Шлях до мільйона: правило «5 доларів / в день»

Коли мова заходить про заробіток грошей в інтернеті, багато хто думає, що це занадто просто. Якщо ви вже досягли успіху, і змогли заробити капітал за допомогою інтернету, а потім розповідаєте про це кому-небудь, всі відразу починають думати, що ви обманюєте людей, отримуючи свою «копійку».

Справа в тому, що історії успіху завжди стають хорошою темою для новин, в той час як ніхто не розповідає про невдачі. Багато людей сьогодні стають мільйонерами, продаючи свої стартапи великим гравцям на кшталт Яндекса, Google, Microsoft і Apple.

Так, ПРАВДА в тому, що цього не станеться з більшістю з нас ..

Проте, це не означає, що потрібно опустити руки і перестати що-небудь робити. Інтернет і онлайн-маркетинг пропонує нам те, чого не може запропонувати жоден інший бізнес … і до всього цього треба додати нескінченний потік відвідувачів і часу.

Мислення про отримання 5 $ за кожну дію – це щось таке, чим я успішно користуюся в своєму житті, з тих пір, як почав заробляти перші кишенькові гроші. Тут немає нічого особливого чи дивного. Просто це мислення працює.

 

Перш за все, якщо у вас є робота, на якій ви отримуєте фіксовану ставку + смішні преміальні, то ви вже, можна сказати, сильно обмежені. Навіть якщо ви заробляєте 5000 $ в місяць, у вас все одно може бути не більше однієї зарплати за місяць, і це обмежувач …

Тепер давайте уявимо, що ви займаєте дуже високу посаду і маєте серйозний дохід, але все одно продовжуєте працювати на зарплатній основі. Припустимо, ви заробляєте в 10 разів більше. Правда, це може бути лише чиєюсь мрією, насправді. Знову ж таки, ви і тут обмежені в тому, скільки ви можете заробити.

Коли справа доходить до бізнесу в інтернеті, ваші рамки заробітку руйнуються. Тут тільки ви можете обмежувати свій потенціал.

 

Коли запускається інтернет-проект, ми розраховуємо на заробіток 24/7/365.

Спробую пояснити, що я намагаюся сказати.

  • Якщо від чергового сайту можна домогтися доходу в 5 доларів / день … то в рік можна отримати майже 2 тисячі $.
  • Тепер давайте уявимо, що новий проект приносить 15 доларів / день. Значить, в рік ви отримаєте вже 5475 $.

Заробляти по 5-15 $ в день не так вже й складно. А тепер уявіть, якщо заробляти по 50-100$ / в день. Адже це вже вище ніж заробітна плата у 90 відсотків людей в Україні.

Суть в тому, що інтернет працює 24 години на день щодня!

 

Якщо ви можете постійно створювати нові сайти, сторінки в соціальних мережах, запускати рекламні кампанії і так далі, то ви можете постійно розширювати межі вашого потенційного доходу.

Головна проблема в онлайн-заробітку полягає якраз в тому, що люди хочуть сісти і тут же заробити мільйон, проте такого не може бути ніде! Після чого всі ідеї закидаються, руки опускаються! Почніть з малого, і пробуйте з кожним днем збільшувати ваш дохід, і тоді ви точно досягнете успіху!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This