Мотивуючі історії: зарядись енергією успіху

Не завжди в успішних, відомих нам людей бувало все гладко. Багато з них зазнавали невдач: втрачали роботу, банкротували, або з інших причин не відразу стали успішними. Знайома ситуація чи не так? У нас у всіх бувають часом такі труднощі, невдачі. У таких ситуаціях як кажуть великі люди: Якщо вам в перший раз не вдалося, спробуйте ще раз. І ніколи не здавайтеся. Ось саме це і робили успішні й відомі люди перш ніж досягти вершини.

1. Генрі Форд (Henry Ford) – засновник автомобілебудівної компанії «Ford Motor». Перш ніж зробити таку успішну компанію, Генрі Форд розорявся 5 разів.

2. Роленд Хассі Мейсі (Rowland Macy) – засновник Macy’s (одна з найстаріших і найбільших мереж роздрібної торгівлі в США). Його перші сім бізнесів зазнали невдачі, перш ніж зробити таку успішну мережу.

3. Соичиро Хонда (Soichiro Honda) – засновник автомобілебудівної компанії «Honda». Перш ніж побудувати свою компанію, Соичиро Хонда деякий час залишався безробітним і шукав роботу в компанії Тoyota, але там йому відмовляють, після чого він сам починає робити скутери будинку, пізніше відкриває свій власний бізнес. Поєднання його інженерних і маркетингових навичок допомогли йому побудувати приголомшливий бренд.

4. Масару Ібука і Акіо Моріта (Masaru Ibuka & Akio Morita) – Вони були засновниками Sony, але найпершим їхнім продуктом була – електрична рисоварка. Їм вдалося продати тільки 100 таких рисоварок, так як ці рисоварки, замість варіння рису просто спалювали рис. Ця перша невдача не зупинила цих людей створити багато-мільярдну компанію як “Sony”.

5. Білл Гейтс (Bill Gates) – Засновник компанії «Microsoft». Найбагатша людина нашої планети на початку свого першого бізнесу так і не зміг зробити гроші. Перша його компанія Traf-O-Data провалилася.

6. Альберт Ейнштейн (Albert Einstein) – засновник сучасної теоретичної фізики, фізик. Він не міг говорити до тих пір, поки йому було 4 роки, і не міг читати, поки йому не виповнилося 7, через це вчителі і батьки думали, що він був розумово відсталим. В остаточному підсумку він був виключений зі школи, і не був допущений в Політехнічну школу Цюріха. Але пізніше, завдяки Ейнштейну змінюється обличчя сучасної фізики і він став лауреатом Нобелівської премії.

7. Джим Керрі (Jim Carrey) – актор, комік, продюсер. У віці 15 років йому довелося кинути школу щоб підтримати свою сім’ю. Його сім’я у свій час навіть жили в фургоні. Але ці обставини не зупинили його стати великим коміком, він бере участь в комедійних клубах в Торонто і пізніше поступово своїми ролями стає одним з найкращих комедійних акторів Голлівуду.

8. Бетані Хемілтон – професійна американська сёрфінгістка. Вона почала займатися серфінгом, коли вона була ще дитиною. У віці 13 років, після смертельної атаки акули вона втрачає ліву руку. Але через місяць вона повертається в серфінг, і через два роки, вона займає перше місце в Національних чемпіонатах. У 2011 році на основі її біографії знімається фільм під назвою «Серфер душі» (Soul Surfer).

9. Бенджамін Франклін – політичний діяч, винахідник. Бенджамін Франклін кинув школу у віці десяти років, тому що батьки Франкліна вже не були в змозі утримувати його в школі. Незважаючи на це, він сам починає займатися самоосвітою через ненаситні читання, і в кінцевому підсумку винаходить громовідвід і біфокальні окуляри.

10. Річард Бренсон – британський підприємець, засновник Virgin Group. Бренсон був досить поганим студентом – він ніколи не отримував хороші оцінки, і погано здавав звичайні тести. Крім цього він страждає дислексією (характеризується труднощами в навчанні читання або інтерпретуванні слів, літер та інші символи, але не впливає на загальний інтелект). Незважаючи на все це, він є одним з найбагатших людей Англії (статки в $ 5 млрд).

11. Томас Едісон – американський підприємець і винахідник. Перш ніж створити лампочку Едісон зазнав 1,000 або 10,000 невдалих спроб (точне число досі оскаржується) створення лампочки. Після цих спроб йому нарешті вдається створити лампочку. Коли його запитали про його неодноразових невдачах, він відповів що він знайшов 10,000 способів які не працювали.

12. Шон Корі Картер (Jay-z) – американський репер, засновник звукозаписної компанії Roc-A-Fella Records. Ніякі звукозаписні компанії не підписували контракт з Jay-Z. Після чого він створює свою власну звукозаписну компанію «Roc-A-Fella Records» яка перетворюється в шалено прибуткову компанію. На даний момент його статки перевищують півмільярда доларів.

13. Вінсент Ван Гог (Vincent Van Gogh) – нідерландський художник, Вважається одним з найбільших художників всіх часів. Але незважаючи на всі великі картини які він створив, він жив в бідності (в своєму житті він продав тільки одну картину). Визнання до нього прийшла після його смерті, тепер його картини продаються за кілька мільйонів доларів.

14. Франклін Рузвельт (Franklin Roosevelt) – 32-ий президент США. У віці 39 років через лихоманку він стає паралізованим (на все життя). Незважаючи на паралізованість він очолює США під час Другої світової війни і світової економічної кризи.

15. Уолт Дісней (Walt Disney) – засновник компанії «Walt Disney». На початку своєї кар’єри його звільняють з роботи за брак уяви і хороших ідей. Пізніше створює кілька бізнесів які зазнають невдачі і банкрутство. Пізніше створює казкову компанію як «Walt Disney» яка перетвориться в мультимедійну імперію.

16. Гарланд Сандерс (Полковник Сандерс) – засновник KFC (мережа ресторанів швидкого харчування Kentucky Fried Chicken). Його знаменитий курячий рецепт був відхилений 1009 раз, перш ніж ресторан прийняв його.

17. Чарльз Дарвін (Charles Darwin) – англійський мандрівник і натураліст. У своїх ранні роки, Дарвін відмовляється від медичної кар’єри. Його вчителі і власний батько вважають хлопчиком з низьким рівнем інтелекту. Напевно вони занадто рано судили, адже сьогодні Дарвін добре відомий своїми науковими дослідженнями.

18. Роберт Годдард (Robert Goddard) – американський вчений, один з піонерів ракетобудування. Сьогодні Годдарда вдячні за його дослідження та експерименти з ракетами (на рідкому паливі), але за часів його життя, його ідеї були відкинуті, вважалися обурливими і неможливими. Сьогодні ракети і космічні мандрівки не здаються неможливими завдяки роботі цього вченого.

19. Ісаак Ньютон (Isaac Newton) – англійський фізик, математик. На ранній стадії він має труднощі з математикою. У школі теж вчиться не особливо, пізніше його дядько відправляє в Кембридж, де він, нарешті, перетворюється в вченого якого ми знаємо сьогодні.

20. Брати Райт (Уілбур Райт і Орвіл Райт) – перші творці літака (хоча досі оскаржується хто саме створив перший літак). Після численних спроб створення літальних апаратів, кілька років напруженої роботи, і тонни невдалих прототипів, брати, нарешті, створюють літак, який може злітати і залишатися в повітрі.

21. Уїнстон Черчилль (Winston Churchill) – Лауреат Нобелівської премії, двічі обраний прем’єр-міністр Сполученого Королівства. Багато років терпів політичні невдачі, програвав всі вибори поки він, нарешті, не став прем’єр-міністром в похилому віці 62 років.

22. Авраам Лінкольн (Abraham Lincoln) – 16-ий президент США. В молодості він відправляється на війну як капітан і повертається як рядовий (якщо ви не знайомі з військовими званнями, то рядовий найнижче звання). Пізніше він починає численні бізнеси які не мають успіху. Але як раз в державних справах був успішний і вважається національним героєм США.

23. Джоан Роулінг (J. K. Rowling) – британська письменниця, автор книг «Гаррі Поттер». Перш, ніж вона опублікувала серію романів вона була майже без гроша в кишені, у важкій депресії, розлучена, намагаючись виростити дитину самостійно, вона продовжувала писати романи. Сьогодні вона є однією з успішних письменниць світу (її стан оцінюється в 1 мільярд доларів).

24. Клод Моне (Claude Monet) – знаменитий французький живописець. Сьогодні його картини продаються за мільйони доларів і вони висять в деяких з найпрестижніших організаціях в світі. Проте, свого часу, він був осміяний і відкинутий художніми елітами.

25. Джек Лондон (Jack London) – Добре відомий американський письменник не завжди був таким успішним. Його перше оповідання було відмовлено 600 раз, перш ніж його нарешті взяли.

26. Елвіс Преслі (Elvis Presley) – американський співак, актор, король рок-н-ролу. Він є одним з найбільш продаваємих артистів всіх часів. Але свого часу коли він був ще ні ким, з першого ж виконання він був звільнений з радіопередачі Grand Ole Opry.

27. Стів Джобс (Steve Jobs) – Засновник компанії Apple. Колись він був звільнений з власної компанії, але пізніше його повернули назад. Зараз Apple найдорожчий бренд завдяки Стіву Джобсу.

28. Роберт Кіосакі (Robert Kiyosaki) – американський інвестор, підприємець, письменник і викладач, автор кількох книг бест-селлерів. Кілька разів терпів невдачі в бізнесі, 2 рази розорявся, і нарешті 3-ій його бізнес був успішний.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This