Чи легко заробити мільйон?

Як заробити мільйон? Багато хто задає собі таке питання, але не кожен знаходить відьповідь, опустивши руки на півдорозі. Напевно багато замислювалися: чому, маючи начебто однакові “стартові” можливості і здібності, одним людям вдається стати мало не мільйонерами, мрії інших в тому, як заробити мільйон доларів, залишаються нереалізованими. Так ось кілька прикладів як отримати мій перший мільйон.

Відповідь проста і складна водночас: більшість майбутніх і справжніх мільйонерів мають щасливу здатність бачити можливість заробити мільйон там, де інші пройдуть повз. Іноді здається, що у них в голові влаштований спеціальний «генератор ідей» на тему як легко і просто заробити мільйон. І що найголовніше, свого часу ці люди не боялися втілювати ідеї в життя, заробляючи мільйон доларів США. Навіть якщо оточуючим вони здавалися маячнею і абсолютно безперспективними.

Але давайте розберемося, як заробити мільйон. Під лежачий камінь вода не тече – так говорить народна мудрість. Хтось може все життя на улюбленому дивані плекати мрію про придбання мільйонів, а хтось займеться пошуком можливостей як заробити мільйон. Як показує практика, способи мати мільйон можуть бути різноманітними і досить незвичайними.
Так ось кілька яскравих прикладів як легко отримати мій перший мільйон.

Мільйон і зубна щітка.

Пуннет Нанда, громадянин Індії, одного разу зіткнувся зі знайомою всім татам проблемою: він ніяк не міг змусити п’ятирічну дочку чистити зуби. Але він був звичайним громадянином своєї країни і не раз стикався з життєвими обставинами і говорив собі: «Мені потрібен мільйон доларів».

Будучи власником фірми з виробництва зубних щіток, Пуннет шукав якісь нові рішення і тут задумався, як би модернізувати звичний предмет гігієни і викликати інтерес дочки до процесу чищення зубів.

Батько згадав, що дочка дуже любить кросівки з мигаючими вогниками. Він вирізав лампочки з кросівок і наклеїв на зубну щітку. Це подіяло. Але маленька капризуха і тут проявила характер. «Тато, – невинно округливши очі, запитала вона, – коли все це перестане блимати, я зможу перестати чистити зуби?» Пуннет зрозумів, що народилася нова ідея – щітка Fire Fly з миганням, яке виключається через дві хвилини.

На цьому ексклюзивному продукті Пуннет Нанда заробив у 2004 році 25 мільйонів доларів. Здається, що тепер Пуннет задумався над іншим питанням: як витратити мільйон доларів. Це чудовий приклад того, як можна заробити мільйон.

Як правильно ламати руки

Девіду Рейнольдсу, дилеру за професією, одного разу сильно не пощастило, і цей випадок став причиною, який сприяв перетворенню бажання більшості стати володарем купюри мільйон доларів в реальність.

При переломі руки Девід виявив, що під час водних процедур зберегти гіпс сухим неможливо. Щоб не відчувати незручність, він вирішив придбати спеціальний чохол.

На жаль, звернувшись в декілька аптек, він виявив, що ніхто ніколи не чув про щось подібне. Оскільки проблему треба було якось вирішувати, чоловік пробував багато засобів: і сміттєвий пакет, і харчову плівку, і навіть камеру від машини. Але під душем гіпс все одно намокав.

І тоді Девід створив пластиковий пакет, який за допомогою спеціальних «коіплень» герметично закріплювався на руці або нозі. Саме цей винахід допоміг Девіду відповісти на питання, що терзають мільйон людей: як заробити мільйон реально.

Пізніше він організував фірму з випуску свого винаходу і заробляє на цьому два мільйони доларів на рік.

 

Мільйон на закручених віях.

Шеллі Баррет, мешканка сонячної Австралії, більше 10 років пропрацювала в модельному агентстві. Весь час вона вислуховувала нескінченні нарікання візажиста, що рум’яна лягають погано, вії не загинаються, як у Барбі, а прямі, як стріли. І взагалі, як тяжко працювати в модельному бізнесі. Ось якби були інструменти, які полегшують життя!

Кмітлива дівчина подібні розмови не просто слухала, а, так би мовити, мотала на вус. У 2002 році вона вирішила створити маленьку косметичну компанію і назвала її ModelCo. Першим продуктом, на створення якого пішло майже півроку, ними були електричні щипці для … завивки вій. Так-так, ті самі.

Компактний апарат, розміром не більше звичайної туші, що працює від батарейки, буквально за десять секунд дозволяє отримати гарні, загнуті до верху, вії. Буквально в лічені тижні винахід розійшлося по престижним косметичних магазинах усього світу.

На цьому Шеллі не зупинилася і випустила в продаж рум’яна у вигляді спрею, які дуже легко і рівномірно лягають на шкіру. Зараз її компанія випускає вже більше 80 найменувань продукції, оборот фірми збільшився на 350%.

 

Пам’ятка тим, хто хоче заробити мільйон

1. В першу чергу треба хотіти заробити мільйон.

Бажання – ось головний фактор, що визначає кінцевий результат. Якщо воно є – буде дія. А без цього жодна піщинка на шляху до успіху не зрушиться з місця.

2. Не відкидайте жодну з ідей, яка приходять в голову.

Краще записуйте, щоб на дозвіллі гарненько обміркувати. Саме такі записи допоможуть вам колись дорахуватися до мільйонної купюри у вашому гаманці. –

3. Налаштуйтеся на позитивний результат підприємства.

Це дуже важливий момент! Задавайтеся питанням про те, хто візьме мільйон, вірте в вашу перемогу і ви обов’язково вирішите задачу, де взяти п’ять мільйонів гривнів, так необхідних вам в даний момент. Я знаю людину, яка мало не щохвилини «народжувала» ідеї, як заробити гроші. Йому, наприклад, належить ідея дати оголошення в мережі «скачати гра мільйон». Але! Спочатку в подробицях розповідав, чому вони можуть провалитися. Природно, він лякався і навіть не починав задуманого.

4. Труднощі будуть, в цьому можете навіть не сумніватися.

Однак оцінювати їх потрібно об’єктивно: чи не применшувати, але і не перебільшувати. Якщо труднощі не реально розв’язати, їх потрібно … обійти. Тобто знайти інший вихід. Як говорила героїня однієї книги – вихід зазвичай там же, де і вхід. Постарайтеся побачити інші шляхи вирішення проблеми.

5. Головна відмінність успішних і заможних людей – вміння не просто дивитися, а бачити, спостерігати, аналізувати, а також мислити перспективно. Ну і, звичайно ж, рішучість і наполегливість

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This