Секрети Успіху Уілл Сміта

Все дуже просто

«Я знаю, хто я; у що я вірю – і це все, що мені потрібно знати ». І тому, ви просто робите те, що повинні робити. І я думаю, що ми самі займаємося непотрібними ускладненнями. Так, ми самі шукаємо складнощів, в яких потрібно розібратися … Ми не віримо, що все дуже просто …

Немає короткого шляху до успіху

Талант закладений в вас від природи; навички же можна розвинути, лише приділивши безліч годин своїй майстерності. Я ніколи не думав про себе, як про особливо талановиту людину, але я відрізняюся надзвичайною працьовитістю.

Коли інші сплять – я працюю, коли інші їдять – я працюю.

Можливо ви талановитіші за мене; можливо, ви розумні за мене, але якщо ми разом скочив на «бігову доріжку» життя, то ви зійдете першим, так як я готовий померти на ній. І це все…. дуже просто.

Ніколи не говори, що ти чогось не можеш

Не варто намагатися побудувати стіну. Не потрібно одразу пробувати побудувати найбільшу, саму офігенну, здоровезну стіну, яка коли-небудь була побудована. Ти починаєш не з цього. Ти просто говориш: «Я покладу цю цеглину настільки ідеально, наскільки це можливо». І ти повторюєш це кожен день. І дуже скоро стіна буде готова.

Якщо ти збираєшся бути в цьому світі, то необхідно внести свій вклад

Я хочу, щоб моє життя, моя робота і моя сім’я мали сенс. Тобто, якщо ти не покращуєш чиєсь життя, то ти даремно витрачаєш час. Адже твоє життя поліпшується, якщо ти робиш краще життя інших людей.

Моя улюблена книга – «Алхімік» Пауло Коельо. І я вірю, просто вірю, що можу створити все, що захочу. Перший ваш крок, перш ніж хтось повірить в вас, полягає в тому, що ви повинні самі повірити.

Ви повинні вірити, що щось нове, що відрізняється від того, що відбувалося в останні 50 мільйонів років історії, щось нове може трапитися. Конфуцій сказав: «Хтось думає, що він не може; хтось вважає, що здатний … праві, зазвичай, виявляються обидвоє ».

Нереально, що можна взяти шматок металу, зігнути його і на цьому перевозити людей через океан. Це неможливо! Але на щастя брати Райт так не вважали. Це схоже на божевілля, але як тільки ви зміните свою думку з «це просто не можливо», на «це можливо» … воно з’являється.

Наші думки, почуття, мрії, ідеї – вони матеріальні у всесвіті. Якщо ми про щось мріємо, щось представляємо в своїй уяві, то це стає фізичним поштовхом до реалізації цього у всесвіті.

Закони всесвіту створені не для того, щоб відштовхувати нас. Світ, люди і ситуації створені не для цього. Ми можемо попросити і зажадати у вселенної допомоги в тому, щоб стати тими, ким ми хочемо стати.

Будь-який вибір володеє звільняючою силою.

Замість того, щоб відчувати себе наслідком того, що відбувається, ви можете зробити вибір … ви можете ВИРІШИТИ, що трапитися, ким ви станете, як ви це зробите … просто вирішіть. І з цього моменту вселенна оступить вам дорогу. Всесвіт – це вода, вона любить рух, любить обтікати перешкоди. Існує вселенський потік, і я навчився плисти разом з ним.

Я усвідомив, що щоб знайти той рівень успіху, який мені потрібен, я не можу розпорошуватися на безліч речей. Необхідна відчайдушна, болісна концентрація … Необхідно концентруватися усіма фібрами душі і серцем …

Рузвельт сказав, що нам нема чого боятися, крім самого страху. Точно, саме так! Ти не повинен боятися смерті за правду. Адже правда – це те єдине, що залишається незмінним.

«Ніколи не дозволяй комусь говорити, що ти чогось не можеш. Навіть мені … Добре ?! Якщо є мрія, захищай її! Люди, які на щось не здатні, будуть говорити тобі, що і ти не зможеш. Хочеш чогось – піди і добийся! І крапка!”

 

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This