15 речей, які варто втілити в життя

Саморозвиток_23Якщо ви не задоволені своїм життям і усвідомлюєте, що пора щось змінювати, то в цій статті ви знайдете 15 речей, які здатні змінити ваше життя, за умови, що ви будете їм слідувати.

1. Завжди будьте відверті з самим собою.

Повірте, що брехати самому собі просто не має сенсу, це не призведе ні до якого результату. Зрозумійте, що єдиний, на кого ви можете розраховувати – це ви самі. Тому не бійтеся чесно зізнатися собі в своїх перевагах і недоліках, мріях та бажаннях.

2. Будьте самим собою.

Коли ми намагаємося показати себе оточуючим не такими, якими є насправді, то вплутуємося в складну і безглузду гру. Полюбіть себе таким, яким ви є. Поставте себе на місце інших і замисліться, а як для вас краще, спілкуватися з справжньою щирою людиною або актором в масці?

3. Завжди залишайте за своїми мріями право на існування.

Не варто соромитися своїх бажань і планів на життя, а тим більше бути на всі 100% впевненим у своїй невдачі. Адже ви завжди залишитеся в плюсі: або ваша справа закінчиться успіхом, або ви отримаєте безцінний досвід.

4. Проводьте час тільки з приємними для вас людьми.

Ви, звичайно, не зможете повністю не спілкуватися з усіма тими, хто зовсім вас не розуміє, але обмежити час, проведений з ними, цілком реально. Віддавайте перевагу тільки тим, хто у вас вірить і може послужити прикладом.

5. Живіть сьогоденням.

Якщо ви завжди відкладаєте справи на потім, то цей пункт саме для вас. Найкращий, світлий, радісний і дуже вдалий для всього час – це зараз. Уміння жити в моменті – одне з найкращих людських якостей.

6. Давайте людям шанс.

Забудьте про забобони. Адже людина, яка колись нахамила вам в автобусі, може з часом стати для вас хорошим другом. Навчіться прощати оточуючим помилки.

7. Кидайте виклик і раніше собі.

Саме в порівнянні пізнається ваш особистісний прогрес. Змагаються тільки з однією людиною – самим собою. І не соромтеся своїх результатів. Раніше ви не вставали о 7 ранку, а тепер можете зробити це з легкістю? Навіть такою дрібницею можна пишатися!

8. Цінуйте те, що у вас є.

Не полінуйтеся взяти аркуш паперу і написати список речей, за які ви можете бути вдячні Всесвіту. Пишіть все, що тільки приходить на розум: міцні нігті, хороший зір або розуміючі батьки. Повісьте цей список перед очима і кожну хвилину не забувайте впевнюватися у своїй унікальності.

9. Не приховуйте своїх почуттів.

Якщо ви хочете плакати, то плачте, сміятися – смійтеся. Навіть якщо вам хочеться ображатися, дайте собі на це час. Ми люди, а не роботи, не соромтеся здатися дурним. Не потрібно тримати все в собі, звільняйтеся від того, що вас гнітить.

10. Сприймайте невдачу, як урок.

Купивши один раз несмачні цукерки, наступного разу ви не підійдете навіть до прилавка з ними. Це правило працює і на більш глобальних прикладах. Кожна наша помилка приносить досвід, тому сміливо можна братися за нові справи і звершення.

11. Зрозумійте, які справи для вас важливі, а які ні.

Не варто братися відразу за кілька справ і повністю списувати свій щоденник завданнями, від яких можна відмовитися. Навчіться цінувати свої сили і час, робіть тільки те, що дійсно важливо, інші справи залишайте за бортом.

12. Забудьте про ідеальність.

У світі немає нічого, а вже тим більше нікого ідеального. Полюбіть світ з усіма його недоліками. Полюбіть! Коли ми щиро любимо, то всі мінуси стають для нас не важливі, а іноді навіть перетворюються в плюси.

13. Не намагайтеся змінити оточуючих.

Завдання це нелегке і нікому не потрібне. Дуже важко змусити змінюватися себе самого, а у випадку з іншими людьми зусиль потрібно докласти в два рази більше. Вам потрібний цей зайвий головний біль?

14. Приділяйте увагу рідним і близьким.

Це ті люди, які люблять вас. Спілкування з ними завжди дає масу позитивних емоцій. Саме вони – ваша підтримка і опора.

15. Прощайте себе.

Так, не варто докоряти собі за вчасно не підготовлений колись проект або безглузду поведінку в гостях. Час минув, ваші знайомі вже давно забули про це. Ви винесли з цього урок і тепер можете зі спокійною душею взяти і викинути з голови всі ці дурниці.

Дотримуючись цих нескладних порад, ви зможете в корені змінити своє життя. Навчіться бути щасливим за будь-яких обставин.

 

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This