Імідж на мільйон: 7 дієвих кроків

імідж_2А ви знайшли вже свій істинний стиль в одязі?

«Свій одяг» це той, який відповідає нам за стилем, внутрішнім відчуттям і своєю енергетикою. В одязі, який нам підходить, ми відчуваємо себе комфортно і виглядаємо особливо привабливими. Він підкреслює наші природні достоїнства, допомагає зберігати індивідуальність і дозволяє бути собою.

Більшість людей інтуїтивно відчуває свій стиль, «свій» одяг. Однак ми також схильні обманювати себе, переодягати себе в «чужі» образи, якщо невпевнені в своєму.

Як же визначити свій істинний стиль і перетворити одяг в помічника?

Давайте розберемося:

Що таке імідж? Це емоційна реакція інших людей на ваш зовнішній вигляд. Це ті емоції, які викликаєте ви самі і ваш одяг, ті почуття, які ви пробуджуєте в інших людях.

Що таке стиль? Це те, як ви позиціюєте свій внутрішній світ. Саме свої почуття і емоції ви усвідомлено, а частіше несвідомо, показуєте іншим людям за допомогою одягу. Буває так, що ваші очікування і реакція оточуючих не збігаються. У таких випадках ваш імідж неефективний і працює проти вас!

Як зробити так, щоб ваш імідж працював на вас: 7 дієвих кроків!

Крок №1. Вирішіть, ким ви хочете бути.

Визначтеся, чого ви найбільше хочете досягти сьогодні в своєму житті. Одягатися треба з перспективою на майбутнє, а не з оглядкою в минуле!

Запишіть все на папері. Потім зберіть картинку ідеального іміджу, який підходить для досягнення вашої головної мети. Такі картинки повинні вам подобатися, ви повинні хотіти стати саме такою людиною.

Крок №2. Позбавтеся від непотрібних речей.

Розберіть, нарешті, свою шафу! Нехай залишиться зовсім мало речей, але вони будуть найкращі. Запам’ятайте, те, що ви давно не носите, навряд чи вам ще стане в нагоді.

Крок №3. Визначте свої кольори.

Дізнайтеся, які саме кольори вам до лиця. Вашу колірну гамму найкраще визначить фахівець. Але ви також можете спробувати розібратися самостійно. Виберіть холодну або теплу гаму і дотримуйтеся цих колірних напрямків. Навчіться користуватися своїм колірним вибором, як шпаргалкою для шопінгу.

Крок №4. Виберіть свій стиль.

Розберіться в стилістичних напрямках. Подивіться, що вам сьогодні найбільше необхідно для досягнення цілей і почніть дотримуватися одного стилю.

Наприклад: 

якщо ваша основна мета – кар’єра і успіх, задумайтеся про діловий стиль;

якщо для вас важливо знайти свою любов, зверніть увагу на романтичні образи;

якщо ви активна людина і багато часу проводите в русі, вам підійдуть всі напрямки спортивного стилю;

якщо ви вважаєте себе яскравою особистістю, вам підійде екстравагантний, авангардний, неординарний стиль або його елементи.

Пам’ятайте про головне, стиль – це одяг для вашого характеру. І краще буде, якщо ви зробите акцент на одній цікавій рисі свого характеру, а не на всіх одночасно.

Крок №5. Визначте свій тип фігури.

Обов’язково зверніть увагу на свою фігуру. Вивчіть типи фігур і визначте свій для підбору кращих комплектів одягу. Якщо є сумніви підходить чи ні вам який-небудь фасон одягу, озбройтеся фотоапаратом і все стане ясно (особливо якщо сфотографувати всі свої наряди зі спини в повний зріст).
Найголовніше – знайти найкращий стиле-створюючий елемент гардероба. Цей елемент може лягти в основу всього вашого гардеробу. Наприклад, це можуть бути штани, тоді краще одягатися у відповідному стилі.

Крок №6. додайте аксесуарів.

Обов’язково подумайте про аксесуари. Це незамінний елемент вашого іміджу, так як найчастіше запам’ятовуються саме аксесуари.

Як для жінок, так і для чоловіків прикраси повинні підкреслювати стиль і статус. Одягайте дороге, красиве взуття; цікаву і вишукану сумку. Максимум фантазії, сміливих поєднань і рішень.

В аксесуарах можна дозволити собі бути максималістом, адже вони займають небагато місця в твоєму образі, але саме вони роблять імідж і образ особливим! Нема аксесуарів – нема іміджу!

Крок №7. Зробіть відповідну зачіску.

Не забувайте, зачіска також повинна відповідати обраному вами стилю. А для жінок, ще відповідний макіяж.

І ще …

Поставте завершальний штрих приємним ароматом парфумів.

Повірте, коли ви продумаєте свій імідж, направите його на досягнення своєї мети, тоді ви станете впевненішими в собі. Ви повірите в свої сили – і люди повірять в вас! Інакше ваш імідж не має сенсу. Чим безглуздіше ви одягнені, тим менше шансів у вас на успіх.

Напишіть в коментарях про те, як ви створили свій імідж.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This