Лі Сян

Лі Сян18-річний китаєць Лі Сян зайнявся розкручуванням сайту замість вступу до університету. І сколотив цілий статок. Без диплома!

– Я буду робити те, що мені цікаво, – заявив 18-річний Лі Сян своїм батькам, коли ті завели з сином розмову про вибір вузу, після закінчення школи. – І буду заробляти не менше 2000 юанів на місяць, – після таких голослівних обіцянок батьки залишили сина у спокої, хоча не вірили, що без диплому він зможе заробити хоч один юань. А даремно!

Незабаром амбітний Лі Сян заробив 100 тис. юанів. Ось що значить – улюблена справа, а не навчання в зобов’язалівку (!).

Як заробити? Піти в інтернет!

З дитинства Лі Сян, який народився в містечку Шіцзянчжуан (провінція Хебей), захоплювався комп’ютерами. Хлопчик був у курсі всіх новин IT-технологій, читав спецжурнали з даної тематики та інше.
У 1999 р. Лі Сян зробив власний інтернет-сайт, який присвятив світу комп’ютерів. Через нього він і відмовився вступати до університету, щоб мати час і можливість розкручувати улюблений проект.

Успіх нагрянув! І мільйони посипалися

Абсолютно несподівано аматорський інтернет-сайт Лі Сяну, у якого, варто відзначити, була досить висока відвідуваність, незабаром помітили рекламодавці. І справи молодого бізнесмена пішли в гору, у фінансовому плані.

Через кілька місяців Лі Сян зайнявся інтернет-бізнесом вже на більш серйозному рівні.

Найняв команду експертів і відкрив новий сайт, який став мегапопулярним як серед користувачів, так і серед рекламодавців. Доходи юного бізнесмена зростали, як на дріжджах.

У 2000 році з рідного глушини Лі Сян переїхав до Пекіна, де продовжив свій інтернет-бізнес. Через 4 роки хлопцю запропонували продати інтернет-проект за кругленьку суму – 100 млн. юанів.
Лі Сян був задоволений вигідною пропозицією, хоча з гордістю відмовив покупцям.

– Як я можу продати свій бізнес? Це ж моє життя! – Сказав закоханий у свою роботу бізнесмен.

Через 10 років мільйонер хоче в універ?

На своєму інтернет-дітище Лі Сяну вдалося заробити 200 млн. юанів. Саме цю суму називають експерти, оцінюючи стан молодого мільйонера з Китаю.

Успіхи «неука» Лі Сяну: власник порталу, який входить до трійки найбільших китайських інтернет-ресурсів, присвячених IT-технологій; в підпорядкуванні у бізнесмена близько 900 осіб; фінансовий стан – стабільний, і навіть більше.

На питання про вступ до університету мільйонер Лі Сян віджартовується так:
– Через рік нас (має на увазі свій портал) буде відвідувати 50%, а після цього можна буде вже подумати і про вступ до університету.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This