10 Ідей На 1 000 000

Idea_1Майданчики з батутами.

Але Рик створив спеціальні майданчики з еластичними батутами, де людина може літати. Хоч це і здавалося на перший погляд божевільною ідеєю, але, тим не менш, зараз вона своєму творцеві приносить мільйони.

Школа водіння спортивних авто.

Здавалося б ну, що тут незвичайного? А ця ідея принесла творцю майже 2 мільйони доларів.

Магазин одного автомобіля.

Один винахідливий американець вирішив відкрити магазин з продажу запчастин. Нюанс в тому, що запчастини і комплектуючі у нього були тільки для однієї марки машини і для конкретної моделі. Чи не прибутково? За рік цей магазинчик приніс своєму господареві 2 мільйони доларів.

Наука і мистецтво.

Декілька друзів вирішили зайнятися наукою і мистецтвом одночасно. Вони робили портрети з ДНК! За кожною амінокислотою був закріплений свій колір і своє місце на картині. Цей захід приніс приятелям майже 1,5 мільйона американських доларів.

Додаткова шкарпетка.

Кожен чоловік стикався в своєму житті з проблемою складання шкарпеток. Тобто, берешся їх перераховувати, а їх виявляється непарна кількість та й по кольору не збігаються! Але заповзятливий Семюель Ліхті цю проблему поклав в основу своєї бізнес-ідеї: він відкрив компанію з продажу шкарпеток в кількості 9 штук. Цей захід приніс йому 5 мільйонів доларів.

Бирка на одяг.

Батьки часто своїм дітям в садку пришивають бирки на одяг, щоб ті не переплутали її з чужої. Але Джулія Коул пішла далі – вона вирішила надавати таку послугу не тільки дітям, а й дорослим. Її фірма продає спеціальні стікери-бирки. Вклавши всього 10 тисяч доларів, вона отримала 4 мільйони доларів.

Охорона полів для гольфу від гусей.

Дейв Маркс зайнявся цим ще в 1987 році і продовжує займатися донині. І завдяки своїй унікальності, його бізнес процвітає.

Оригінальні пазли.

Стів Річардсон придумав оригінальні пазли – він вирізає їх з дерева, попередньо замовивши художнику малюнок на них. Ціна такого пазла може доходити до 5 тисяч доларів! До речі, такий подарунок собі замовила навіть королева Єлизавета.

Пошиття одягу для тварин.

Соліст групи «Чай вдвоем» Денис Клявер відкрив ательє з пошиття одягу для тварин. Точніше для декоративних собачок.

Готель для розведених жінок.

Готель, який здає номери тільки розведеним жінкам. Вони надають не тільки допомогу з житлом, а й пропонують відзначити початок нового життя пляшкою шампанського і сеансом в СПА салоні.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This