Мозгу – гроші, як машині – бензин

BMW_1

Успіх в нашому житті залежить від результатів, а не від намірів його добитися. Тільки результати діяльності приводять нас до втілення наших мрій у реальність. Наші прагнення, ідеї та візуалізація є лише потужним двигуном на дорозі до щастя. Якщо двигун не підзаправляти він заглухне на півдорозі, не довізши нас до кінцевого пункту призначення. На жаль, більшість початих нами справ завершувалися нічим – безрезультатно.

Не зважаючи на те, що написано тисячі бестселерів про успіх і як його досягати, читачі цих книг досі не покращали своє життя. Проблема не в книжках, що вони погано написані, чи дають недієві поради. Більше того читачі, які взялися діяти, отримали позитивні результати і є підтвердженням всесвітнього ключа до успіху. У чому ж тоді проблема? Чому всесвітній ключ успіху для одних діє, а для інших ні?

Уявіть собі, що ви їдете у кругосвітню подорож, виїжджаючи з вашого власного будинку. На своїй дорозі ви, безсумнівно, зустрінете і подібних вам подорожуючих. Хтось їде на новенькому чорному BMW, інший на червоному Лексусі, хтось на простому Ланусі або ваш недалекий сусід на Рено і ви, на вашій машині. Чим дальше ви їдете, тим більше можете помітити машин на дорозі, які заглухли, поламалися або просто вирішили вертатися назад, додому. Цікаве, що марка, колір чи рік випуску машин не страхує від зупинки. Чому новенький BMWламається на півдорозі, а ваш сусід на Вітчизняній 1978 року машині об’їжає всю Європу? Звичайно, проблема в тому хто, як доглядає двигун і машину в цілому.

Отож, коли читачі беруть літературу про успіх вони вирушають у подорож, кінцевим пунктом якої є реалізація своїх цілей. Читачі, як і машини відрізняються віком, швидкістю дій, стартовим становищем. Але не зважаючи на різницю початкового потенціалу, успіху досягає той, хто вміє підживлювати свій двигун.

Більше читайте про гроші!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This