Як стати мільйонером за 7 днів

Idea_2Імпорт трюфелів

Три роки тому, у віці 15 років, Ян Пуркаястха почав імпортувати трюфелі і продавати їх за ціною до $ 12 000 за кг в ресторани і магазини натуральних продуктів. Пуркаястха виріс в Х’юстоні, де в дитинстві збирав гриби в лісі, поруч з будинком батьків. Імпорт трюфелів – складна робота, її контролюють чотири різних федеральних відомства, і, крім того, потрібно весь час намагатися обігнати час: трюфелі мають термін зберігання всього сім днів. Пуркаястха відкриває перший в США розплідник трюфелів в Арканзасі, а його компанія з продажу наблизилася до $ 1 млн.

Автомобільний сайт

Влітку 2008 року, закінчивши школу, Джейсон Брайан почав працювати в департаменті маркетингу фірми, яка торгує автомобілями у Флориді. Він знав, що майбутнє маркетингу – в інтернеті. «Я виявив, що за половину вартості можу подвоїти результат, купуючи рекламу онлайн і оптимізуючи пошукову видачу», згадує він.

Три роки по тому, коли йому було 21, Брайан витратив «менше $ 10 000» зі своїх заощаджень на створення сайту, який допомагав би споживачам шукати машини. Autocricket.com став заробляти гроші, продаючи інформацію про клієнтів торговцям і виробникам машин. Через шість місяців після запуску сайт привернув увагу інвесторів, що вклали в справу $ 250 000. Виручка в 2009 році склала $ 1,2 млн, в 2010-му – вже $ 6 млн.

Листівки та плюшеві іграшки

Кемерон Джонсон сколотив свій перший $ 1 млн, відкривши кілька комерційних підприємств. Свій перший бізнес, Cheers and Tears, він запустив у віці 9 років. За допомогою Photoshop, сидячи у себе вдома в Вірджинії, Джонсон почав робити запрошувальні листівки для вечірки своїх батьків і незабаром став отримувати замовлення від їх друзів і колег. Через кілька років Джонсон став на зароблені з листівок гроші купувати за оптовими цінами плюшеві іграшки. Перепродуючи їх на eBay і на своєму сайті Cheers and Tears він заробив більше $ 50 000.

У 13 років Кемерон придумав My EZ Mail – сервіс, що пересилає електронні листи на певну адресу, не розкриваючи особистої інформації одержувача. Він найняв програміста, щоб втілити ідею в життя, і через два роки My EZ Mail заробляла близько $ 3000 в місяць на рекламі.

У 1997 році Джонсон об’єднався з двома іншими підлітками-підприємцями, щоб створити рекламну компанію. Вони продавали рекламні оголошення у верхній частині вікна браузера користувача. Люди, завантажували програму, отримували 20 центів на годину за незручність, що доставляється рекламою. Джонсон став співпрацювати з DoubleClick, L90 і Advertising.com, які забирали 30% доходу. «Мені було 15 років, і я кожен місяць отримував чеки на $ 300 000 і $ 400 000», розповідав Джонсон Forbes в 2008 році.

Ще одне дітище Кемерона Джонсона, CertificateSwap.com, дозволяло людям продавати непотрібні їм подарункові сертифікати онлайн. Продаж подарункових сертифікатів на eBay була вже звичайною справою, але аукціон забирав «до 13% від вартості карти, – розповідав Джонсон. – А ми брали лише 7,5% ». У 2004 році Джонсон (йому було 19) продав CertificateSwap.com за шестизначну цифру.

Соціальна мережа для фокус-груп

У 1999 році, у віці 14 років, англієць Адам Хілдрет запустив нову соціальну мережу. Компанії на зразок Coca-Cola використовували учасників мережі в фокус-групах, розробляючи маркетингові стратегії, спрямовані на молодь. Хілдрет служив керуючим директором агентства Dubit Limited чотири роки.

Коли Хілдрет було 19 років, BBC назвала його одним з 20 найбагатших підлітків Великої Британії з приблизними станом в £ 2 млн, тобто приблизно $ 3,7 млн.

Сайт про комп’ютери

У 1996 році Майкл Фурдик, якому тоді було 16 років, запустив MyDesktop.com, сайт про комп’ютери, в підвалі батьківського будинку в передмісті Торонто. На його сайті було повно порад, які Фурдик вишукував в чатах у мережі. Там же він познайомився зі своїм однолітком Майклом Хейменом з Австралії. Незабаром Хейм переїхав в Торонто, щоб допомагати будувати бізнес. Затягнувши пояси, товариші знайшли (за бартером) сервери і офіс. Незабаром MyDesktop.com вже приносила $ 60 000 на місяць рекламного доходу від замовників на зразок Microsoft.

У 1999 році Фурдик, Хейман і третій партнер продали сайт компанії Internet.com «більше ніж за $ 1 млн».

Прес для рослинного масла

Двадцятирічний Даніель Гомес Іньігес – власник компанії Solben, що розробляє і виробляє преси для вичавлювання олії з рослин, щоб робити дизельне паливо. Розробку продукту Іньігес почав ще в школі. Перший продаж приніс $ 150. 000: половину відразу, щоб побудувати прес, половину після доставки.

Мексиканська компанія Monterrey вклала в бізнес Іньігеса «трохи більше $ 1 млн» за перший рік його існування. Сьогодні в компанії постійно працює 15 співробітників. Іньігес вступив до коледжу.

Фотоальбом онлайн

У 2005 році 15-річна Кетрін Кук та її 17-річний брат Дейв, перегортали сторінки свого шкільного річного альбому, і у них народилася ідея створити його безкоштовну інтерактивну версію в Інтернеті. Незабаром Кукі об’єднали свою соціальну мережу з Zenhex.com, що живуть за рахунок реклами сайту, на якому користувачі публікували саморобні тести, подвоївши кількість відвідувань свого сайту. До 2006 року MyYearbook.com залучив $ 4,1 млн від фондів U.S. Venture Partners і First Round Capital. Бізнес привернув рекламодавців начебто Neutrogena, Disney і ABC, кількість учасників досягло 3 млн по всьому світу, а річні продажі вимірюються семизначними цифрами, розповідали Forbes брат і сестра Кук в 2008 році.

Продаж футболок

Реймонд Лі в старшій школі проходив практику в Китайській компанії, що займається веб-конференціями. Зустрічі з китайськими виробниками використав у себе вдома, в Каліфорнії: Лі став замовляти футболки для своєї тенісної команди прямо з Китаю. Продаж зростав, і на зібрані $ 2200 Лі відкрив онлайн компанію з продажу футболок Ooshirts.com. Назва він пояснює тим, що «і у Yahoo і у Google два О». У 19 років Лі кинув навчання в Університеті Каліфорнії, щоб працювати в своїй компанії. Зараз у нього три співробітника, і він не взяв ні цента зовнішніх інвестицій. За словами Лі, продажу в 2010 році були між $ 600 000 і $ 900 000. У цьому році, коли Лі виповниться 20, прогнозовані продажі досягають $ 2 млн.

Тексти пісень

У 2002 році, коли Мілану Тешовічу було 16, він запустив музичний сайт, де просто для розваги збирав тексти своїх улюблених пісень. Через два роки він вирішив перетворити це в бізнес. Сьогодні база даних Metrolyrics.com включає 2 млн пісень, а компанія з 20 співробітників заробляє на продажі реклами. Виручка досягла $ 1 млн в 2007 році, коли Тешовічу був 21 рік. Тешовіч поєднує роботу із заняттями в Університеті Саймона Фрейзера в Британській Колумбії в Канаді, де отримує ступінь магістра бізнесу. «Я отримую освіту не заради кар’єри, – говорить він, – воно сприяє особистісному зростанню».

Продаж окулярів онлайн

Коли 21-річний студент університету Джеймі Мюррей Уеллс спробував в 2004 році купити пару окулярів за рецептом, в його голові народився новий бізнес. Приголомшений ціною на окуляри в $ 300, Уеллс вирішив кинути школу і пустити свій студентський кредит ($ 2000) на те, що потім перетворилося в Glasses Direct, що базується в Лондоні онлайн-рітейлера. За перший рік існування дохід компанії перевищив $ 2 млн. До 2010 року виручка компанії досягла $ 5 млн, число співробітників – 70 чоловік, а залучені інвестиції – $ 34 млн.

Джерело

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This