, про що мріється, що в цьому житті ви…
  2. 15 Практичних способів самомотивації | Best-skills - […] Постановка цілей має на людину виключно мотивуючу дію. По-перше, займаючись ціле-постановкою, ви автоматично починаєте думати саме про ті речі,…

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This