Стів Сіболд

Как думают богатыеСтів Сіболд – автор книги «Як думають багаті», людина, яка самостійно стала мільйонером. Він опитав більше 1200 найбагатших людей світу.

1. У ринковій економіці будь-хто може заробляти стільки, скільки хоче.

2. Ваше минуле, рівень освіти або IQ не мають значення, коли справа доходить до заробляння грошей.

3. Найшвидший спосіб заробити гроші – це вирішити проблему. Чим більше масштаб вирішуваної проблеми, тим більше ви заробите грошей.

4. Не слухайте негативно налаштованих людей, які говорять, що життя має бути боротьбою, і що вам потрібно зупинитися і бути вдячними, за те, що у вас є.

5. Розраховуйте заробити більше грошей. Для цього мислите масштабно. Сто тисяч доларів, п’ятсот тисяч доларів, а може і мільйон?

6. Відкиньте негативні думки: страх, злидні, і почніть дивитися на гроші як на джерело хороших речей: свободи, можливості і достатку.

7. Бути багатим – це не привілей, це – ваше право. Якщо ви створюєте масштабні блага для оточуючих, ви маєте право бути настільки багаті, як вам хочеться.

8. Не чекайте поки корабель прийде за вами. Вас не знайде, не врятує і не зробить багатим зовнішня сила. Якщо ви хочете стати багатим, будуйте свій власний корабель. Ніхто інший вам не допоможе.

9. Перестаньте турбуватися про те, що гроші закінчаться, а почніть думати про те, як заробляти більше. Постійна турбота про гроші – це неправильний спосіб жити. Краще помрійте про них.

10. Перестаньте говорити собі, що багатство – поза нашим контролем. Правда в тому, що заробляння грошей – це робота над собою.

Можливо ви роками жили в боргах, можливо мріяли про те, щоб мати більше – все це можливо – якщо ви приймете рішення і почнете діяти.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This