Стів Джобс

Steve JobsВиконавчий директор і один із засновників компанії Apple Computer, Inc., Колишній виконавчий директор і член ради директорів анімаційної студії Pixar.

Ось вибірка декількох найбільш цікавих його висловів, які вам допоможуть домогтися успіху в житті:

1. Стів Джобс говорить: «Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого.»

Новим ідеям немає меж. Все залежить лише від вашої фантазії. Настав час почати думати по-новому. Якщо ви пов’язані зі зростаючою індустрією, подумайте над шляхами, що дають більший результат, більш приємних клієнтів, більш просту роботу з ними. Якщо ж ви пов’язані з згасаючої індустрією – швидко кидайте і міняйте її до того, як втратите роботу. І пам’ятайте, що зволікання тут недоречно. Почніть вводити нововведення зараз!

2. Стів Джобс говорить: «Будь еталоном якості. Деякі люди не були в оточенні, де новаторство було головним козирем. »

Це не швидкий шлях до переваги. Ви обов’язково повинні зробити перевагу своїм пріоритетом. Використовуйте свої таланти, можливості та вміння найкращим доступним способом і перестрибніть конкурентів, додавши чогось особливого, того, що у них відсутня. Живіть за вищими стандартами, звертайте увагу на деталі, які можуть змінити ситуацію на краще. Мати перевагу нескладно – просто зважитеся прямо зараз запропонувати вашу новаторську ідею – надалі ви будете вражені тим, як ця заслуга буде вам допомагати по життю.

3. Стів Джобс говорить: «Є тільки один спосіб виконати велику роботу – полюбити її. Якщо ви до цього не прийшли, почекайте. Не кидайтеся за справу. Як і з усім іншим, підказати цікаву справу вам допоможе власне серце. »

Я б цю фразу скоротив до чотирьох слів: «Роби те, що любиш.» Шукайте заняття, яке дасть вам відчуття сенсу, цілеспрямованості та задоволення в житті. Наявність мети і прагнення до її реалізації підносить життя сенс, мета і задоволення. Це сприяє не тільки поліпшенню здоров’я і довголіття, але також дає вам крапельку оптимізму у важкий час. Ви з задоволенням встаєте в понеділок вранці з ліжка і чекаєте початку нового робочого тижня? Якщо ви відповіли «ні», то пошукайте нове заняття.

4. Стів Джобс каже: «Ви знаєте, що ми їмо їжу, яку вирощують інші люди. Ми носимо одяг, який зшили інші люди. Ми говоримо на мовах, які були придумані іншими людьми. Ми використовуємо математику, але її теж розвивали інші люди … Я думаю, ми всі постійно це говоримо. Це прекрасний привід створити що-небудь таке, що могло б стати корисним людству. »

Спробуйте зробити зміни у світі і внести корисний внесок. Ви знайдете в цьому більший сенс життя, а ще це хороший засіб від нудьги. Завжди можна щось зробити. І говорите іншим про те, що ви зробили. Однак не треба нав’язувати це, бути самовдоволеним, або фанатіти від цього – це лише відлякає людей. Але в теж самий час не варто соромитися у відповідний момент повідомити іншим про те, що ви зробили.

Stive5. Стів Джобс говорить: «Ця фраза з Буддизму: Думка новачка. Чудово мати думку новачка »

Це вид думки, який дозволяє побачити речі такими, якими вони є, який постійно і в одну мить може усвідомити вихідну сутність всього. Думка новачка – практика Дзен в дії. Це думка, яке є безневинним в упередженому думці і очікуваному результаті, оцінці і упередженні. Думайте про думку новачка як про думку маленької дитини, яка дивиться на життя з цікавістю, подивом та подивом.

6. Стів Джобс говорить: «Ми думаємо, що в основному ми дивимося телевізор для того, щоб мозок відпочив і ми працюємо за комп’ютером, коли хочемо включити звивини.»

Безліч наукових досліджень протягом десятиліть наочно підтверджували, що телебачення робить згубний вплив на психіку і звичаї. І більшість дивляться телевізор знають про те, що їх шкідлива звичка їх отупляє і вбиває багато часу, але вони все-одно продовжують витрачати величезну частину часу на перегляд скриньки. Вимкніть свій телевізор і ви збережете декілька ^ 10 (це вже прикол перекладача :)) клітин вашого мозку. Проте будьте обережні – отупіти можна і за комп’ютером. Спробуйте поговорити на серйозні теми з ким-небудь, хто грає в стрілялки по 8 годин на день. Ну або в гонки … або рольові ігри – загалом неважливо.

7. Стів Джобс говорить: «Я єдина людина, яка знає, що таке втратити чверть мільярда доларів за рік. Це дуже добре формує особистість. »

Чи не ототожнюйте словосполучення «робити помилки» і «бути помилкою». Немає такого поняття, як успішна людина, яка жодного разу не оступився і / або не допустив помилки – є тільки успішні люди, які допустили помилки, але потім змінили свої життя і свої плани, грунтуючись на цих самих, допущені раніше помилки (не допускаючи їх надалі). Вони вважають помилки як попередження, а не як ознаки своєї безнадії. Не допустити помилок, значить прожити неповноцінну життя.

8. Стів Джобс говорить: «Я б обміняв усі свої технології на зустріч з Сократом.»

За минуле десятиліття на полицях книжкових магазинів усього світу з’явилася безліч книг, що показують уроки історичних осіб. І Сократ нарівні з Леонардо Да-Вінчі, Миколою Коперником, Чарльзом Дарвіном і Альбертом Ейнштейном є джерелом натхнення для самостійних мислителів. Але Сократ був першим. Цицерон говорив про Сократа, що «він опустив філософію з небес, дарувавши її звичайним людям.» Отже, використовуйте принципи Сократа у власному житті, роботі, навчанні та відносинах – це принесе в ваше щоденне життя більше правди, краси і досконалості.

9. Стів Джобс говорить: «Ми знаходимося тут, щоб внести свій внесок у цей світ. А інакше навіщо ми тут? »

Чи знаєте ви, що у вас є хороші речі для втілення в життя? І чи знаєте ви, що ці хороші речі були закинуті, поки ви наливали собі ще одну чашку кави, і прийняли рішення просто про неї подумати замість того, щоб втілити її в реальність? Ми всі народжуємося з даром, щоб дати йому життя. Цей дар, ну або ця річ – ваше покликання, ваша мета. І вам не потрібен указ на вирішення цієї мети. Ні ваш начальник, ні викладач, ні батьки, ніхто не може вирішити це за вас. Тільки знайдіть цю єдину мету.

10. Стів Джобс каже: «Ваш час обмежений, не витрачайте його живучи іншим життям. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке існує на мисленні інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони так чи інакше вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Все інше – другорядне. »

Ви втомилися жити чужим мрією? Безсумнівно це ваше життя і ви має повне право проводити його так, як захочете без будь-яких перешкод і бар’єрів з боку інших. Дайте собі можливість розвивати свої творчі таланти у вільній від страху і тиску атмосфері. Живіть життям, яку вибираєте ви самі і де ви самі є господарем своєї долі. (Джерело)

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This