Послуги

Success_2Reach Your Goal

З дитинства мені батьки говорили уявляти важливі події, наприклад: змагання з дзюдо, успішно здачу контрольних робіт у школі, екзамени. Так з самого дитинства я вчився візуалізувати те до чого прагнув. Трохи пізніше я дуже зацікавився психологією спілкування і саморозвитком. З кожною прочитаною книгою я вдосконалював свій шлях досягнення мрій.

Як рекомендували книги, записував їх на листочках, інколи візуально зображував і це працювало. Кількість моїх цілей росла, вони ставали все більш серйозними і довготривалими. Листочки, нажаль губилися, записи було важко коригувати, картинки “лінь” малювати.  Тому ефективність такої методики різко впала. Трохи пізніше, коли я переїхав жити до Франції, довелося залишити всі свої старі записи і блокноти, бо дозволений багаж досить обмежений. А як ви знаєте, переглядання уже досягнутих цілей має сильну мотивуючу дію.

Від тоді я вирішив не зв’язуватися з папірцями, а використовувати спеціальні комп’ютерні програмки. Досвід роботи з програмками мені не сподобався, бо досить часто функцій було забагато або недостатньо + дизайн, реклама. В результаті неефективні у моєму випадку. Особливо після прочитання книги Д. Кенфілда “Правила”, софт виявився не гнучким до адаптації під відповідні правила.

Сьогодні я вам пропоную програму, яка виправляє всі ці недоліки, враховуючи кращі методики і рекомендації з досягнення цілей. Скачайте ReachYourGoal сьогодні і отримайте мій довгорічний досвід та кілограми прочитаних книг. Я нею вже користуюся 3 роки, продовжую вдосконалювати можливості, інтерфейс, додаю мотивацію і гнучкість, щоб кожен зміг її ефективно використовувати.

– Ви отримаєте мою особисту підтримку у формулюванні цілей.
– Ваші рекомендації будуть враховані у подальших версіях.
– Я вам гарантую 100% покращення життя або поверну гроші назад.

Досягайте ваші цілі і діліться ними у нашій групі!

Share This