7 складових успіху

Glamorous couple by hangar

Важливо пам’ятати: Ми щасливі, коли всі сфери діяльності приносять задоволення, комфорт, впевненість. Уявіть собі ви ідете на роботу, яка вам подобається і приносить солідну зарплату, приходите до дому, а вас чекає любляча сім’я, ви маєте міцне здоров’я, займаєтеся спортом,  часто подорожуєте, читаєте книжки, а купити дорогу річ для вас питання часу. Ви також можете розширити перелік своїми власними важливими моментами у житті: гарно виглядати, вільно говорити кількома іноземними мовами, мати хороший авторитет та все що вам заманеться. Тому важливо кожну сферу діяльності розвивати. На наступному кроці ми виділимо важливі категорії життя.

  • Фінанси;
  • Подорожі;
  • Навчання і саморозвиток;
  • Сім’я;
  • Кар’єра;
  • Спорт;
  • Здоров’я;

Давайте детальніше розберемо кожну із сфер, чому вона важлива і що до неї відносимо.

Фінанси. Гроші є важливим засобом досягнення цілей. Вони потрібні, щоб вкладати у свій розвиток, купуючи курси, відвідувати конференції, забезпечити комфортне життя, подорожувати, помагати близьким і малозабезпеченим. Коли ми можемо забезпечити себе, тоді з легкістю помагаємо нужденним. Чи можемо дати необхідну допомогу знедоленим від нещасних випадків життя, катастроф, стихійних лих інших бід, якщо самі до такого рівня належимо. Впевнений, що ні. Для тих хто ще думає, що гроші – це зло, розкажу приклад із життя.

Мій тренер завжди говорила: «Гроші – це зло». Вся команда вірила в цей вислів, бо часто і батьки говорили подібні слова. Гроші для збірної практично не виділялися, тому не могли собі дозволити їздити на більшість змагань, лише один-два рази на рік. Пам’ятаю, як під час змагань у Києві у мене практично не було грошей. Міста я зовсім не знав і дуже легко заблукав. Як потім мені люди підказували треба їхати зовсім в іншу сторону. В кишені копійок не хватало на квиток, а змагання ось-ось починалися, отож довелося їхати «зайцем». Це перша причина чому я вважаю, що брак грошей спонукає до не хороших справ. Звичайно, мені було дуже не приємно і коли я отримав гроші купив кілька квитків і віддав їх біднішим людям. По-друге, брак грошей гальмував розвиток, більшість змагань, конференцій, курсів були для мене фінансово не доступні.

Ви повинні бути фінансово забезпечені, щоб підтримувати всі інші сфери життя на хорошому рівні. До фінансів ми відносимо усі цілі, які стосуються заробітку, примноження грошей, інвестиції. Наприклад, відкладати щомісяця 10% зарплати, стати міліонером, 10% від прибутків віддавати на пожертву.

Подорожі. Поїздки безсумнівно розширяють кругозір, заряджають енергією, роблять життя цікавішим. Ви завжди будете згадувати мандрівки протягом усього життя. За думками старших людей подорожі – це одна з найбільших цінностей, яка назавжди залишається з вами. Відкриття для себе різноманіття культур, мальовничі куточки світу, неймовірна архітектура збагатять вас, надихнуть і неодмінно зроблять вас щасливою людиною. Якщо вірити словам,  що в останні хвилини ми переживаємо все наше життя, то краще їх проходити по різних куточка світу, ніж в одній квартирі і роботі.

Якщо ви побачили гарну фотографію, цікаву подорож чи незвичне місто, одразу запишіть. Коли ви будете мати можливість ви вже будете знати куди хочете поїхати. Записуйте всі місця вашого міста, країни чи будь-якого куточка світу, не забувайте додавати фотографію.

Навчання і саморозвиток. Відомі приклади, коли міліонери віддають всі свої статки, але дуже швидко із нуля стають знову міліонерами. Скажімо Чак Фіні, віддав усе, що мав, а тоді написав книгу про своє життя, яка одразу принесла йому шалені прибутки. Річ в тому, що знання неможливо забрати. Якщо ви знаєте, вмієте, то ніколи не втратите своїх навиків. Ваші знання – це ваш успіх, гроші, щастя, авторитет і впевненість у собі. Гроші потрачені на навчання, повертаються сотнями-тисячами разів більше. Тратьте більшість свого часу і грошей на навчання і саморозвиток, результати будуть помітні дуже швидко.

До навчання відносимо: задача екзаменів у школі / університеті, успішне завершення навчального року, захист бакалаврського / магістерського дипломів, аспірантура, отримання грантів, участь у конкурсах тощо. До саморозвитку включаємо: книги, сертифікати по спеціальності, отримання нових вмінь і знань, курси іноземних мов, вебінари, семінари, тренінги тощо.

Сім’я. Ваша сім’я, ваша підтримка і запорука успіху. Тільки вдома ви можете розслабитися, поповнити свої сили і енергію. Тому, дуже важливо будувати свою фортецю міцною. Для того, щоб отримати всю силу надійної підтримки, потрібно дуже мало. Для дружини/чоловіка робіть компліменти, маленькі сюрпризи, подарунки, приготуйте щось смачне, запишіться на курси танців, проводьте більше часу разом. Старайтеся завжди залишатися позитивними, всі навіть найсерйозніші проблеми у сім’ї легко вирішуються. Плануйте прогулянки із сім’єю, кіноперегляд, обов’язково відвідуйте концерти ваших дітей, ходіть в музеї, театри, цирк, ресторан. Підтримуйте вашу квартиру/будинок в чистому хорошому стані, ремонтуйте поломане, замініть старе на нове це покращить ваш комфорт і відпочинок. Якщо ви живете із батьками, не забувайте і їх радувати маленькими дрібницями.

Кар’єра. Сюди належать цілі, які впливають на розвиток вашої кар’єри: підвищення по посаді, ділова співпраця, підвищення кваліфікації тощо. Ріст по кар’єрних східцях має вплив на самооцінку, впевненість, соціальний статус, відчуття в потрібності і незамінності, відповідальності, важливості виконуваної роботи для суспільства. Тому являється важливою категорією для відчуття повноцінного щастя.

Спорт. До даної категорії відносимо спортивні змагання, виконання нових елементів, звання майстра спорту, кольори поясів (для єдиноборств), вивчення нових ката.

Для тих хто дбає про фігуру, відносимо окремі частини тіла: накачати прес, ноги, біцепс, спину тощо. Похудання, ранкові пробіжки, ранкова зарядка, відвідування спортивних залів, басейнів, спортивні секції, танці.

Підкреслюю важливість займатися спортом. Тільки він вчить по справжньому боротися зі страхами, веде до розуміння безмежності можливостей, надає впевненість у своїх силах і успіху, вчить долати перешкоди, досягати результатів, бути кращим, долати комплекси, розширює ваші фізичні і розумові можливості, спорт є фундаментом для міцної побудови усіх інших категорій життя. Завжди користуйтесь олімпійським девізом: «Швидше, Вище, Сильніше»!

Здоров’я. В хорошому здоров’ї, все легко вдається. Піклуйтеся про здоров’я, щоб завжди залишатися в хорошому тонусі, енергії, підтримувати активний спосіб життя. Плануйте візити до лікарів для перевірки загального здоров’я, щоб попередити серйозні хвороби, які можуть вибити із заданого ритму, також важливі регулярні перевірки в стоматолога. Сюди відносимо здоровий спосіб життя (наприклад кинути курити, пити алкоголь), здорове харчування, оздоровлення, зовнішній вигляд, рівно тримати спину під час роботи і ходьби, зручний одяг тощо.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This