9 звичок: Успіх гарантовано

Саморозвиток_1Дуже великий вплив на ваше життя мають ваші ж звички. Як це не дивно, звички можуть привести вас або до нещасного і безцільного життя, або навпаки, до успіху. Напевно, багато хто виберуть другий з двох, але багато хто не хоче міняти свої звички і звичний спосіб життя. Успішні люди завжди звертають увагу на свої звички і часом для того, щоб домогтися успіху вони позбавлялися від негативних і прищеплювали позитивні.

Підготовка

Якщо ви все ж налаштувалися на успіх і вирішили, що готові діяти, для того щоб змінити себе і своє життя, потрібно усвідомити, що шлях цей буде нелегким і дуже тривалим. На впровадження однієї звички середньостатистичній людині в середньому потрібно близько 2-х місяців.

Перелік

Для початку вам потрібно написати список звичок, від яких хотіли б позбутися (наприклад, звичка запізнюватися, відкладати справи, куріння тощо). Ви повинні знати про те, що забирає у вас енергію, сили і час. Поки нічого робити не потрібно. Ці звички потрібно перетворити в позитивні, тобто виходити з дому на 20 хвилин раніше, відразу робити справи, ставити назад все на свої місця, не залишати брудний посуд на ніч і так далі.

9 звичок, які, безсумнівно, приведуть вас до успіху:

1. Ранній підйом. Як правило, успішні люди прокидаються дуже рано, багато близько п’ятої ранку. Це спокійний час, коли на вулицях немає суєти, тільки тиша і спокій, коли можна воєдино з’єднатися з природою і отримати заряд енергії на весь день. Спробуйте і ви, і можливо ви розширите межі своєї свідомості.

2. Читання книг. Раніше читання було розповсюдженим явищем, але зараз це вийшло з моди, натомість прийшов інтернет, різні гаджети і соціальні мережі. Зараз складно знайти людину, яка регулярно і захоплено читає. Читання книг не тільки посприяє саморозвитку і освіті, а й допоможе відволіктися і відпочити мозку, зробити перепочинок і отримати задоволення. У читання немає мінусів, тільки одні плюси.

3. Уміння спрощувати. У більшості людей є звичка все ускладнювати, але це приносить тільки стреси, занепокоєння і додаткові проблеми. Спростити – значить відкинути все зайве. Через те, що ваша голова забита проблемами, які ще не настали, а ви вже намагаєтеся вирішувати їх. Це перешкоджає думати про дійсно важливе. Тому успішні люди домагаються своїх цілей. Вони не звертають увагу на тимчасові труднощі, і вирішують проблеми по мірі надходження.

4. Хаос. Якщо ви відчуваєте, що втомилися не тільки фізично, а й морально, це вже говорить про те, що ви живете в середовищі постійного хаосу, стресу, суєти. Неможливо жити завжди в режимі онлайн, потрібно віддихатися, перепочити, набратися нових сил і рухатися далі. Сповільніть час навколо себе, дозвольте собі залишитися наодинці самим з собою, поміркувати, віддалитися від суєти.

5. Фізичне навантаження. Пам’ятайте, як вас в дитинстві змушували робити ранкову зарядку? І не тому що вас хотіли чимось зайняти, це давня мудрість і медичний факт. Отримуючи фізичне навантаження, в мозок потрапляє кисень, отже працездатність мозку в рази збільшується. До того ж, завдяки регулярним вправам, ваше тіло і здоров’я завжди буде в повному порядку, а це дуже важливо для досягнення успіху.

6. Відпочинок. Вчіться відпочивати без почуття провини. У вас повинні бути вихідні дні, які ви маєте право присвятити собі і близьким людям. Пам’ятайте, нічого страшного за вихідні не станеться, настануть будні дні і ви з новими силами приступите до роботи. Життя не для того, щоб працювати без відпочинку, а для того, щоб ним насолоджуватися.

7. Оточення. Уважно подивіться навколо себе. Чи є люди з вашого оточення, які ніби висмоктують вашу життєву енергію або ті, з якими ви спілкуєтеся без особливого задоволення? Головна відмінність успішних людей – вони самі вибирають своє оточення. Це оточення приносить їм комфорт, радість і задоволення. Подумайте над цим.

8. Журнал подяк. Заведіть блокнот і щодня, краще якщо 2 рази в день (вранці і ввечері), записуйте все за що ви вдячні. Це може бути дах над головою, придбаний автомобіль, люди, які поруч. Загалом все те, за що ви хочете подякувати Богові.

9. Не здаватися. Ніколи не здавайтеся і у вас обов’язково все вийде. Не вийшло раз, спробуйте ще, і пробуйте до тих пір поки не отримаєте потрібного результату.

Пам’ятайте, що цей шлях нелегкий, вам потрібно набратися терпіння. Повірте, це того варто. Не озирайтеся назад, йдіть тільки вперед і успіх буде неминучий! Тільки ви можете змінити свою долю, себе, але почніть з звичок, а далі все піде як вам треба, ось побачите.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This