Ви можете досягти будь-яку ціль за 7 кроків

Яку б мету ви не вибрали – ви можете досягти цієї мети. Якщо ви дійсно сильно цього хочете, готові працювати довго і наполегливо. Той факт, що ви змогли чітко виділити і позначити її для себе, вже говорить про те, що вона досяжна.

Ось проста вправа по установці цілей, яку я рекомендую своїм клієнтам. Вона складається з семи кроків. Ви можете користуватися нею все своє життя.

 

Перший крок – точно вирішіть, чого ви хочете.

Це відразу виділить вас з сірої маси і підніме високо, тому що тільки 10% людей знають, чого вони насправді хочуть. І ці люди домагаються набагато більшого, ніж інші.

 

Другий крок – записати це на папері або в Reach Your Goal.

Тільки 3% дорослих людей записували свої цілі. Коли ви берете листок чи програму і записуєте свої цілі, то переходите в 3% найкращих. І, будь ласка, пам’ятайте: ви не те, чого ви хочете або до чого прагнете, ви то, що ви робите. І якщо ви робите те, що роблять 3% найбільш успішних людей, то обов’язково ввійдете в їх число.

 

Третій крок – встановіть крайній термін.

Це залучає вашу підсвідомість, ніби надає їй додаткові сили. Мозок буде працювати швидше і родуктивніше. Взагалі, люди люблять чіткі рамки. Може виникнути питання: «А що, якщо я не встигну до зазначеного терміну?» Тоді ви встановите новий. Але пам’ятайте: немає неможливих цілей, є нереальні терміни виконання. Якщо ви відчуєте, що його потрібно виправити, ви можете його змінити в будь-якому напрямку. Тільки не забувайте його коригувати, коли будете дізнаватися нову інформацію.

 

Четвертий крок – складіть список всього, що необхідно вам для досягнення цілі.

Запишіть все, про що тільки можете подумати. Чим сильніше ви розіб’єте одну велику мету на маленькі етапи, тим простіше вам буде виконувати їх і тим легше досягти мети. Люди не досягають своїх великих цілей тому, що ці цілі залишаються дуже великими.

Пам’ятайте: ви зможете Побудувати велику стіну, якщо будете класти цеглу по одній. І це ваше завдання. Не лінуйтеся розбивати цілі на більш дрібні.

Наскільки я пам’ятаю,  С. Мартіні мав чудову вправу. Він говорив: «Запишіть сім цілей, які потрібно виконати на шляху до великої цілі, і запишіть по сім дрібних кроків для кожної меншої цілі. У вас вийде одна мета і сорок дев’ять маленьких кроків ». І додавав: «А потім просто зробіть перший крок». Це дійсно прекрасний спосіб представляти свої цілі. Постійно розбивайте їх на все меньші і менші кроки.

Ось як це пропонує робити програма Reach Your Goal:

Reach Your Goal

 

П’ятий крок – впорядкувати кроки і маленькі цілі по порядку і важливості.

За порядком – значить, потрібно вирішити, який крок буде першим, а які подальшими. Важливість говорить про те, які кроки є пріоритетними. А після цього, маючи на руках список дій, впорядкованих за часом і важливості, ви складаєте план.

План – це послідовність кроків, одного за іншим. Маючи план, почніть з пункту 1 і просто виконайте його. Багато хто скаже: «Це неможлива мета, я хочу заробити мільйон доларів і відійти від справ багатим, а ви пропонуєте виконати всього лише перший крок». Насправді перший крок – це запис своєї мети в Reach Your Goal чи папері і запис там же списку всіх дій, які необхідні для її досягнення, в потрібному порядку. І це основний крок, який приведе вас до кінцевого успіху.

 

Шостий крок – виконувати дії в своєму списку.

Зробіть хоча б один пункт зі списку, і ви можете це зробити вже зараз. Чим швидше ви почнете діяти, тим швидше приступите до інших пункту в списку.
Крок сьомий, і саме він визначає все – кожен день робіть що-небудь, що буде наближати вас до вашої великої мети.

Обіцяйте собі, що буквально кожен день будете робити хоча б що то, що відноситься до мети. Навіть якщо це всього лише перегляд вашого списку або читання одного абзацу в книзі, або один телефонний дзвінок лише 1% від більшої цілі. Всього один маленький крок! Прийміть рішення, що не будете зупинятися.

 

Здійснюючи щодня хоча б по одному кроку зі свого списку, ви почнете застосовувати секретну зброю успіху, яка називається «закон імпульсу». Він говорить, що почати рухатися до мети дуже складно, але підтримувати такий рух, якщо воно вже розпочато, набагато легше. Тому ви повинні почати рухатися і продовжувати рух. Ви переконаєтеся – робити кожен день щось невелике дуже легко, але – сюрприз! – Через тиждень, місяць або рік ви озирнетеся і будете приємно вражені загальним результатом.

успішний

Дізнайтесь як стати успішним і багатим!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This