10 порад, які допоможуть вам заробити перший мільйон

мільйон_2Люди з усього світу просять поради, як стати мільйонером. Це люди з самим різним досвідом, різного віку, релігійних переконань і кольору шкіри. Вони бачать в грошах ресурс, який допоможе їм домогтися їх головних цілей.

Однак більшість людей не хочуть заробити мільйон доларів. Вони хочуть витратити мільйон доларів. Вони думають, що гроші самі по собі зроблять їх щасливішими, і не розуміють, що справжню радість і задоволення приносить сам шлях, рух до того, щоб стати мільйонером.

Якщо ви підете цих 10 законів, вони виведуть вас на правильну дорогу

1. Не працюйте заради грошей

Якщо ви працюєте тільки заради грошей, гроші не будуть працювати на вас. Правильніше буде працювати над розвитком своїх навичок. Заробляння грошей – лише побічний продукт розвитку цих навичок. Чим більше ви професійні, тим вище ви можете піднятися по економічним сходам (якщо, звичайно, у вашій професії не надто низька стеля).

Ті, хто працює заради грошей, стають рабами грошей. Ті, хто працює, щоб розвивати свої навички, навчиться і контролювати гроші, тому що поводження з грошима – теж навик. Якщо ви зосередитеся на виробленні своїх навичок, ви зможете оплачувати рахунки. А якщо ви зосереджені лише на те, щоб оплачувати рахунки, у вас не буде часу на освоєння навичок. Навички – першочергова річ.

Я боюся не того, хто відпрацював десять тисяч ударів, а того, хто відпрацював один удар десять тисяч разів.
Брюс Лі

2. Залишайтеся учнем

Освічена людина – це та, яка знає, як розпорядитися тим, що у неї є. Багато людей, які накопичили величезні знання, але нічого не можуть з ними зробити, тому що їм не вистачає освіти саме в цьому розумінні. Кожен день заповнюйте свій блокнот або щоденник тим, що ви дізналися. У мене за тиждень накопичуються десятки сторінок з нотатками.

3. Орієнтуйтеся на 3%

У світі лише 3 відсотки людей, яким дійсно потрібно те, що ви пропонуєте. Якщо ви зосередитеся на цих 3 відсотках, ви зможете стати дійсно багатою людиною. Розпорядок такий: якщо ви звертаєтеся до 100 людей, 70 з них можуть зацікавитися, 30 зададуть питання, 10 захочуть чогось більшого, але лише 3% в стані реально закохатися в вас. Це ваші справжні шанувальники. І ваше завдання – служити їм найкращим чином.

Подумайте про всіх тих людей, які люблять вас таким, яким ви є. Таких людей більше, ніж вам здається. 3% готові слідувати за вами все життя. Вони будуть просувати ваш бренд і розповідати про нього всім, кого знають. І з часом ці 3 відсотки зростуть до неймовірних масштабів.

4. Вбирайте зворотний зв’язок

Не важливо, хто дає цей зворотний зв’язок – ті 3 відсотки (ваші справжні фанати) або інші 97%. Слухайте ці уроки. Найчастіше наростити і посилити ваші результати можна тільки тоді, коли ви аналізуєте весь зворотний зв’язок. Використовуйте його, щоб протестувати і відшліфувати ваш продукт. Це прагнення до досконалості і робить людей мільйонерами.

Більшість людей спокійно ставляться до халтури. Вони відсилають листи, ще не відредагувавши їх як слід, ходять з розв’язаними шнурками і забувають про доброту. Чи не доробляти справи – це найгірший спосіб вести справи. А ось якщо ви почнете реально вбирати відгуки – навіть від своїх ненависників – ви зможете цілком перебудувати свій бренд.

5. Увійдіть в свою зону комфорту

Провал – вкрай некомфортна річ, але дуже багато людей терпляче до цього ставляться. Вони погоджуються жити в будинку, в якому їм насправді не хочеться жити, вони купують машини, які їм не подобається водити, вони погоджуються на зарплату, яка їх насправді не влаштовує. Краще прагнути до успіху: це легко, приємно і надзвичайно комфортно.

Киньте працювати заради грошей, почніть розвивати свої навички і робіть те, що ви любите – навіть якщо вам ніхто за це не платить. Досить скоро ви знайдете спосіб заробляти цим. І тільки так можна отримувати задоволення від життя.

6. Будьте всюди

У новому тисячолітті у нас з’явився інтернет. А точніше, соціальні мережі, які дозволяють нам бути всюди, в тому числі в кишенях інших людей (смартфони). Але ви повинні навчитися залучати прихильників на всіх цих платформах, правильно керуючи своїм контентом. Почати можна з чогось більш загального і масового, але потім потрібно шукати і визначати свою нішу і бути якомога конкретнішим.

Проводячи дві години на день в соціальних мережах, середня людина може привернути увагу тисяч людей за кілька тижнів. Якщо ви хочете стати мільйонером, ви повинні знайти спосіб привернути увагу мільйонів людей. Сьогодні соціальні мережі – найшвидший спосіб донести до них ваш меседж.

7. Не відкладайте успіх

Ми весь час чуємо, як люди кажуть: почекаю, поки не заплачу податки. Почекаю, поки діти не закінчать школу. Почекаю, поки мене не підвищать на посаді. Є ціла маса таких виправдань – і все це лише тому, що люди не можуть подолати свій страх перед успіхом. Вони дозволяють відволікти себе і зруйнувати свої плани.

А успіх не терпить, коли від нього відволікаються. За успіх треба вхопитися вже сьогодні. Не чекати наступного тижня, наступного місяця, наступного року. Успіх не може чекати. Мільйонер знає, чого хоче, і зробить все, щоб цього досягти, незважаючи на обставини. Усувайте перепони і виправдання і робіть те, що слід, щоб подолати свої глибинні страхи.

8. Скорегуйте свої наміри

Мільйонерами стають лише люди, у яких правильні наміри. Націлитися на заробляння грошей заради заробляння грошей означає поховати свій успіх. Така установка часто засліплює людей і не дає їм побачити інші можливості. Якщо ви орієнтовані на щось неправильне, це завадить вам досягти бажаного успіху.

А інші люди звертають увагу на ваші наміри. Вони хочуть знати, до чого ви прагнете і чого ви хочете від них. Цей природний механізм захищає їх від неприємностей, допомагає їм бути в безпеці. Коли ви налагоджуєте контакти з людьми, діліться своїми намірами і будуйте стосунки за принципом взаємності. Коли ви ділитеся своїми цілями, це пояснює те, що ви хочете сказати, і завдяки цьому люди можуть протягнути вам руку допомоги.

9. Тренуйте оригінальність

Багатьох людей лякає конкуренція. Вони знають, що в їх області повно експертів, і тому самі не особливо стараються. Але якщо уважно подивитися на ці ринки, де така купа експертів, то ви побачите, що більшість з них – лише дублікати, які часто тільки копіюють лідера галузі.

Пам’ятайте, що немає людей, в точності таких же, як ви. Ніхто не в змозі робити все те, що можете ви. Так що не порівнюйте себе з іншими.

10. Полегшуйте життя людям

Щоб стати мільйонером, потрібно робити так, щоб життя інших людей було якомога легше. Не ускладнюйте те, що ви хочете до них донести – викладайте все так, щоб людям легко було це зрозуміти. Найчастіше, якщо людина чогось не розуміє, вона просто не буде мати з вами справи.

Якщо ви будете систематично застосовувати ці правила, ви досягнете результатів. Але для цього потрібно вірити в себе – і йти на необхідний ризик. Адаптовано і перекладено з джерела.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This