Молоді мільйонери

Money1. Ешлі Куолс. У 2004 році 14­літня мешканка США розробила свою ідею для заробітку в інтернеті: вона створила сайт WhatEverLife.com, на якому пропонувала підліткам шаблони для сторіночок в популярній соціальній мережі MySpace, а також консультувала з питань html­програмування. Її ресурс почав користуватися такою скаженою популярністю, що незабаром обігнав по відвідуваності навіть сайти найпопулярних у той час підліткових інтернет­журналів.

Фахівці оцінюють щомісячний дохід сайту Ешлі Куолс в 70000 доларів в місяць, з яких більше половини складають доходи від реклами Google Adsense. Завдяки такому заробітку в інтернеті Ешлі Куолс стала однією із наймолодших мільйонерів світу. До свого повноліття дівчина вже придбала собі власний будинок вартістю 250 тисяч доларів.

Ешлі неодноразово поступали пропозиції про продаж сайту, зокрема, їй пропонували за нього 1,5 млн доларів і авто будь-якої марки на додаток, але молода інтернет­комерсантка їх завжди відкидала, адже для неї це улюблена справа і відмінне джерело пасивного доходу в інтернеті. Сайт Ешлі працює і тепер, за бажання ви можете з ним ознайомитися.

2. Мілан Тешович. У 2002 році 17­літній житель Боснії створив сайт Metrolyrics.com і почав публікувати на ньому власні тексти пісень. Відвідувачам подобалися його вірші, вони передавали посилання своїм друзям і відвідуваність сайту почала добре рости. Тоді Мілан Тешович вирішив перетворити своє хобі на інтернет­заробіток: він став розміщувати на сайті рекламу і заробляти на цьому. Пізніше він почав розміщувати тексти пісень інших авторів і популярних виконавців, а також встановив плату за їх завантаження . Зауважте, що усі авторські права були дотримані: автори давали свій дозвіл на публікацію і отримували свій відсоток . Так, до 21 років заробіток на хобі перетворився на масштабний інтернет бізнес, а Мілан Тешович став одним із наймолодших мільйонерів. Сайт Мілана Тешовича і зараз працює та приносить хороший пасивний дохід своєму власникові .

3. Джеймі Мюррей Уеллс. Під час навчання в університеті англійський студент Джеймі Мюррей Уеллс виявив у себе проблеми із зором і потребу замовити окуляри. Він був здивований високою ціною і, уважно вивчивши ринок, зрозумів, що окуляри собівартістю близько 7 доларів в роздріб продають по 150 доларів. І тут йому прийшла в голову прибуткова бізнес­ідея заробітку у інтернеті: він вирішив виправити таку несправедливість і заробляти на цьому.

У 2004 році 21­літній Джеймі Мюррей Уеллс узяв невеликий кредит і відкрив на нього інтернет­магазин окулярів GlassesDirect.com, в якому почав продавати товар істотно дешевше його магазинної вартості. У перший рік роботи інтернет­магазин Джеймі реалізував 22000 пар окулярів, його виручка неухильно росла і швидко перевалила за 1 млн фунтів стерлінгів. Такий прибутковий бізнес притягнув увагу багатьох інвесторів, за рахунок яких розширили проект до величезних світових масштабів. До 2010 року в компанію Glasses Direct було залучено 34 млрд доларів інвестицій, а її річний прибуток складав 5 млн доларів.

Джеймі Мюррей Уеллс не зупинився на досягнутому і в 2010 році запустив аналогічний сервіс із продажу слухових апаратів HearingDirect.com, який також почав активно розвиватися і приносити хороший дохід. Уеллс отримав декілька титулів і премій, у тому числі «Підприємець року» і престижну королівську премію, а також почав займатися політикою. Усі його проекти працюють до цього дня і приносять Джеймі хороший прибуток.

4. Девід і Катерина Кук. Молоді американські школярі, брат і сестра 15 і 17 років створили свою соціальну мережу для викладання фотографій MyYearBook.com. Портал став користуватися популярністю, нестримно розвиватися і приносити хороші доходи від розміщення реклами. У нього стали вкладати гроші інвестори, завдяки чому на сайті з’явилися чати, флэш­ігри, своя інтернет­валюта, платні підписки. Зараз сервіс входить в ТОП­3 найпопулярніших соцмереж в США. У 2009 році прибуток MyYearBook склала 20 млн доларів, а в 2011 році Девід і Катерина Кук продали свій ресурс іншій соціальній мережі за 100 млн доларів.

Man_95. Адам Хілдрет. 14­літній підліток з Великобританії створив соціальну мережу Dubit Limited (dubit.co.uk)на якій могли рекламувати свої товари для молоді найбільші світові бренди.У 2004 році Адам Хілдрет увійшов до числа 20 найбагатших підлітків Британії — його стан оцінювалося в 2 млн фунтів стерлінгів. Зараз його багатство вже обчислюється десятками мільйонів фунтів, а він сам є керівником престижної консалтингової компанії Youth Marketing Agency.

6. Андрій Терновский. У 2009­2010 році справжнім хітом інтернету став сервіс Chatroullete.com, за допомогою якого можна спілкуватися у відеочаті з незнайомими випадковими людьми. Спочатку він отримав скажену популярність в країнах Європи і США, потім і в країнах СНД. А творцем сервісу Chatroullete, як виявилося, був Андрій Терновский — 17­річний московський школяр, який запустив увесь проект всього за 3 дні через домашній комп’ютер.

У 2010 році Андрій отримував безліч пропозицій від інвесторів, які оцінювали його сервіс в 50 млн доларів і були готові вкласти в нього величезні гроші, але він відмовився від них. Зараз Андрій Терновский отримує на своєму сайті доходи від реклами близько 1500 доларів в добу.

7. Джульєт Бриндак. Американська школярка в 10 років придумала і намалювала персонаж Міс О, який високо оцінили її подруги. Так зародилася ідея створити своє інтернет­співтовариство missoandfriends.com. Ресурс почав швидко розвиватися і охопив величезну кількість молодих дівчаток. Незабаром на ньому стали з’являтися чати, тести, ігри. Джульєт Бриндак створила хороший заробіток в інтернеті на розміщенні реклами і приєдналася до числа наймолодших мільйонерів. Зараз відвідуваність сайту missoandfriends складає близько 1 млн відвідувачів в добу, це третя за популярністю соціальна мережа для дівчаток в США, яка оцінюється в 15 млн. доларів.

8. Блейк Рос. Молодий американець з раннього дитинства захоплювався програмуванням та інтернет­заробітком. Він створив свій перший сайт в 10 років, а з 15 років працював програмістом у великій інтернет­компанії Netscape.

Нам же Блейк Рос відомий як розробник другого за популярністю у світі інтернет­браузера Mozilla Firefox, який був створений ним в 19 років спільно із Дейвом Хевітом. Перший реліз Мозіли вийшов в листопаді 2004 року і впродовж місяця його завантажили більше 100 млн разів. Попри те, що браузер Мозіла поширюється абсолютно безкоштовно, його власники отримують величезні доходи від популярності свого продукту. Заробіток Блейка Роса не афішується, але він точно обчислюється мільйонами доларів. До речі Блейк є також розробником декількох інших популярних інтернет­проектів.

9. Антон Володькін. Молодий 17­річний громадянин США, що емігрував з Росії, створив популярний агрегатор музичних блогів Hype Machine (hypem.com). Хлопець вирішив реалізувати свою ідею по створенню алгоритму, який би сам виконував пошук і підбір хорошої музики в популярних музичних блогах, що і вилилося в створення Hype Machine. Зараз відвідуваність сайту складає більше мільйона унікальних відвідувачів в добу, а Антон Володькін отримує відмінний дохід в інтернеті від розміщення реклами. У підлітковому віці його вже можна було сміливо записувати в наймолодші мільйонери світу.

10. Девід Карп. Американський інтернет­бізнесмен в 2006 році, будучи в 19­річному віці кинув роботу і створив популярну платформу для блогів Tumbrl.com. Вже в 2009 році блогосервіс Tumbrl став настільки популярним, що Девід Карп був удостоєний звання кращого молодого підприємця в сфері інтернет­технологій. У 2011 році відвідуваність Tumbrl вже складала 13 млн відвідувачів в добу, що приносило Девіду величезні доходи від реклами, в цьому ж році свій блог на сервісі завів навіть президент США Барак Обама.

Ось такі вони — наймолодші мільйонери , які вибрали заробіток в інтернеті. Як ви бачите, усі вони побудували свій інтернет бізнес з нуля і досягли неймовірних успіхів в юному віці. В даному матеріалі я не згадував таких знаменитостей, як Марк Цукерберг, що займає високі позиції в рейтинзі Форбс, Павло Дуров, а навів більш маловідомі приклади.Насправді таких прикладів дуже багато, коли молоді люди заробляли пристойні гроші, створивши свій інтернет бізнес .

Думаю, що ці приклади стануть для вас хорошою мотивацією для створення і розвитку власного способу заробітку в інтернеті і можливо ви теж незабаром зможете потрапити в категорію «наймолодші мільйонери».

Джерело: http://invest-program.com.ua/najmolodshi-miljonery/

Trackbacks/Pingbacks

  1. Як зробити кожен день на 1% кращим? | Best-skills - […] про всіх тих успішних людей, якими ви захоплюєтеся. Їм усе вдалося не завдяки […]

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This