Як заробити перший мільйон доларів?

Woman_2Дизайн для сторінок в MySpace

Почалося все з того, що Ешлі Куолс робила шаблони для сторінок своїх друзів на популярній соціальній мережі MySpace. Поступово дівчина стала робити все більше і більше шаблонів. За кожен виконаний дизайн Коулс отримувала невелику винагороду. Крім того, вона викладала шаблон у вільний доступ на своєму сайті (вкладення в сайт склали 8 доларів).

Поступово її інтернет-ресурс почав набирати популярність. Кількість шаблонів збільшувалася щотижня. Настав момент, коли їх сума перевалила за 3000 (велика частина була зроблена самою Ешлі). Саме тоді до дівчини звернулося рекламне агентство, що побажала розмістити на її сайті свій банер. Коулс отримала перший чек на суму 2700 доларів. Потім другий, третій. Досить швидко сума на чеку почала зростати. 5000, 6000 … сьогодні майже 100 тисяч доларів на місяць. Саме стільки заробляє Ешлі Коулс на рекламі. Їй всього 17 років.

Поштова адреса

Американець Байрон Різ оформив на себе поштову адресу на Північному полюсі (штат Аляска) і отримав можливість відправляти листи від імені Санта Клауса. Уявіть, скільки дітей зраділо листу від Санти. Для того щоб отримати лист від Санти, батькам потрібно було зв’язатися з Байроном і написати, що саме має бути в листі дитині. Дана послуга коштує 10 доларів, думаю, не варто намагатися вважати, скільки заробив псевдо-Санта, у нього вже все добре!

Сайт знайомств

Американці Пол Грейвс (Paul Graves) і БрендонКочлін (Brandon Koechlin) організували сайт побачень для ВІЛ-інфікованих. По-перше, вони займаються дійсно доброю справою і допомагають людям у скрутному становищі, по-друге, це стало серйозним джерелом доходу. Адреса сайту: PositivesDating.Com

Агенство боротьби з надокучливих дзвінків

Джеффрі Голдблатт спромігся заробити $ 2,5 млн. на образливих словах. Настраждавшись від настирливих дзвінків колишніх подружок, Джефрі вирішив створити агентство, яке змогло б позбавити його від мук, причому без будь-яких церемоній. Якщо ваш мобільний розривається від дзвінків надокучливого залицяльника, зверніться в компанію Rejection Hotline – тут швидко і дохідливо пояснять навіть самим нетямущим, що потрібно робити і куди йти.

Сумка для пелюшок

Крісті Рейн (Christie Rein) втомилася носити з собою пелюшки в окремій переносній сумці. 34-річна мати постійно страждала через те, що їй доводилося набивати пелюшками для свого маленького сина сумку, щоб вони не пом’ялися в її дамській сумочці. Рейн хотіла отримати щось компактне, красиве і стильне, тому в листопаді 2004 року вони разом зі своїм чоловіком сіли і вирішили створити спеціальну сумку для пелюшок, яка б була достатньо містка для того, щоб в неї вліз весь набір мандрівника і 2-4 пелюшки. З обсягом продажів за 2005 рік у розмірі понад 180 тисяч доларів, компанія Крісті Diapees & Wipees розробляє сумки 22 різних стилів, які можна придбати онлайн в 120 бутиках по всьому світу за $ 14.99.

Чортове колесо для автомобілів

Голландець Джон Кормелінг реалізував свою давню мрію, і спроектував абсолютно новий вид атракціону – чортове колесо для автомобілів. Атракціон майже нічим не відрізняється від звичайного за одним лише винятком – розраховано лише 4 посадочних місця для автомобілей. Що стосується роботи самого колеса, то воно триває рівно 15 хвилин, протягом яких машини піднімаються на 30 метрів над землею. Дана ідея розрахована на молоді пари, яким буде комфортніше усамітнюватися в своїй машині на висоті в 30 метрів, ніж у звичайному «візку» чортового колеса. Джон Кормелінг відкрив свою золоту жилу …

Відправка повідомлень в космос

Двоє підприємливих молодих людей з США вирішили надавати нову послугу – відправку повідомлень в космос. Для цього вони сконструйовали спеціальний передавач, що дозволяє відправляти в космос радіомагнітні випромінювання (разом з повідомленням замовника).
Замовлення хлопці брали по телефону. Клієнт дзвонив по спеціально виділеному під цю послугу номеру. Замовник  залишав своє повідомлення, яке і відправлялося на простори Галактики буквально через кілька хвилин. Гроші знімалися автоматично. Ідея принесла творцям понад 1 мільйон доларів. Це при тому, що вартість одного повідомлення становить менше долара.

Бюро розставань

Цю ідею вже не можна назвати божевільної, так як її швидке поширення по всьому світу призвело до того, що багатьма людьми вона вже вважається нормою і не викликає ні в кого здивування. Так, мова йде про бюро розставань. Перший такий заклад було відкрито німцем Берндом дресслери. Суть бюро полягає в тому, що всього за 50 євро психолог компанії повідомить вашій колишній другій половинці про те, що ви більше не хочете мати з нею / ним жодних стосунків. Крім того, за 150 євро професійний психолог може підготувати вас до цього кроку. Подібні бюро вже відкриті по всьому світу.

Футболки з логотипами

Реклама двигун торгівлі. Джейсон Седлер це знає, як ніхто інший. Сьогодні він одержує не менше $ 250 тис. На рік тільки за те, що носить футболки з логотипами різних компаній, а також публікує фото і відео в соціальних мережах. Винахідливий американець поступово розширює свій бізнес. У нього вже з’явилися послідовники і помічники.

Капсули зі сміттям

Водій сміттєвоза Крістофер Гудвін створив спеціальний автомат, який видає покупцями невеликі пластикові капсули зі сміттям, який Крістофер збирає особисто в своєму рідному місті!
Даний автомат був названий Гудвином «Трешбол». Будь-яка людина може кинути в нього 25 центів і отримати свою кульку зі сміттям. Причому не просто тюбик. Сміття в ньому буде акуратно упакований, а зміст буде мати якийсь певний сенс. По крайній мірі, так про це говорить автор ідеї. Звичайно, в тюбиках присутнє не всяке сміття. В основному це уривки квитанцій, газет, гудзики, недопалки і так далі. Маячня? Та яка різниця! Головне, що це можна продати.

7-зірковий готель для собак і котів

Ейден О’Мара заснував перший в світі 7-зірковий готель для собак і котів у Дубаї в 2004 році. Їдучи у відпустку або відрядження, часто господарі залишають своїх улюбленців на самоті. Ейден О`Мара вирішив цю проблему. Комфорту домашніх вихованців можна тільки позаздрити – в готелі навіть працюють спеціальні психологи, а вартість одного номера на добу становить $ 30-40.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This